|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dedi...
28.2.2008 14:15:58   
Anonimen
V ponedeljek so mu dali diagnozo... Rak na trebušni sinavki. Prepozno za kakršo koli delo. Tak da vse operacije odpadejo. Tašča dela na onkološkem in je rekla da ne moremo več pomagati... Dali pa so mu največ 3 mesece življenja...... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Grozno je! Prakso imam v tem času, kar nekaj izpitov in se sploh ne morem zbrati in delati. Pa še sestrična ima birmo.... GROZA kaj nas je doletelo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Kot da ni še dovolj žalosti pa je bratranec včeraj ob 18.00 odletel v Avganistan na misijo. Čez pol leta pride domov. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dedi...
28.2.2008 14:21:23   
N _ B
peetra, več kot to, da iskreno sočustvujem z vami, ti ne morem reči. Popolnoma enako diagnozo (karcinom trebušne slinavke z metastazami na jetrih) so mojemu očetu postavili 24.12.2007. Vem kaj prestajate. Tudi pri nas je prišlo iznenada. Bodite z dedijem, olajšajte mu preostanek življenja z dobro voljo, pozornostjo in vero v življenje. Naj vas ne vidi jokati.

V mislih bom z vami. Mogoče se grdo sliši, vendar upam, da bo vašemu dediju prizanešeno z bolečinami in trpljenjem. Mojemu očetu je hvala bogu bilo.

Srečno. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dedi...
28.2.2008 14:32:20   
Samrela
Ne vem kaj naj rečem...tudi jaz se dan za dnem borim s podobnimi občutki odkar so babici našli metastaze na jetrih. Nič se ne da pomagati, ker je že prestara in preslabotna za karšenkoli poseg.
Vsak dan posebej je mučen saj vemo, da jo izgubljamo. Po drugi stani vem, da se je njen življenski krog sklenil in bo ostalo za njo ogromno dobrega ter veliko lepih spominov. Vseeno se bojim minute, ko bo zazvonil telefon in bom izvedela... Upam, da mi bo dana milost in bom takrat lahko ob njej...

Veliko moči in pozitivne energije vsem skupaj!user posted image

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dedi...
28.2.2008 21:01:06   
mateya24
peetra, te popolnoma razumem, ker sem tudi sama v podobni situaciji.
končno so se nam uredile zadeve z zdravjem hčerke...pa je prišlo drugo..
v začetku januarja so babici postavili diagnozo rak maternice, kasneje pa so potrdili še, da se je razširil na trebušno steno in možno še dalje...kljub temu so jo operirali saj so menili, da ji bo to podaljšalo življenje...prejšnji teden je prišla iz domov iz bolnišnice in moramo res večji del pozornosti posvečat njej....
moram povedati, da smo doma v isti hiši...kar pa je po mojem mnenju še težje..vse to doživljat..trenutno se dobro počuti, ampak zdravniki niso dali optimističnih napovedi...
slaba 2tedna nazaj je šel svak na misijo na kosovo..tudi njega ne bo 6 mesecev (je bil pred 1,5 leta tudi 6mesecev v afganistanu pa mu ni bilo slabega....tak da ne skrbet za bratranca...)
no mene pa še čaka in čaka organizacija krsta za našo pikico...ampak enostavno nisem pri volji za to...pa bom že..

V glavnem...pozitivne misli in vse bo ok.. in še user posted image user posted image user posted image za tebe...

