|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Paž al Alya
28.2.2008 20:30:58   
Boni3
Punce dejte mi plizzz pomagat. V ponedeljek se grem strič,pa se bom postrigla na enga takega fr-fr paža,malo podobno kakor pevka Alya,pa na netu najdem samo eno njeno slikico (un od njenga spota) ampak ima tolk svetle lase,da se en drek vidi,ko sprintam. Se spomnim,da je kresila še en plakat od telefonije,ampak tiste fotke pa ne najdem. Na vseh ma dolgo čupo,take pa ne rabim. A kera najde kej druzga?!?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Paž al Alya
28.2.2008 20:37:05   
lojzika
user posted image


(odgovor članu Boni3)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Paž al Alya
28.2.2008 20:39:18   
Boni3
Ja Lojzika,hvala ti,ampak tole sem tudi jest najdla,samo ma punca tolk bele lase na beli podlagi,pa belo majčko,da se nič ne vidi ko sprintam.

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Paž al Alya
28.2.2008 20:40:59   
moje sonce
OJLAuser posted image
Ej,nič bat,če ima tvoja frizerka mal pojma o pažih,te bo že postrigla in ti dala nekaj predlogov o različnih pažih,sem sama v tem poklicu,zahtevaj pač čimveč predlogov,papa

_____________________________

BODITE V CVETJU:):)

(odgovor članu Boni3)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Paž al Alya
28.2.2008 20:41:17   
lojzika
Ja to pa verjamem,

po mojem je na vseh slikah bela

user posted image

(odgovor članu Boni3)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Paž al Alya
29.2.2008 1:12:50   
Anonimen
slikco si dej na telefon, če maš dobrga, pa ji pokaži, al pa najdi kkšno revijo k je notr, sej zih se kej pojavlja po tabloidih.

(odgovor članu lojzika)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Paž al Alya
29.2.2008 7:14:34   
LoCa
sej bi vsak frizer mogu vedet kako je alja ostrižena. čene jim pa sliko od victorie beckham prnesi, ker je ona bla prva k je ta paž spet nazaj prnesla.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Paž al Alya
29.2.2008 8:02:17   
Ženkica
Jst sem se ful zapalila na Alyin paž, ki pa to sploh ni user posted image ; dobro si poglej njen videospot; punca ima lase skupaj spete, torej še vedno dolge; skratka, imam pa jaz zato pravi "paž". user posted image Sem zelo zadovoljna z njim. 

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Paž al Alya
29.2.2008 10:51:26   
Boni3
Ma je,sej jest sem imela že enkrat tako frizuro,kot bi jo imela zdej,semo imam same take fotke,kjer se bolj malo vidi. V glavnem bom že nekaj sčarala,frizerka me pa tudi že pozna tako,da ni vrag da bo frizura ql. Ženkica,a ti imaš tako klasično paž frizuro (vse enako dolge) ali maš kej sropničasto postrižene?

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Paž al Alya
29.2.2008 10:58:56   
Ženkica
IZVIRNO SPOROČILO: Boni3

Ženkica,a ti imaš tako klasično paž frizuro (vse enako dolge) ali maš kej sropničasto postrižene?


mam mal stopničasto; v bistvu imam spredaj tko, mal daljše kot zadaj - mam lahko tako mladostniško frizuro, lahko se pa npr. tut navijem (al pa viklerje dam gor, pa sem bolj elegantna v glavo; npr. če se bolj lepo oblečem).

Aja, prej sem imela pa dolgo lase, pa mi je bilo potem žal, da se nisem že prej postrigla.

(odgovor članu Boni3)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Paž al Alya
29.2.2008 11:24:34   
Boni3
Ma ja ,jest mam že tudi dost teh makaronov. Bom v ponedeljek poročala,kakšna sem.

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?