|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   blazine za spanje
1.3.2008 20:09:12   
Laubica
Kaj imate v šotoru za spat,mi smo do zdaj imeli tiste blazine za napihnit iz velurja-zdaj so se vse preluknale,pa razmišljam kaj bi druga imeli-z čim ste ve zadovlolne?

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: blazine za spanje
1.3.2008 20:14:39   
Snoopika
Samonapihljive blazine. Fenomenalno se obnesejo. debelina je 5 cm...spiva pa oba k angelčka... user posted image user posted image

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: blazine za spanje
1.3.2008 20:19:41   
Laubica
Mogoče bo hecno zvenelo-samo jaz ne vem ali moram kaj gledat kakšo to samonapihljivo blazino kupim ali so vse iste,kje jo kupim in ali ni čisto nič trdo,ker se mi zdi to takooo nizkouser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Laubica -- 1.3.2008 20:20:18 >


_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Snoopika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: blazine za spanje
1.3.2008 21:31:49   
Anonimen
Laubica, kako hitro se pa to preluknja, te blazine iz velurja? Jaz sem jih namreč pravkar kupila. Pa še hotela sem eno za rezevrvo, mater, pa je nisem. So pa po 8,90 evra v Leclercu, kar je fuuuul poceni. V Sun&Fun so 16 ali 17 evrov.

Drugače pa tudi te samonapihljive armiče dobiš v Sun&Fun, pojdi na internetno stran pogledat. Samo to je ozko 50 ali 60 cm. Meni je pa to nekako preozko. So pa kar dragi.

(odgovor članu Laubica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: blazine za spanje
2.3.2008 8:33:44   
Laubica
Saj se ne tako hitro-smo jih meli 5 sezonuser posted image ,a praviš da je tisto tako ozkouser posted image pol pa ne vem če bom kupila-povej kakšne mere ima ta za 8€ je enojna ,mi smo imeli 2x tisto srednjo velikost ko ni dvojna ne enojna,pa ravno fajn v spalnico v šotor gre

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: blazine za spanje
2.3.2008 9:14:06   
Anonimen
Ja, ta za 8 evrov je enojna (mere so 185 x 75, vsaj mislim). Imajo pa tudfi dvojne, samo ne vem dimenzije. Tiste so pa 15 evrov, se mi zdi.

No, če bodo naše 5 sezon zdržale, bo res super.

A pumpo imate pa potem tisto za na akumulato,  a ne? To moramo še tudi kupit, pa ne vem, katero naj. A za na akumulator, a za na elektriko+akumulator, ali kar ročno. Jaz se NIKOLI ne morem odločit.user posted image

(odgovor članu Laubica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: blazine za spanje
2.3.2008 9:21:16   
frufru
Mogoče bo hecno zvenelo-samo jaz ne vem ali moram kaj gledat kakšo to samonapihljivo blazino kupim ali so vse iste,kje jo kupim in ali ni čisto nič trdo,ker se mi zdi to takooo nizkouser posted image user posted image  


Fino je, da SO VSAJ 5 CM DEBELE (ups) pol je pa cena odvisna od velikosti. Mi mamo vsak svojo širine 75 cm, tako, da mamo toliko placa kot doma. Je pa bistveno mehkeje kot armafleks
Splišni, nam je ta iz velurja šla po 3 kampiranjihuser posted image Mamo pumpo na elektriko iz 12,5V vtičnice v avtu. Gre hitro, samo je pauser posted image , če avto ni čisto pri šotoru. Mi smo jo v bistvu tako uspel opraskat, ko smo jo nosili v šotor, pa smo nehote ob eno vejo grma podrajsal. Pol je pa začela puščat

< Sporočilo je popravil frufru -- 2.3.2008 9:29:33 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: blazine za spanje
2.3.2008 9:42:28   
Laubica
Mi pa imamo ročno pumpo ravno zaradi tega ker nimaš vedno avta pri šotoru-kupiš tako ki pumpa v obe smeri in je 123 napumpano

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: blazine za spanje
2.3.2008 9:50:15   
Laubica
Ma ne vem če ne bomo kar te iz velurja spet kupili mi je teh 5 cm ful premalo

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: blazine za spanje
2.3.2008 10:26:55   
al1*
Mi imamo tudi te iz velurja. Ponavadi nam držijo nekaj sezon, letos bomo morali eno še dokupit. Pumpo imamo na elektriko, v avtu imamo pa adapter, da lahko priključimo gor. Sem pa tudi jaz gledala te samonapihljive, pa se mi zdijo kar drage in tudi ko so zložene se mi zdi, da zavzamejo precej prostora.