lp
mateja

(odgovor članu Samrela)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dedi...
28.2.2008 22:14:56   
Urša
Sočustvujem s tabo...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu mateya24)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dedi...
29.2.2008 8:15:50   
Anonimen
Punce hvala vam. Zdaj se je doma počasi vse vrnilo na stare tire. Ker od ponedeljka ko smo izvedeli kaj je, je bil doma kaos. V sredo je brat tretjič postal očka, in nas je vsaj nekaj razveselilo.
Drugače pa je to bolezen imela od fanta babica. In so rekli da jo je grozno bolelo. V roku enega leta, od takrat ko so ji postavili diagnozo je umrla. Grozno je to, da veš da bo počasi vsega konec. Zdravniki so nas spraševali kje smo ga imeli do zdaj. Zakaj ga nismo prej pripeljali. Če ni nikoli nič ni rekel da ga kaj boli, ali da kaj z njim ni v redu. Lansko leto je bil na pregledu za želodec in je bilo vse v redu. Zdaj je šel pa k zravniku na pregled za pljuča in je moral takoj ostati v bolnici. Zdravnik nam je takoj rekel da je lahko kaj hudega. Zdaj po pregledih pa so ugotovili da ima že vse metastaze.
22.1. je minilo 3 leta odkar mi je umrla babica. In se nekako nočem sprijazniti da bom zgubila še njega. Tako mi bo ostala samo še ena babica (njegova žena). Grozno je user posted image user posted image
Veliko huje bo pa takrat ko ne bo mogel več nič. Ko bo sam videl da je konec. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ker zdaj je še dober. Danes pride iz bolnice. IN je vesel, včeraj se je kar lepo smejal ker gre domov. user posted image user posted image

(odgovor članu Urša)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dedi...
29.2.2008 8:21:31   
N _ B
peetra, kot sem ti napisala. S skupnimi močmi mu vlivajte voljo do življenja. Obstajajo sredstva za lajšanje bolečin in ni potrebe, da bi ga bolelo. Mojega očeta ni. Imel je Fentanyl obliže in še dodatne tbl po potrebi. No teh tbl ni potreboval, ker je bil zadnji dan na morfiju. Sicer pa, če je tašča na onkološkem imajo tam protibolečinsko ambulatno. Moj oče do onkološkega sploh prišel ni, ker je bolezen tako hitro napredovala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dedi...
29.2.2008 9:23:38   
barby0
peetra hudo mi je zate

vem kako se počutiš, ker sem sama pred 5imi leti izgubila dedka kar naenkkrat, dopoldan je se delal popoldan ga ni bilo večuser posted image user posted image user posted image user posted image  pa ga pogrešam še danes manjka mi zelouser posted image user posted image user posted image user posted image

najbolj sem ga pogrešala ker ni dočakal mojega 18. rd in maturantskega plesa katerega sva se oba tako veselila, on se je zmeraj veselil z mano. Bil je moj drugi očeuser posted image user posted image user posted image  poleg mene ga najbolj pogreša babica , kar vidim kako ji manjka prav tako moji mamici, ki je izgubila očijauser posted image user posted image

draga petra če potrebuješ pogovor me lahko kontaktiraš na zs in mi tam pustiš msn naslov

drži se in en velik objem zate

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dedi...
29.2.2008 10:45:20   
Anonimen
Nimam besed tolažbe,ker so enostavno banalne.diagnoza je postavljena,strašljiva in ne da se ji ubežati.Žal mi je za njega,žal mi je za vse svojce.Upam samo,da ne bo hudo trpel,samo bolečin ne tega nikakor naj mu ne prinese.In dostojanstvo vse do konca.user posted image user posted image

(odgovor članu barby0)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dedi...
2.3.2008 10:02:18   
bastian111
Pravijo ,da čas celi rane. In prav je tako ,poskusi se za enkrat zbrati in končati izpite,drugo pa prepusti času ,ki bo naredil svoje! Pošiljam ti user posted image !

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dedi...
5.3.2008 16:28:11   
Anonimen
Dedi je doma iz bolnišnice. Iz žolča so mu naredili cevko, da mu vse teče ven. Ker je žolč rakast in ni več delal in je zaradi tega postal rumen. Najbolj grozno je to da misli da bo zdaj vse v redu. Ker ne ve da ima raka.
In kot da to ne bi bilo dovolj kaj se doma dogaja. Je danes zjutraj ob 10ih umrl dedek od fanta user posted image user posted image user posted image  In samo njega in mamo je imel. Tak da je ostal z mamo sam. user posted image user posted image

(odgovor članu bastian111)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dedi...
7.3.2008 8:45:22   
Nea_teja_
Tud jast nevem kaj naj rečem upam samo da boste močni .Včeraj je tudi bom rekla skorej v žlahti umru od moje kolegice oče ,ki je imel tudi raka in se je boril z njem kr dobro leto.
Ko se ga spomnim od prej kakšen človek je bil poln energije  in kakšen je postal me je kr groza in kakšne bolečine je trpel.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Dedi...
8.3.2008 22:40:45   
Anonimen
Ko ima pa hudič mlade, jih ima pa veliko!


