|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   iz trebuščka na hrbet
15.3.2008 12:11:52   
bodoča
Matjaž je star 6,5 mesecev in že nekje od 4 meseca se obrača iz hrbta na trebuh (se je začel sam, ga nisem nič učila), Kakšen mesec nazaj se je začel obračati tudi iz trebuščka nazaj na hrbet, potem pa je par dni po tem padel iz postelje (cca 40 cm), bili smo pri zdravniku, ki je po pregledu rekel, da je vse vredu.
Ampak, zdaj se mali noče več obrčat iz trebuščka na hrbet oz. to naredi zeeeeeeeeelo redko, večino časa pa začne jokat, ko mu je že predolgo na trebuščku.

Ali je možno, da se zaradi padca noče več obrnit? Ali je že panika, ali še ima čas, da se sam nauči obrnit? Ali bi ga morala jaz učit obračanje in kako, če lahko katera napiše kakšno vajo, prosim?

Vem, da je veliko vprašanj, upam, da ste razumele moje pisanje. Ker meni ni več nič jasno, sploh, ko ti katrea reča, ja moj je pa to delal že takrat in takrat,... Ko nekatere poslušam, se mi zdi, da so se rodili in so že znali sedet, hodit, govorit,...

_____________________________

mojeustvarjanje
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: iz trebuščka na hrbet
15.3.2008 21:06:40   
lelaval
Možno, da se je ustrašil ob padcu, pa se sedaj zato noče obrnit.

Ko nekatere poslušam, se mi zdi, da so se rodili in so že znali sedet, hodit, govorit,...


Svojega otroka pa ne primerjaj z drugimi, kajti vsak otrok je individum zase in eni prej, drugi kasneje spregovorijo, shodijo,... 
jaz imam 3, pa ti povem, da so vsi različni - pri tem, kdaj so shodili, spregovorili, hodili na kahlico, se preobračali,...

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: iz trebuščka na hrbet
16.3.2008 21:03:17   
byby
Moj malček je tudi padel,pa se ni ustrašil.Daj mu malo časa pol se pa mal v igri obračajta saj bo!

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?