|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   jojjjjj....
9.5.2008 18:02:49   
jabi babi
.....ampak moram vam napisat kako sem jezna oz razočarana nad onimi starši,ki otroku dajo taka spakovalna imena.....sej vem ,da je to čisto njihova stvar ampak....halooooo???jst ne vem al nč ne pomislijo kako ga bodo vrstniki zaj...... k majo taka imena....se mi zdi da je svet že čisto zmešan s temi imeni.jaz še svoji domači živali nebi dala taka popačena imena...katastrofauser posted image user posted image user posted image npr.zadnjič pride k meni v trgovino otrok in ga vprašam kako mu je ime in reče babica GEJ???user posted image user posted image user posted image jojjjjjjj,še mene je blo sramuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: jojjjjj....
9.5.2008 18:17:51   
Mišni
in reče babica GEJ???


Mogoče je bil pa Egej. Upam.

(odgovor članu jabi babi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: jojjjjj....
9.5.2008 19:20:04   
neisha80
IZVIRNO SPOROČILO: Mišni

in reče babica GEJ???


Mogoče je bil pa Egej. Upam.
jaz tud..

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: jojjjjj....
9.5.2008 19:23:52   
Zamima
mogoče gredo po vzgledu Gaylorda Fockerja user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu neisha80)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: jojjjjj....
9.5.2008 19:34:16   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Zamima

mogoče gredo po vzgledu Gaylorda Fockerja user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image , jooooj, ani bil dober?user posted image

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: jojjjjj....
9.5.2008 20:25:14   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: jabi babi

sej vem ,da je to čisto njihova stvar ampak....


Točno tako. In če je njim všeč, je ok.

(odgovor članu jabi babi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: jojjjjj....
9.5.2008 20:53:28   
tajči27
jaa sej tooo..al pa Gujdo???!!! Da ga bodo klicali gujdek?! (prašiček)...groza

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: jojjjjj....
9.5.2008 21:09:25   
mateyka
po moje je Guido (poudarek na i) in ne Gujdo - to je pa normalno ime drugje v svetu, npr. v Italiji. pomeni pa gozd. 

(odgovor članu tajči27)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: jojjjjj....
9.5.2008 21:30:10   
Blejka26
jaz mislim da bo otrok z takim imenom zelo trpel v otroštvu kajti vsi ga bodo zafrkavali da je gej.Zato je za starše zelo pomembno kakšno ime izberejo otroku..In da je otroku res ime gej..res žalostno oz.bolj nesramno od staršev

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: jojjjjj....
9.5.2008 21:34:14   
sazi
halooooo???jst ne vem al nč ne pomislijo kako ga bodo vrstniki zaj...... k majo taka imena....


Veš kaj, majhni otroci so čisto nedolžni in neobremenjeni. En dve ali tri-letnik se nikoli ne bo sam od sebe zgražal nad imenom nekoga drugega, ampak bo to "vedenje" o neprimernosti imen in poslednično zgražanje sprejel od starejših, od odraslih, po možnosti od staršev - torej ker si ti obremenjena z imeni drugih, ker se ti zgražaš in komentiraš, bo, čisto logično, tak tudi tvoj otrok. Če si pa že pri zbadljivkah na račun imen - za vsako ime se najdejo, tudi za lepo, dolgo in tradicionalno  ime.

(odgovor članu jabi babi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: jojjjjj....
9.5.2008 21:36:36   
izgubljena_ovcka
Žalostno, da hočejo ljudje za vsako ceno "izstopat" iz množice ostalih. Ne pravim da je želja po individualnosti, "posebnosti" slaba ampak tisti, ki to počnejo na račun svojega otroka mi gredo na bruhanje! Pejdi pa naredi tri fakse in izstopaj na tak način ne pa da poimenuješ otroka po eksotičnih rožah, konjskih figah ali kaj jaz vem čam še vse.

Poleg vsega je pa pri takih imenih vedno prisotem riziko da v določenih kulturah lahko pomeni nekaj čisto odvratnega. Si predstavljate, da greste z otrokom na dopust v kako enksotično deželo in nato ugotovite, da njegovo ime tam pomeni (zdaj si bom izmislila) npr. "ognojek" ali "tisti, ki nenehno prdi" ali kaj podobnega!?!?! Ubogi otroci.....

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: jojjjjj....
9.5.2008 21:47:53   
Azzurra
Poraja se mi vprašanje: kaj boš pa storila, če se ti nekega lepega dne pojavi tvoja hčerka s tem fantom, po imenu Gej, pod roko?

Ali če uporabim še več domišljije: kaj boš pa storila, če se ti nekega lepega dne pojavi tvoj sin s tem fantom, po imenu Gej, pod roko?

