|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sesalnik za Mercatorjeve pike
27.3.2008 19:29:35   
Anonimen
Pozdravljene. kupila sem sesalnik Bosh, tistega, ki je bil za Mercatorjeve pike. Čeprav ima moč 2200W, sam kar razočarana, ker če ne sčistiš in ne spihaš vse u nulo, sploh ne vleče dobro. Ste mogoče poskusile z vrečko, če kaj bolje vleče, pa katere so primerne za ta sesalec. In kje se dobijo?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sesalnik za Mercatorjeve pike
27.3.2008 20:05:48   
Majuska
Ojla, midva imava ta sesalec, vendar ne uporabljava vrečk, temveč kar pisker ki je zraven. Hja tako je pač, da moraš očistiti posodo in vse okoli, kjer se npr. nabirajo lasje. Meni se zdi zaenkrat v redu. Za vrečke je najbrž treba samo pogledati tip sesalca, skoraj zagotovo jih imajo v Mercatorju. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sesalnik za Mercatorjeve pike
28.3.2008 7:20:53   
LoCa
hja, js imam tudi to rdečo nesrečo. edini komentar, ki ga imam, je, da ne ga kupit. sploh ne vleče (tudi če ga spraznim in očistim). sesalc od sestre, k je ene 7 let star, je boljši. in tolko za info, tale "polovična" cena...ne nasest. nekje sem vidla, da ej v tujini (mislim da italija) teh 100 evrov dejanska cena. tako da mene mercator ne more nategnt . žal mi ga je pač mama kupla.

(odgovor članu Majuska)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sesalnik za Mercatorjeve pike
28.3.2008 10:00:49   
daša
Jaz ga imam tud. Sem žal ravno rabila novega, stari je šel po 10-tih letih zasluženo v penzijo. Pa sem vzela tega. Saj Bosch pa ja ne more biti tako slabo. Pa je isto: vsako soboto pred generalnim sesanjem celega stanovanja vse razstavit in spihat, sicer dobiš user posted image . Pol sicer kar vleče, se da sesat z njim. Drugače pa na splošno nisem zadovoljna, ni to, kar naj bi bilo po imenu in ceni in seveda mojih pričakovanjih. Pa nočem nič ne vem kaj, samo, da v prvo pobere smeti, ne v peto.

(odgovor članu LoCa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sesalnik za Mercatorjeve pike
29.3.2008 16:37:49   
Anonimen
Helo!
Kupila vrečke, pa je bolje. Tudi manj ropota, tako, da bom jaz kar na vrečkah. Sem jih pa dobila v Mercator tehniki, cena tega sesalca je 199 EUR. LP

(odgovor članu daša)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?