|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Materina znamenja
2.3.2008 22:54:05   
taška30
No, jaz jih imam veliko. Večinoma majhne pikice po rokah, nogah in dekolteju, imam pa tudi enih 5-6 malo večjih (premer cca. 0,5cm) in temnejših. Se mi zdi, da so se v 2.nosečnosti dost razmnožila.

Se mi pa zadnji mesec dogaja, da me tavečja znamenja srbijo in to kar fejst. Pa rahlo hrapava so. Pa ne čez cel dan, večino dneva.user posted image  Tudi manjša me občasno srbijo. Do sedaj me nikoli niso.

Ima katera kakšne izkušnje s tem?

Sicer imam napotnico za dermatologa za konec meseca, ampak vseeno...malo me skrbi.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Materina znamenja
3.3.2008 6:38:10   
Lunca1
Meni se je tudi v prvi nosečnosti eno znamenje spremenilo in sem si ga raje dala odstranit. Samo ni bilo nič narobe.

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Materina znamenja
3.3.2008 6:51:29   
valentina2006
Tud jest sem jih polna...imam občutek, da jih je vsak dan več... Po porodu grem k dermatologu obvezno.

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Materina znamenja
3.3.2008 10:08:54   
luka jan
Boljš da greš k zdravniku, moji kolegici je tud šlo eno znamenje na živce in si ga je dala odstranit in je bilo žal maligno. Na srečo je šla še prav čas, je pa rekel zdravnik da vprašanje če bi čez leto dni po njenem obisku pri zdravniku sploh še bila živa.
Zato res priporočam da se te stvari odstranijo, boljš sedaj ko je še vse ok, kot potem ko je lahko že prepozno.
Aja, pa njej so vsi rekli da naj to pusti, da ni nič nevarnega, od splošnega zdravnika do dermatologa.

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Materina znamenja
3.3.2008 21:03:40   
lotoska
Meni je pa osebna zdravnica kar napisala napotnico za kirurga. Po 6 mesecih čakanja so mi jih odstranili.

< Sporočilo je popravil lotoska -- 3.3.2008 21:04:11 >

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Materina znamenja
4.3.2008 21:18:28   
Natty5284
Punce, kar se tiče teh znamenj...dobro jih opazujte ali spreminjajo obliko in ne izpostavljajte se soncu...moja teta je zarad tega znamenja umrla stara komaj 30 let in za sabo pustila 2 malčka...

_____________________________

Lp Natty

(odgovor članu lotoska)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Materina znamenja
13.3.2008 7:30:08   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: valentina2006

Tud jest sem jih polna...imam občutek, da jih je vsak dan več... Po porodu grem k dermatologu obvezno.


Evo, jaz tudi, kar razmnožujejo se mi, še na nartu ga imam, okrog tega večjega sta ratala še dva. Dva velika sem si že dala odstranit, se je pa tudi meni že zgodilo, da me je en na hrbtu srbel, pa pekel, pa sem bila že vsa  panična, ker teh znamenj oz. bolezni me je pa res strah.

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Materina znamenja
13.3.2008 7:31:19   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: lotoska

Meni je pa osebna zdravnica kar napisala napotnico za kirurga. Po 6 mesecih čakanja so mi jih odstranili.


Meni jih je odstranil pa kar osebni zdravnik, ki bi bil rad v preteklosti kirurg, pa mu ni uspelo zaadi vida, pa zdaj tako rad to dela. Samo me je pomiril, da če ga kao odstrani, da ne more biti nič. Samo, milsim, da ga sploh nikamor ni poslal na analizo-znamenja mislimuser posted image

(odgovor članu lotoska)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Materina znamenja
13.3.2008 8:42:07   
mala zirafa
jaz sem jih tudi polna.najbolj me motijo po obrazu.Zadnje čase jih vedno več opažam.da ne govorim po telesu.Tudi jaz imam eno veliko ampak ima raven rob okoli-pravilne oblike.Srbečica je tudi.baje je to virusno.Tako sem slišala.
A popolnoma odstranit teh pikic se ne da al kaj?V nosečnosti so se mi pojavila.
LP

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Materina znamenja
13.3.2008 8:55:51   
Maxica
Tudi jaz jih imam polno, tistih malih sploh, pa na žalost tudi takih malo večjih, okrog 5 mm velikih. Ravno zadnjič mi je osebna zdravnica  na hrbtu opazila eno malo drugačno, neenakomerno pigmentirano in mi dala napotnico za naprej. Uro sem dobila junija, ampak ne vem, če ne bom šla kar prej in samoplačniško, saj me to ful obremenjuje, pa bi rada čimprej dala to čez. Pa bom probala, da mi jih čimveč izrežejo.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Materina znamenja
13.3.2008 8:58:53   
mala zirafa
Kako je po posegu?A zelo boli, moti?

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Materina znamenja
13.3.2008 13:11:33   
N _ B
Jaz sem ravnokar od dermatologa. In mož tudi. Sem tud njega odvlekla tja.

Tudi meni so se začeli množiti med user posted image , spreminjati oblike in barve, iz majhnih pikic so nastali izrastki,... Ko sem šla ta teden po napotnico k splošnemu, me je najprej vprašal, zakaj jih nisem prišla prej k njemu pokazat in se kar naročila k dermatologu. Za vsakega posebej mi je povedal, kako se imenuje in tudi, da ni nevaren. Za tistega, ki je kar precej zrasel, pa je rekel, da gre za kožno tvorbo (podobno kot bradavica, le da so bradavice ponavadi virusne) in, da je to kljub srbenju in pekoči bolečini nenevarno in naj pridem, da mi bo on odščipnil.

Dermatologinja je danes njegove besede le ponovila. Tri znamenja iz katerih so nastali izrastki mi je zamrznila z dušikom in bodo v roku treh tednov odpadla. Ostala so vsa bp. Kontrola čez eno leto. Poudarila pa je naj se na splošno izogibamo soncu in zaščitimo kožo s foto faktorji.

Tudi mene je skrbelo, ampak sem sedaj pomirjena.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Materina znamenja
14.3.2008 8:14:48   
Maxica
N&B, pri kom si pa bila, če smem vprašat?

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Materina znamenja
15.3.2008 21:58:10   
N _ B
IZVIRNO SPOROČILO: Maxica

N&B, pri kom si pa bila, če smem vprašat?


dr. Natalia Evdakova - spec. dermatovenerolog v Kranju

< Sporočilo je popravil N & B -- 15.3.2008 21:59:03 >

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?