Predsodki, draga moja, in nič drugega. Pusti ljudi, da delajo, kar mislijo, da je prav in ti počni, kar misliš, da je prav in nihče ne bo prizadet.

_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu izgubljena_ovcka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: jojjjjj....
9.5.2008 22:18:46   
Anonimen
se mi zdi da je svet že čisto zmešan s temi imeni

jojjjjjjj,še mene je blo sramuser posted image


V nepomembne stvari usmerjas svojo energijo....

(odgovor članu jabi babi)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: jojjjjj....
10.5.2008 6:05:38   
lelaval
Poraja se mi vprašanje: kaj boš pa storila, če se ti nekega lepega dne pojavi tvoja hčerka s tem fantom, po imenu Gej, pod roko?

Ali če uporabim še več domišljije: kaj boš pa storila, če se ti nekega lepega dne pojavi tvoj sin s tem fantom, po imenu Gej, pod roko?

Predsodki, draga moja, in nič drugega. Pusti ljudi, da delajo, kar mislijo, da je prav in ti počni, kar misliš, da je prav in nihče ne bo prizadet.


Se popolnoma strinjam z Azuro.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: jojjjjj....
10.5.2008 8:45:12   
mateyka
Si predstavljate, da greste z otrokom na dopust v kako enksotično deželo in nato ugotovite, da njegovo ime tam pomeni (zdaj si bom izmislila) npr. "ognojek" ali "tisti, ki nenehno prdi" ali kaj podobnega!?!?!



jap, nikol ne veš, zato se je brez veze s tem obremenjevat - jezikov je malo morje. Naja recimo v finščini, v slengu pomeni f***. pa je tuki čist lepo ime, a ne? tko da tuhtat o tem v katerem jeziku ime nekaj pomeni.. boš dost časa porabla preden ga boš izbrala user posted image

(odgovor članu izgubljena_ovcka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: jojjjjj....
10.5.2008 8:53:52   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: Azzurra

Poraja se mi vprašanje: kaj boš pa storila, če se ti nekega lepega dne pojavi tvoja hčerka s tem fantom, po imenu Gej, pod roko?

Ali če uporabim še več domišljije: kaj boš pa storila, če se ti nekega lepega dne pojavi tvoj sin s tem fantom, po imenu Gej, pod roko?

Predsodki, draga moja, in nič drugega. Pusti ljudi, da delajo, kar mislijo, da je prav in ti počni, kar misliš, da je prav in nihče ne bo prizadet.

user posted image user posted image



_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: jojjjjj....
10.5.2008 9:50:55   
Naty*
Mene pa trenutno najbolj jezi to, da se ljudje obremenjujejo z imeni otrok tujih ljudi. Že to, da bi eni najrajš, da bi vsi imeli klasična, tradicionalna imena... ja najboljš, da bli bli vsi slovenci Janezi in vse slovenke Mojce. Čas gre naprej in imena se spreminjajo ravno tako, kot moda, kot avtomobili in vse ostalo, kar je okrog nas. In prav je tako.

Men tud marsikako tradicionalno ime ni všeč, pa mi na kraj pameti ne pade, da bi komu tupila, kako grdo ime ima.

In pol te ena soseda, ki jo komaj poznaš vpraša, kako bo otroku ime in rečeš YXY  pa reče...o zakaj pa tko...men pa to ni všeč user posted image . Ja in? Koga za hudiča pa briga, kaj je teb všeč? A zdej mam dolžnost vsakega naključnega mimoidočega vprašat, če mu je všeč eventuelno ime mojega prihajajočega otročka????

Ime ne definira človeka. In res je, da se za vsako ime najde zbadljivka. Pa tiste, ki prisegajo na lepa stara slovenska imena, ki bi jih radi ohranili... a mislite, da malega Lojzeta ne bo nihče zbadal???

Če bi se vsak ubadal samo s sabo, do zbadljivk sploh ne bi prihajalo.

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: jojjjjj....
10.5.2008 10:14:07   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

Mene pa trenutno najbolj jezi to, da se ljudje obremenjujejo z imeni otrok tujih ljudi. Že to, da bi eni najrajš, da bi vsi imeli klasična, tradicionalna imena... ja najboljš, da bli bli vsi slovenci Janezi in vse slovenke Mojce.
 

Saj je še kaj drugega poleg Gejauser posted image user posted image user posted image  in Janezov in Mojc.

Čas gre naprej in imena se spreminjajo ravno tako, kot moda, kot avtomobili in vse ostalo, kar je okrog nas. In prav je tako.