Žal mi jeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nea_teja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Dedi...
8.3.2008 23:05:58   
Ajvy
Peetra...natanko vem, kaj prestajaš, saj sem jaz zaradi te iste bolezni izgubila mamico....upam,le da se ne bo preveč matral.....bodi z njim, ostalo bo že počakalo....meni ni žal za eno sekundo, ki sem jo preživela ob mamici.....čeprav je bilo težko.......

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Dedi...
8.3.2008 23:28:34   
hmm...
Koliko časa imaš, ga posveti dediju, povej mu kako ga imaš rada, da bo vedno v tvojem srcu in videla boš kako bo vesel tvojih besed.
O tem sem prepričana!

Vem da je težko, in upam da mu bo prizanešeno mnogo trpljenja.



Bodi močna, tvojemu dediju pa želim, da ne bi trpel in bi zadnje trenutke svojega življenja bil neizmerno srečen z vami.




Ti boš vedno v njegovem srcu in on bo vedno v tvojem.

Zapomni si tole.


Pošiljam ti en velik user posted image .





_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Dedi...
11.3.2008 20:58:47   
Anonimen
Punce hvala vam. Danes sem prišla domov, sva bila pri fantovi mami, pa pogreb je bil v soboto... Grozno je. Danes sem dedija videla po skoraj enem tednu...Najraje bi se kar ob njem zjokala. V roku enega tedne so zdravniki rekli da je slabše za 50 %. Hudo je. Babica samo joče, ni je mogoče potolažiti. Jaz imam pa zdaj milijon obveznosti. 21. imam pomemben izpit. In se je nemogoče učiti. Hvala vam ker me berete in mi odgovorite, kar mi veliko pomeni. Rabim prijateljice, nekoga da mu povem. Hvala vam user posted image

(odgovor članu hmm...)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Dedi...
13.3.2008 7:14:49   
Anonimen
Vedela sem da vam bom mogla to enkrat povedati, vendar si nisem mislila da tako hitro. Dedi je ponoči umrl.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Dedi...
13.3.2008 7:20:38   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: peetra

Vedela sem da vam bom mogla to enkrat povedati, vendar si nisem mislila da tako hitro. Dedi je ponoči umrl.... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
moje sožaljeuser posted image .naj počiva v miru.

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Dedi...
13.3.2008 8:21:28   
tinkatonka
Naj počiva v miru. user posted image

ISKRENO SOŽALJE!

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Dedi...
13.3.2008 9:46:22   
smrka
Moje sozalje Petra!user posted image

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Dedi...
13.3.2008 9:49:08   
N _ B
user posted image Petra, moje iskreno sožalje. user posted image

Tolaži se, da je odrešen bolečin in trpljenja in da mu je tam, kjer je lepo.

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Dedi...
13.3.2008 9:52:17   
barby0
petra velik objem in iskreno sožaljeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

drži se in če kaj rabis imas zs

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Dedi...
13.3.2008 21:24:20   
Kaliope

Petra, iskreno sožalje ... žal še predobro vem, kaj doživljaš. A zapomni si, da je del njega tudi v tebi in to boš spoznavala ob vsakodnevnih situacijah - takrat ti bo pri srcu zelo toplo, ker imaš to srečo, da se boš dedka lahko vedno spominjala ...

(odgovor članu barby0)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Dedi...
13.3.2008 22:39:21   
Anonimen
Najlepša hvala vsem. Hudo je, sem pa srečna da ga je bog imel toliko rad da ga je vzel k sebi brez trpljenja. Ni ga bolelo. Lepo počasi je zaspal in je bilo konec. Jutro bo 3 tedne odkar je šel v bolnišnico... In že ga ni več...

(odgovor članu Kaliope)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Dedi...
16.3.2008 22:46:06   
LIDJOČKA
Moje iskreno sožalje, vem kaj prestajaš. Nam se je to zgodilo pred 4. meseci z babico, zdaj pa je zbolel še dedi. Hudo mi je tudi zate, poleg tega naj ti povem, da mi je še danes tako hudo kot tisti dan, ko je umrla. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?