_____________________________

lp


(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: blazine za spanje
2.3.2008 14:53:44   
Snoopika
Pa 5 cm sploh ni malo..res.. je čist ok... k postla. Midva velik bolš spiva na teh kot pa na unih napihljivih. Sva jih pa u trgovin sprobala... user posted image .. zadeva je res fajn... Pejt probat u kšno trgovino, če se še da....

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: blazine za spanje
2.3.2008 19:13:12   
Laubica
Ja maš prav bomo sprobaliuser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu Snoopika)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: blazine za spanje
2.3.2008 19:14:14   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: Snoopika

Samonapihljive blazine. Fenomenalno se obnesejo. debelina je 5 cm...spiva pa oba k angelčka... user posted image user posted image


Se strinjam!

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Snoopika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: blazine za spanje
2.3.2008 19:15:42   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: Laubica

Mogoče bo hecno zvenelo-samo jaz ne vem ali moram kaj gledat kakšo to samonapihljivo blazino kupim ali so vse iste,kje jo kupim in ali ni čisto nič trdo,ker se mi zdi to takooo nizkouser posted image user posted image


Ja, za mal dnarja mal muske. Midva sva imela Artiache, pa sva za Mirno kupila neko poceni, za 20 €, kao zanjo bo dobra, ker je lahka... Neuporabno! Sva potem kupila še zanjo Artiacha. Sicer so cene tam 70€+ po komadu, ampak se definitivno splača.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: blazine za spanje
2.3.2008 22:14:51   
trixi
No, mi pa na Artiachu sploh nismo mogli spat, oziroma user posted image  se niti ni toliko pritoževal, sem se pa jaz zato toliko bolj. Potem smo kupili one iz velurja, eno veliko širine 140 cm za naju dva, pa eno 80 cm za tamalega- in tako je naš šotor ena sama "postelja", ker je širine 220 cm. No, tavelika skoz neki po malem pušča, pa problem je, k sva midva precej razlike v teži, tako, da je mene dostikrat kotalilo v eno smer. No, lani konec sezone smo na razprodaji v Merkurju kupili novo, piše, da je " by camping gas", ima pa dve napihljivi jedri. To moramo pa letos še sprobat, ampak se mi zdi, da bo v redu. 

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: blazine za spanje
4.3.2008 11:34:43   
Anonimen
Aha, torej bomo kar ročno pumpo nabavili. Hvala.

Saj sem tudi premišljevala, da če ti tam v šotoru potem blazina malo spusti, je ni treba potem ven vlačit, da jo ponovno napumpaš. če imaš ročno pumpo, jo lahko kar notri. Pa še na tisti velur se najbrž precej vejic in tega prime, a ne, pa je bolj fajn, da je čimmanj na travi.
Fajn. Sem vesela, da sem se znebila še ene dileme.user posted image

(odgovor članu trixi)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: blazine za spanje
4.3.2008 19:14:11   
pojona
Jaz sem se pogovarjala z lastnikom Sun & Fun trgovine (tudi on kampira s šotorom s svojo družino), pa mi je predlagal te bombažne box blazine. Pravi, da so zelo kvalitetne, tako da jih bom verjetno kupila. Tiste blazine iz velurja mi je pa odsvetoval, ker zelo rade spuščajo- zato so tudi zelo poceni.
http://www.sun-fun.si/slo/katalog/str_napih/gumibox.htm


_____________________________

CARPE DIEM

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: blazine za spanje
4.3.2008 19:29:03   
Laubica
Aja teh pa ne poznam-kako je pa to na otip??

