|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   jota
4.1.2008 21:31:52   
malecka
no rabim recept za joto in prosim ne dajajte mi kulinarične slo. mene zanimajo vaši recepti.user posted image

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: jota
4.1.2008 21:44:37   
katra55
Nedolgo nazaj je bila tema Kako narediti joto. Sem hotela prilepiti link pa mi ne uspe.

< Sporočilo je popravil katra55 -- 4.1.2008 21:45:34 >

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: jota
4.1.2008 22:18:38   
malecka
ja bo treba mal prebrskat stare teme.user posted image sem mislila da bo tako lažje.user posted image

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: jota
4.1.2008 22:23:22   
Anonimen

Upam, da ti bo kateri recept všeč.user posted image


(odgovor članu katra55)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: jota
4.1.2008 22:25:55   
eya
Jaz sem jo delala sicer samo 2x, a sem jo naredila nekako tako...skuhala posebej zelje in posebej krompir, v zelje sem proti koncu dodala še malo pancete, narezane na koščke. Dodala kuhan krompir in fižol iz konzerve, čez polila malo na olju popražene čebule, še malo pokuhala in to je to.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: jota
4.1.2008 22:44:38   
Levči
Jaz dam najprej zelje kuhat med tem ko se zelje kuha na olju prepražim česen in ga dam v zelje,nato dam še korenček in peteršil in vageto in kuham 3.5 do štiri proti koncu skuham posebej krompir in ga dam v joto pa dva rjava fižola dam iz konzerve lahko pa daš še slanino al pa kakšne klobase  in na koncu na olju prepražim moko,vageto in pomi in  stresem v joto malo še kuham pol jo pa postrežem.DOBER TEK

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: jota
5.1.2008 12:20:43   
Anonimen
Moja ravno brbota na štedilniku.
Skuhala sem jo iz repe.

5 prekajenih kosti, malo krompirja v kockah in fižol sem kuhala skupaj. Posebej sem skuhala preostali krompir, ga spasirala in vrgla h kostem. Posebej sem tudi skuhala repo in lovorjev list ter česen.
Nato sem precejeno repo stlačila h kostem. Prepražila sem še čebulo in malo moke, sedaj pa čakam kaj bo. Zaenkrat izgleda kar OK. Ampak vseeno bom drugič delala iz zelja.

aha, pa jušno kocko.

Naredila sem iz 200g fižola, pol kile repe in 200g krompirja, pa bomo menda cel teden joto tolkli.

(odgovor članu Levči)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: jota
5.1.2008 13:01:58   
Jessy
Jaz skuham posebej zelje in posebej krompir. Pri krompirju ne šparam, ker ga mora biti več kot zelja.
Ko je kuhano, obe vodi odlijem v skledi, saj ju pozneje porabim. Krompir dobro pretlačim in zalijem s krompirjevo vodo. Dodam eno konzervo zmiskanega fižola ter kuhano zelje. Če je pregosto, prilijem še nekaj vode v kateri se je kuhalo zelje.
Nato sledijo samo začimbe. Jaz dam 1 lovorjev list ter govejo jušno kocko. Če je še premalo slano, še dosolim in malo popram. Drugih začimb ne dodajam.
Če maraš, potem joto še zabeliš z ocvirki na katerih lahko prepražiš še nekaj hamburške slanine. Jaz zadnje čase nič beč ne dodajam maščobe in je zelje kljub temu okusno.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: jota
4.3.2008 20:13:35   
sončika84
kolk časa kuhaš joto? Jaz sem posebaj najprej skuhala zelje, pa krompir pa meska. zdaj pa sem vse to skup zmešala in še kuham. in kolk časa naj se zdaj to kuha? 

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: jota
5.3.2008 10:51:48   
smigli
kisla repa/zelje
fižol
krompir
olivno olje
česen
moka


Posebej kuham repo, krompir in fižol (iz konzerve) pa skupaj. Repo kuham tako, da jo samo malo prekrije voda, ker to kasneje dodam vse skupaj k pretlačenemu fižolu in krompirju.
V ponvi na maščobi prepražim na zmernem ognju veliko seseklajnega česna, dodam žlico moke, prepražim in dodam k ostalemu, dodam lovorjev list, še malo pokuham in to je to.
Včasih dam tudi kako prekajeno reč, da popestri okus.

Dober tek!

(odgovor članu sončika84)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: jota
5.3.2008 15:49:22   
Jessy
Sončika, sem šele zdaj prebrala, da si spraševala za čas kuhanja.

Jaz kuham zelje toliko časa kot krompir - dobre pol ure. Potem pa ko vse skupaj zmešam, pa pustim še kakih 20-30 min vreti, da se okusi prepojijo, če se pa mudi, je pa že prej na krožnikih. user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu sončika84)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: jota
6.3.2008 0:07:52   
sončika84
jessy,hvala! No,saj pol sem bla prbližn prov. mogoče 5/10 minut manj.  sem šla kr nekak po občutku.user posted image in je ratala dobra.moj jo je pohvalu! tko da sigurno jo bom še kdaj skuhala(itak jo bom mogla,ku moj je ful navdušen nad joto).user posted image

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj otroku ponuditi ribe in ostalo morsko...
Poletje je tu in že nam diši morska hrana. Kdaj in kako ponuditi takšne specialitete dojenčku?
3 odlične jedi za doječo mamico
Za mamice, ki dojijo velja, da to kar same pojedo, poje tudi njihov dojenček. V želji, da dojenček ne bi imel težav s pr...




njam
pita54545

katero znamko čokolade imate najraje????????? :-)

milka (57%)

gorenjka (8%)

kinder (15%)

lindt (19%)

figaro (0%)

navadno (merkatorjevo,šparovo) (0%)


Število vseh glasov: 340

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!