|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bolečine pri popku! Pomoč!!!
2.2.2005 12:58:44   
rozi81
Včeraj okoli polnoči sem imela zelo močne bolečine okoli popka.:( Ampak če sem pritisnila me ni bolelo samo tako in to celo noč vse do 5 zjutraj. Nisem mogla stegnjena spat ker se mi je zdelo kot da me nekaj zateguje in ni bilo glih nedolžno.:(( Ampak hvala bogu je zdaj vse ok bolečina je izginila. Ali je imela kera kaj podobnega oz. ali se kateri kaj sanja kaj bi to lahko bilo? Sem pa v 19t.

Hvala za vse odgovore, me kar skrbi priznam.:zmeden::zmeden:

LP S:nosecka: in :duda:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Bolečine pri popku! Pomoč!!!
2.2.2005 13:06:16   
rozi81
OOOOOOOOOo hvala ti Š**** si me pomirila ker je bilo grozno.

Hvala še enkrat res.

LP S.:nosecka: in :duda:19t

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Bolečine pri popku! Pomoč!!!
2.2.2005 13:12:24   
ksenjak
Pri meni to traja že zelo dolgo, kakšen dan boli, potem spet ne, lahko pa rečem, da me zadnje čase vsaj enkrat na dan uščipne. In kot zanalašč se to zgodi med vožnjo, da mi kar slabo postane. Ne morem biti skrčena, niti stegnjena, skratka z bolečino se je treba sprijaznit. Moja G pravi, da tam veliko bolj boli, ker so mišiče najbolj ohlapne oz. jih je najmanj.

Ni panike.

Lp, Ksenja:metulj:

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Bolečine pri popku! Pomoč!!!
2.2.2005 13:16:04   
spacey
Živ rozi81! :)

Če ti kaj pomaga in pomiri sem tudi jaz imela te težave in jih imam še ob časno. :zmeden: Poglej si spodnji link:
http://www.ringaraja.net/forumi/sporocila.asp?pogled=1&id=25010&idk=86

Lepo nosečnost ti želim in lep dan še naprej!

P 9nebesa 33t

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Bolečine pri popku! Pomoč!!!
2.2.2005 13:30:14   
rozi81
Hvala Spacey!

In tudi vsem ostalim, ste me potolažile!
Mal tut paniko zganjam ker sm zanč urgenco gledala (vem da sm smotana, zelo, ampak...) pa ni blo nč lepga pol ti pa bedarije po glav skačejo!:hudicek:

Sej bo bolš!!!!:duda::duda::duda:

LP S:nosecka: in :duda:19t

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Bolečine pri popku! Pomoč!!!
3.2.2005 20:29:12   
bikica30
A mi lahko ena prosim, na kratko pove, kaj je bilo v Urgenci, ker jo jaz slučajno nisem gledala, pa že cel teden na forumih berem od nje?!?

PROSIM!!!

(odgovor članu rozi81)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Je operativno čiščenje maternice po splavu...
V Sloveniji ženska, ki pri ginekologu izve, da njene nosečnosti ni več, prejme napotnico za tabletke ali operativno čišč...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?