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu pojona)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: blazine za spanje
4.3.2008 20:30:52   
melitkica
No jaz pa nočem več imeti v šotoru blazine, ker ima preveč stranskih učinkov, pa še enkrat ko sva en mesec potovala naju je na cedilu pustila, tako da no way. Imava pa tudi samonapihljive blazine (5 cm - 35 € kom.). Jo pa pustim nekaj časa na soncu in še malo mojega zraka dodam in je superca. Vendar več ne, zdaj ko smo trije. Zato razmišljava o nakupu ležišča Dormeo Roll Up (180x200). Je vsestranska, ne zaleže dosti prostora v avtu....prakticirati pa jo hočemo tudi doma za obiske, ker nimamo dodatnega ležišča in se mi zdi zadeva ok.  Še link: http://www.dormeo.net/index.asp?tn=productview&c=4391&pid=28760&info=cat_4390_other. Kaj pa vi menite o tem? Ga mogoče ima kdo doma?

Pumpa ki gre z nami je mehanska (ki zavzame dosti prostora) in tista ki se polni na avtopolnilec in jo komot neseš v šotor. 

LP

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: blazine za spanje
4.3.2008 20:40:38   
Laubica
Melitkica-cena je hudaaaaaauser posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu melitkica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: blazine za spanje
4.3.2008 21:02:37   
Anonimen
Melitkica, te sem danes gledala v Intersparu, pa se mi ni zdelo, da malo prostora zavzamejo. Tule na linku res izgleda, v resnici pa je kar zajeten komad tole. No, če je to to, kar sem gledala.

(odgovor članu Laubica)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: blazine za spanje
4.3.2008 21:03:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: melitkica
No jaz pa nočem več imeti v šotoru blazine, ker ima preveč stranskih učinkov



user posted image user posted image user posted image  Razlago prosim.

(odgovor članu melitkica)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: blazine za spanje
4.3.2008 21:04:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pojona

Jaz sem se pogovarjala z lastnikom Sun & Fun trgovine (tudi on kampira s šotorom s svojo družino), pa mi je predlagal te bombažne box blazine. Pravi, da so zelo kvalitetne, tako da jih bom verjetno kupila. Tiste blazine iz velurja mi je pa odsvetoval, ker zelo rade spuščajo- zato so tudi zelo poceni.
http://www.sun-fun.si/slo/katalog/str_napih/gumibox.htm



Ja, samo punce pravijo, da par let držijo in to je meni čez glavo dovolj. Za 8 evrov lahko vsako leto nove kupim, če je treba.

(odgovor članu pojona)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: blazine za spanje
4.3.2008 21:14:06   
pojona
Te blazine so po vrhu iz bombaža in so prijetne na otip user posted image . Sicer imaš pa tako rjuho čez.

_____________________________

CARPE DIEM

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: blazine za spanje
4.3.2008 21:29:05   
melitkica
Laubica - vem da je cena huda, če je res tako vsestranska in malo prostora zavzame, potem bi jo nabavila. Je pa res, da se odpovemo prvomajcu (so cene blazne za naš proračun) in bi dnar namenila za kaj konkretnega.

Splišni -  ne vem, kako izgleda v živo, zato pa sprašujem. Bom pa preverila v intersparu in takrat vam bom poročala.

slabosti blazin:
- če se preluknja spiš na tleh (če nimaš kakšno rezervo s sabo),
- ko se ponoči obračaš, je glasna
- spustijo zrak (itak)
- če so noči hladne je tudi zrak v blazini hladen in je res neprijetno spati, kljub podloženosti s 
 dekami. Preverjeno: taborjene ob Kolpi konec avgusta!
- pa še ko kupiš Turbo Maximus za starih 10 jurčkov in postane kar ena jajčka...
....pa še bi se našlo. Meni osebno ni in me več ne prepriča. Ampak to je samo moje mnenje.
Si zadovoljna z razlago? user posted image

LP

(odgovor članu pojona)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?