|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Uhan v nosu
12.3.2008 8:30:20   
murkica
No sej vem, da jih ima že veliko ljudi ampak vseeno... Vse tiste, ki ste si dale uhan, ali se je kateri zagnojilo oziroma kaj vnelo? Namreč jaz si ful želim en uhanček, sicer enega čisto majhnega in ne kakšne rinke, vendar si ga kar ne upam dati, ker imam ves čas občutek, da se mi bo vse zagnojilo in bo potem cel hudič.

No v glavnem kakšne so vaše izkušnje s tem?

LP


_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Uhan v nosu
12.3.2008 8:34:56   
Anonimen
Ni se mi nikol ful zagnojilo. Mal se mi je vnel na začetku. Pol je blo pa vredu. Sam mene je ful motil, uhan, pa sm ga dala ven.

(odgovor članu murkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Uhan v nosu
12.3.2008 8:36:07   
Balonchy
No sej vem, da jih ima že veliko ljudi ampak vseeno... Vse tiste, ki ste si dale uhan, ali se je kateri zagnojilo oziroma kaj vnelo? Ni se mi ne zagnojilo, ne vnelo. Namreč jaz si ful želim en uhanček, sicer enega čisto majhnega in ne kakšne rinke, vendar si ga kar ne upam dati, ker imam ves čas občutek, da se mi bo vse zagnojilo in bo potem cel hudič.

No v glavnem kakšne so vaše izkušnje s tem?
Jaz mam čist OK izkušnje. In medicinskega sem si še isti dan zamenjala z enim miniaturnim uhančkom, ki ga imam še danes! user posted image  Včasih (ko je volja) si za par dni zamenjam za kaj drugega, ampak vedno pride na vrsto "ta prvi". user posted image  
Ko ti "prebije" nosek ti gredo mal solze na učke (tist ta čudn feeling user posted image ) in to je to...

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Uhan v nosu
12.3.2008 8:40:32   
murkica
Ma mene mal skrbi, ker mi je enkrat dohtarca rekla, da imajo s temi uhani največ težav. Namreč, da se je že ljudem tako zagnojilo, da so mogl it potem celo na operacijo in me je zaradi tega strah. Pa nisem drugače "cvikarca" ampak kar se tega tiče, si pa res nebi rada zaradi ene neumnosti uničila nosu(pa ne, da imam zdej ful lepega ampak ravno kakšnih brazgotin pa res nebi rada imela).

Drugače sem sama vedno za neumnosti in sem si dala že polno uhanov po ušesih, ampak zdej me pa mika v nosu, ker se mi zdi najbolj v redu in ne iztopa tako, da ga imam lahko komot še za v službo in da me ljudje ne bodo čudno gledali.
Ravno tako sem si dala tatoo na križ, da ga lahko skrijem in da ne vzbujam negativnih pogledov z njim, ko moram kam bolj tako it. No dragi je čist zapalil za uhanček, ker sem enkrat umenila, da bi ga imela in zdej resno razmišljam o tem, da bi si ga dala naredit. No bomo videli. Hvala za odgovore.

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Uhan v nosu
12.3.2008 9:16:51   
ery
Murkica, ojla.


Zdele pridem sem z namenom, da postavim enako vprašanje kot ti. user posted image  V glavnem, mene tudi mika-že 4 leta, pa me je straaaaahhhhhh. No in danes me spet zdraži prijateljica, si ga je včeraj dala v nos, čisto majhnega. In spet me je zamikalo... Joj... in bi šla ... ampak fora je, ker grem spet na porodniško, bo folk rekel, če s emi je zmešalo pri dveh otrocih...user posted image  
Amapk meni je to všeeeeeč, bi si pa dala rs mini mini mini, ker nosim že očala...

No tako je to...

Murkica povej kako si se odločila


_____________________________




(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Uhan v nosu
12.3.2008 11:02:52   
murkica
Ja nič se še nisem odločila. Bom malo pobrskala kam se splača it in dejansko kakšne so možnosti, da se mi kaj zapaca.

Namreč meni se zdi, da sem jaz ves čas malo prehlajena in da je potem seevda še večja možnost, da pride do okužbe. Po mojem bi šla kar do Johna, saj naj bi bil on najboljši kar se tatoo-jev in pirsingov tiče. No ne vem, čist sem zmedena.

Kar se pa tiče, da imaš dva otročička. Ne se sekirat. Zaradi takšnih stvari res nikogar ne gledajo čudno, mislim razen če delaš v totalno zabačeni in nemoderni  ustanovi. Drugače pa, če je edina ovira to, da si mati, jaz mislim, da hitro v salon in po uhanček.

Sama imam tudi tatoo, kot sem omenila in se nisem nikoli ozirala na druge kaj menijo, do določene mere(jaz vedno upoštevam samo svoje mnenje in ne mnenja drugih oseb, kar se tiče estetskega stališča). Če je potrebno ga skriješ in to je to. Ravno tako lahko uhan odstraniš za tisti čas, če je to potrebno.

LP

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Uhan v nosu
12.3.2008 12:48:20   
bubče
jaz sem ga imela 2x v nosu....prvič sem si ga sama ven dala, ker imam že uhan na/v obrvi-in mi je bil ta bolj všeč, 2 sta bila pa že 2 much ...drugič sem šla pa cca pol leta nazaj, so mi ga naredili  z iglo...pa mi je potem po cca 1 tednu nos čez noč zrasel za 1X user posted image ...sem mela ful otečeno....tako, da sem ga hitro ven dala.....zdaj ga grem pa še enkrat dat, ampak na pištolco...mi je to boljš, ker ima ta uhan isti sistem kot navadni uhani, ne pa uni ki so na pištolco....ki imajo samo na koncu zavihano...in tisto je mene ful motilo....upam, da mi bo ta ostal v nosu...se mi zdi malo bolj primerno za na šiht, kot pa ta v obrvi, v katerega se vsak zapič .... meni je pač piercing všeč, ne morem pomagat....

ery nič bat, da bi kdo govoril, da se ti je zmešalo....to zihr bodo govorili ;) ....ampak če ti je všeč, go for it


(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?