|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zadja plača pred porodniško
24.3.2008 19:43:36   
jancika
Pozdravljeni,

zanima me, kako je z izplačilom zadnje plače pred porodniško.
Npr. 6.9. imam PDP, nekje 6.8. začnem s porodniško.
Zanima me, ali bom 15.8. še dobila izplačilo plače od delodajalca za mesec julij, ali bom 15.8. že dobila porodniško nadomestilo iz CSD? In kako je s 6-imi dnevi pred začetkom porodniške, ko sem dejansko še delala v firmi? Kako in kdo jih obračuna.
Hvala in lep pozdrav!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zadja plača pred porodniško
24.3.2008 19:46:24   
Anonimen
Za zadnji mesec dobis sorazmerno izplacilo.
Da nastopa porodniske ti placo obracuna delodajalec (do vkljucno 5.8.), od takrat naprej pa CSD, sorazmerni del, to je za 26 koledarskih dni meseca avgusta.

(odgovor članu jancika)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zadja plača pred porodniško
24.3.2008 19:46:48   
Naja31
IZVIRNO SPOROČILO: jancika

Pozdravljeni,

zanima me, kako je z izplačilom zadnje plače pred porodniško.
Npr. 6.9. imam PDP, nekje 6.8. začnem s porodniško.
Zanima me, ali bom 15.8. še dobila izplačilo plače od delodajalca za mesec julij, ali bom 15.8. že dobila porodniško nadomestilo iz CSD? In kako je s 6-imi dnevi pred začetkom porodniške, ko sem dejansko še delala v firmi? Kako in kdo jih obračuna.
Hvala in lep pozdrav!


Ja, valjda dobiš 15.8. še plačo za julij. A ti bi jim en mesec dela kar podarila?user posted image
Potem dobiš 15.9. še od delodajalca plačo za tistih 6 dni avgusta , ko še nisi bila na porodniški in od CSD porodniško za del od 6.8. do 31.8.


(odgovor članu jancika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zadja plača pred porodniško
24.3.2008 21:29:22   
trnuljčica
A to pomeni da dobiš 2 nakazila? Enega od delodajalca, drugega od csd. Ali eno nakazilo- csd pa nakaže delodajalcu sorazmeren delež. Hvala za odg čeprav je vprašanje verjetno neumno.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zadja plača pred porodniško
25.3.2008 8:26:41   
DANVARI
ja, dobiš dve nakazili - eno od dlodajalca in drugo od CSD

_____________________________

"In raising my children, I have lost my mind but found my soul." ~ Lisa T. Shepherd
"People who say they sleep like a baby usually don't have one." ~ Leo J. Burke


(odgovor članu trnuljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zadja plača pred porodniško
26.3.2008 11:47:18   
didikaa
15.8 dobiš normalno plačo za mesec julij, 15.9 dobiš redno delo plačno za 6 dni ostalo pa ti bo na plačilni pisalo porodniška in 0 % za ostale zaskonsko določene ure mislim...od csdja pa dobiš porodniško za mesec avgust od 6.8 do 31.8 ...

_____________________________

~¤NikoLi niSmo taKo vELiki,da nE bi mogLi biTi šE vEčji¤~

(odgovor članu DANVARI)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zadja plača pred porodniško
26.3.2008 11:48:33   
didikaa
csd pa nix ne nakazuje delodajalcu... kr direkt tebi...

decembra sem ravno delala takšno plačilno listo

_____________________________

~¤NikoLi niSmo taKo vELiki,da nE bi mogLi biTi šE vEčji¤~

(odgovor članu didikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?