|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pozor!
29.2.2008 14:04:47   
smigli
V kolikor zagledate eno čudno flekasto bejbo, se prosim vzdržite komentarjev in posmeha, ker to sem namreč jaz moja malenkost! user posted image

Grem v ponedeljek v trgovino in se spomnem na nives in debato o samoporjavitveni kremi, pa grem in si kupim eno za telo in obraz.
Nizki štart in domov v preizkušnjo, tuš, pilng in že težko pričakovani nanos. Upoštevala sem vse božje zapovedi, hodila po hiši skoraj naga, da ne bi z oblačili uničla učinka ipd. user posted image
Čakam čakam in dočakam jutro, šibam v kopalnico in oh joj, skoraj me je kap! Vsa sem bla flekastauser posted image . In jaz mona ne da bi kupla tisto za svetle polti, ma ne dejmo mi raje tisto za temnopolte, da bom res fajn rjavauser posted image . No pa imam zdej, sem kot kak leopard. user posted image
V službi me itak vsi čudno gledajo, sam noben si nič ne upa komentirat.

user posted image Bom raje počakala na plažo...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pozor!
29.2.2008 14:10:20   
ženska
Jaz nisem za te fore. V kolkem času, ti pa to zgine?

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pozor!
29.2.2008 14:11:31   
smigli
Joj upam, da hitro!

(odgovor članu ženska)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pozor!
29.2.2008 14:17:56   
Anonimen
Jaz sem se že večkrat, pa ni bilo nič narobe. Ja, edino po obrazu se pa res nisem. Pa takrat sploh še ni bilo različnih krem za temno in svetlopolte. A zdaj je pa tudi to?

A po obrazu si flekasta? To a ni fino. Upam, da bo šlo čimprej dol.

(odgovor članu smigli)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pozor!
29.2.2008 14:19:51   
gojska
user posted image user posted image user posted image
oprosti sam si tok dober napisala,
sej bo zginilo, še dober da je vikend

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pozor!
29.2.2008 14:20:54   
helloKitty
Joj točno vem kako to je. Jst sm bla enkrat tud čist flekasta v obraz + še fino opečena od sonca. Rezultat user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pozor!
29.2.2008 14:35:26   
smigli
Ja imaš dve varianti, za svetlo polt in za temnejšo. Zadnje čase sem tako grdo bleda in sem si res želela malo barvice, no zdaj pa imam leopardji vzorec. user posted image

(odgovor članu helloKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pozor!
29.2.2008 15:38:10   
blue sky
Jaz sem po "priporočilu" nivess začela uporabljati Loreal Nutribronze serum za obraz in se super obnese in nič flekov user posted image .

Kaj si si pa nanesla na kožo, da je tako izpadlo?

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pozor!
29.2.2008 17:55:09   
eya
 
user posted image

Naj bi šlo v treh dneh vse dol, ger se veže samo v poroženele plasti kože, ki odpadejo v cca. 3 dneh.

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pozor!
29.2.2008 18:07:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: smigli

V kolikor zagledate eno čudno flekasto bejbo, se prosim vzdržite komentarjev in posmeha, ker to sem namreč jaz moja malenkost! user posted image

Grem v ponedeljek v trgovino in se spomnem na nives in debato o samoporjavitveni kremi, pa grem in si kupim eno za telo in obraz.
Nizki štart in domov v preizkušnjo, tuš, pilng in že težko pričakovani nanos. Upoštevala sem vse božje zapovedi, hodila po hiši skoraj naga, da ne bi z oblačili uničla učinka ipd. user posted image
Čakam čakam in dočakam jutro, šibam v kopalnico in oh joj, skoraj me je kap! Vsa sem bla flekastauser posted image . In jaz mona ne da bi kupla tisto za svetle polti, ma ne dejmo mi raje tisto za temnopolte, da bom res fajn rjavauser posted image . No pa imam zdej, sem kot kak leopard. user posted image
V službi me itak vsi čudno gledajo, sam noben si nič ne upa komentirat.

user posted image Bom raje počakala na plažo...



Joj, ta kombinacija pa ni najboljša. Jaz pa to prakticiram samo za obraz, za telo pa ne upam in se mi ne da , vsaj pozimi ne. Pač malo si še po dekolteju in vratu namažem, drugače pa imam po telesu še nekaj podlage odpoletja, samo na obrazu mi hitro zgine poletna barva, zato pa to prakticiram na tak način.

Je pa res odvisno kakšno zadevo kupiš. Jaz jo še imam skoraj polovico, tak da ti kar traja.

(odgovor članu smigli)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pozor!
29.2.2008 22:04:12   
katjes
Če si želiš, da leopardov vzorec najhitreje izgine, ponovi piling za obraz. Lahko tudi večkrat!



_____________________________

You got to let go of the stuff from past - because it just doesn"t matter! The only thing that matters is what you choose to be now!




(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pozor!
3.3.2008 9:24:36   
smigli
Ponovno se javljam, tokrat v normalnem kožnem tenu, brez flekov! user posted image user posted image user posted image

Piling pomaga!

Uporabljala pa sem Dove kremo za telo in obraz, ki se je ne upam niti pogledati več. user posted image

lp

(odgovor članu katjes)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pozor!
3.3.2008 21:24:41   
lotoska
Ha, ha, sem se mogla nasmejat. Enkrat je en moj sodelavec tak prišel na šiht. Mi ni blo jasn, al je napudran al je od samoporjavitvene flekast. Pa mu tud nisem nič omenla. Potem je začel prakticirat solarijuser posted image

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pozor!
4.3.2008 20:17:22   
Moyca_
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu lotoska)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pozor!
4.3.2008 20:17:47   
Moyca_
user posted image user posted image sory je smešno

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pozor!
5.3.2008 13:15:18   
arabela*
ja mi je to poznano.Sem pred parimi leti sprobala,bila cela flekasta.Od takrat pa se klonim teh krem.Pa baje tud niso najbolj vredu za kožo.

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Pozor!
5.3.2008 13:25:13   
KIKI****
user posted image user posted image user posted image Poznam eno tako ki s enon stop maže s temi žavbami apak je taka kot korenček cela oranžnauser posted image user posted image

jaz tega ne bio sprobala pa sem tud zlo bela. Ke rimam alergijo na sonce pa občasno zavijem v solarij, drgač pa čez vikende na sonču ždimuser posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?