Ja, O.K., ampak Gej?user posted image  Eno so izmišljena imena ali iz tujih jezikov prevzeta, ki pač imajo kakšen lep pomen ali pa tudi nikajo nobenega, ali pa samo črke lepo zvenijo skupaj, nima veze, ampak Gej ....user posted image user posted image user posted image

Če bi se vsak ubadal samo s sabo, do zbadljivk sploh ne bi prihajalo.


Nihče ni otok.

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: jojjjjj....
10.5.2008 10:16:05   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: sazi

halooooo???jst ne vem al nč ne pomislijo kako ga bodo vrstniki zaj...... k majo taka imena....


Veš kaj, majhni otroci so čisto nedolžni in neobremenjeni. En dve ali tri-letnik se nikoli ne bo sam od sebe zgražal nad imenom nekoga drugega


Petnajstletniki pa ... definitivno se bodo delali norca iz Geja, tu po moje ni nobenega dvoma.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: jojjjjj....
10.5.2008 10:35:11   
Felicita
če te bojo hotl za*ebavat, te bojo pa če ti je ime Gej, Tina al pa Janez. Si bojo pa zmisll rimo al pa kej. Al pa boš mel napačno barvo las, očala in zobni aparat. Zloba nima mej, ni omejena na imena.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: jojjjjj....
10.5.2008 10:42:48   
nuala
Tako je pred dolgimi leti znanec izbiral ime za hčerko. V vsakem imenu je videl vzevek, ki bi ji ga lahko nataknili. Hčerki je potem po dolgem razmisleku dal ime Edita, klicali so jo Ditka.

Ni hudič, da so jo klicali Ditka debeloritka...

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: jojjjjj....
10.5.2008 11:55:03   
Naty*
Mišni js nekak ne verjamem, da je bil tist mali Gej. Mogoče je babica mal narobe povedala... Od moje prijateljice mali je Tit, pa ga je babica dolg časa Tito klicala.

Mogoče je res Egej, al pa Nej al pa kej podobnega.

Ja sej tud js ne bi dala otroku ime Gej...valjda... ampak a je Pšenica imeuser posted image ? Pa je slovensko pa v dejanski rabi ma lep pomen, ampak prideš skoz s takim imenom sam če si hčerka od znanega pevca.

Hočem samo rečt, da kakorkoli boš otroka imenoval nekomu ne bo všeč. Pa strinjam se s Felicito, da tud če boš mel neznansko lepo ime, te bojo pa zbadal zarad česa drugega. Ljudje smo pač taki.

_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: jojjjjj....
10.5.2008 20:38:39   
mateyka
angleži imajo ime Guy (prebere se Gaj). mogoče mu je pa tko ime in je jabibabi mal površno poslušala (al pa babica narobe povedala)? ne verjamem da je Gej.. babice nimajo pojma o angleških imenih in o angleških gejih tud ne - tko da zelo verjetno, da se je zarekla imho

(odgovor članu Naty*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: jojjjjj....
10.5.2008 22:10:00   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

če te bojo hotl za*ebavat, te bojo pa če ti je ime Gej, Tina al pa Janez.


Ja, samo če ti je ime Gej, te zajebavanje veliko bolj prizadene, kot če ti je ime Tina ali Janez. Ker se najbrž sramuješ svojega imena. Itak si že prizadet, če ti mora biti Gej ime.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: jojjjjj....
10.5.2008 22:21:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: izgubljena_ovcka

Žalostno, da hočejo ljudje za vsako ceno "izstopat" iz množice ostalih. Ne pravim da je želja po individualnosti, "posebnosti" slaba ampak tisti, ki to počnejo na račun svojega otroka mi gredo na bruhanje! Pejdi pa naredi tri fakse in izstopaj na tak način ne pa da poimenuješ otroka po eksotičnih rožah, konjskih figah ali kaj jaz vem čam še vse.

Poleg vsega je pa pri takih imenih vedno prisotem riziko da v določenih kulturah lahko pomeni nekaj čisto odvratnega. Si predstavljate, da greste z otrokom na dopust v kako enksotično deželo in nato ugotovite, da njegovo ime tam pomeni (zdaj si bom izmislila) npr. "ognojek" ali "tisti, ki nenehno prdi" ali kaj podobnega!?!?! Ubogi otroci.....



Sploh ni potrebno izbirati eksotike. So imena ki so ponekod lepa in pogosta nekje drugje pa imajo najgrši možni pomen.
Konkreten primer je NIK ali NIKA v Egiptu, oziroma v arabščini...

Pa je v Sloveniji in tudi drugje po svetu prav lepo ime.


O imenu Gej pa... mene ne moti. In bila bi zelo huda na moje otroke če bi vedela da se iz koga norčujejo iz katerega koli razloga pa med njimi tudi zaradi imena.
Vse je v vzgoji...
To je samo moje mnenje.

(odgovor članu izgubljena_ovcka)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?