|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Naslov bivanja
1.3.2008 19:18:01   
baguSka
Ze neki casa tuhtam, ce mogoce katera ve..

Torej letos se porociva in me full zanima, ce morava imet enak oz isti naslov bivanja, ce oz ko sva porocena user posted image  Jaz mislim da ni treba, ampak cist ziher pa le nisem.. user posted image  Moj pa tud tega ne ve oz noben ne ve, kogarkoli vprasava..

Torej ve kdo!?user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Naslov bivanja
1.3.2008 19:44:37   
Naja30
Ni treba user posted image  Zakaj bi morala imeti isto bivališče?
Midva sva se nekaj mesecev po poroki preselila in od takrat imava skupno bivališče.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Naslov bivanja
1.3.2008 19:49:56   
baguSka
Ni treba Zakaj bi morala imeti isto bivališče?


Jah kaj pa vem zakaj.. Sej se mi je zdel da ni treba, ampak cist ziher pa vseen nism bla.. user posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Naslov bivanja
1.3.2008 19:55:35   
Naja30
No po mojih izkušnjah ni treba. Razen če so zdaj kaj spremenili. To je bilo skoraj dve leti nazaj.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Naslov bivanja
1.3.2008 20:04:08   
LunaLuna
Ja, a po poroki ne bosta živela na istem naslovu? Sej bosta poročena?

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Naslov bivanja
1.3.2008 20:06:57   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: LunaLuna

Ja, a po poroki ne bosta živela na istem naslovu? Sej bosta poročena?


Ja itak da bova. Sej ze zdej ziviva. Samo sva se vedno oba prijavljena pri svojih.. user posted image

(odgovor članu LunaLuna)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Naslov bivanja
1.3.2008 20:08:39   
LunaLuna
Ja, a priimek boš spremenila? Ker če ga boš, si itak zamenjaš vse dokumente, pa si še zamenjaš naslov. Ali kako?

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Naslov bivanja
1.3.2008 21:49:35   
sazi
Ni treba.
Midva že nekaj let stanujeva skupaj, pa sva imela pred poroko tu oba samo začasno bivališče, po poroki sem samo jaz spremenila stalno, ker sem tudi menjala priimek in vse dokumente, letos pa se selimo in bomo potem končno tudi stalno vsi na istem naslovu.

(odgovor članu LunaLuna)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Naslov bivanja
2.3.2008 17:02:44   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: LunaLuna

Ja, a priimek boš spremenila? Ker če ga boš, si itak zamenjaš vse dokumente, pa si še zamenjaš naslov. Ali kako?


Ja bom ja. Ampak ne vem ce je potrebno tud naslov. No, zdej vem da ni nujno.. user posted image

(odgovor članu LunaLuna)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Naslov bivanja
3.3.2008 10:13:56   
Tanik
pri meni je tako naneslo, da sem s priimkom spremenila še stalni naslov. moj pa ima še zmeraj stalni naslov ta star, živiva pa skupaj. bo že spremenil, ko mu kak dokument poteče. je škoda denarja, da bi prej menjal kot je potrebno user posted image

_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Naslov bivanja
3.3.2008 18:28:59   
uršika***
Ni potrebno, da menjata naslove. Midva sva jih, je blo potrebno zamenjati moje zaradi priimka, njegove pa zaradi naslova.
Občine mam poln kufer za neki let in tega rihtanja papirjev!!!

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?