|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Janice Dickinson
28.3.2008 11:29:59   
HuAnita
Za kozlat, no. ŽE pri Tayrinih modelih mi je bila komaj prebavljiva z zajedljivimi komentarji - pa v vsakem stavku in intervjuju ne pozabi 6x omeniti, da je krasila vse naslovnice svet. modnih revij, ko pa sem zdajle prebrala intervju, mi je pa še večja, kravetina, sori izrazu, no.....
Vulgarna, vase zagledana, napumpana spredaj in zadaj, tako in drugače - groza. Zaničevalna in zadirčna. Groza! In to naj bi bil nek fotomodel, vrhunski, vzor naslednicam??????!!!!!
Mogoče kakšni Naomi s takim obnašanjem, kakšnemu normalnemu človeku pa po moje ne, no.....
Jo bo ja od tal odlepilo od botoksa na žnablah in vekad, pod očmi, ličnice.....?????
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Janice Dickinson
28.3.2008 11:34:48   
helloKitty
Jah ona je res reklama za plastične operacije.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Janice Dickinson
28.3.2008 11:35:17   
noe
Jaz sem Tyrino odajo rada gledala in je tudi meni bila tam že čist anti.
Njen kao šov pa sem gledala samo enkrat in me je minil, ko sem jo vidla kako se obnaša do kandidatov. Še njen sin se je sramoval njenega obnašanja.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Janice Dickinson
28.3.2008 11:37:16   
Anonimen
Grda pa še zoprna za ****.

(odgovor članu noe)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Janice Dickinson
28.3.2008 11:41:59   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Grda pa še zoprna za ****.




Ma, ne, ona je krasila 50 svetovnih revij na naslovnicah...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Janice Dickinson
28.3.2008 11:45:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Grda pa še zoprna za ****.




Ma, ne, ona je krasila 50 svetovnih revij na naslovnicah...


Ja pa tud par kavčev pred tem pomoje.

(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Janice Dickinson
28.3.2008 11:45:13   
TONČI.
Vsak dan jo lahko gledaš na prvi tv od 16.50 pa do 17.40user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Janice Dickinson
28.3.2008 11:53:53   
Anonimen
Ma kaj pa vem, včasih res pretirava in jo zanese. Drugače je pa meni frajerka in mislim, da ima kar nekaj za sabo, da je takšna kot je.  Vem, da jo je foter pretepal in se dedom ne pusti niti za 5 min. Ma karakter, pa čeprav se nekaterim zdi, da je bitch, jebi ga. Boljše to, ko pa da je cela cmizdrava in ne ve kaj bi sama s sabo. Jajca ima in to se ceni. Ima tudi 2 otroka, ki jih je dvignila gor in še dviguje, tak da kar se mene tiče naj taka ostane in naj jih dalje pošilja vse v tri krasne, me sploh ne moti. Vsak ma neke felere, njeni niso tak drastični. Po moje bi midve komot shajale skupaj. Všeč mi je, da je stroga in kdo jo sprejme jo sprejme, kdo pa ne pa ne. Za kakšne hude občutljivčke, ona ravno ni dober naslov.

< Sporočilo je popravil nivess -- 28.3.2008 11:54:33 >

(odgovor članu TONČI.)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Janice Dickinson
28.3.2008 12:51:29   
MamiBom
Meni je zoprna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Janice Dickinson
28.3.2008 13:09:24   
urši*
Sem šla zdele mal gledat njene stare slike... Je bla full luštna, zdej pa je itak katastrofa, obnašanje pa ... No comment! Bogi njeni modeli in stranke ! Vprašanje kako dolgo ji bo še uspevalo s takim obnašanjem!?

_____________________________

...na koncu bo vse dobro...če ni dobro, potem še ni konec...

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Janice Dickinson
28.3.2008 13:19:33   
Anonimen
Za kakšne hude občutljivčke, ona ravno ni dober naslov.


user posted image user posted image user posted image

a se ti jaz zdim občutljiva?user posted image

Mene ne moti da je odrezava, moti me njen cvileč glas, samovšečnost(očitno ma vse špegle zarošene doma), domišljavost brez razloga....

(odgovor članu urši*)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Janice Dickinson
28.3.2008 13:56:39   
petja
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Ma kaj pa vem, včasih res pretirava in jo zanese. Drugače je pa meni frajerka in mislim, da ima kar nekaj za sabo, da je takšna kot je.  Vem, da jo je foter pretepal in se dedom ne pusti niti za 5 min. Ma karakter, pa čeprav se nekaterim zdi, da je bitch, jebi ga. Boljše to, ko pa da je cela cmizdrava in ne ve kaj bi sama s sabo. Jajca ima in to se ceni. Ima tudi 2 otroka, ki jih je dvignila gor in še dviguje, tak da kar se mene tiče naj taka ostane in naj jih dalje pošilja vse v tri krasne, me sploh ne moti. Vsak ma neke felere, njeni niso tak drastični. Po moje bi midve komot shajale skupaj. Všeč mi je, da je stroga in kdo jo sprejme jo sprejme, kdo pa ne pa ne. Za kakšne hude občutljivčke, ona ravno ni dober naslov.


Se podpišem pod tole. Meni gre bolj Tyra na živce, k je vsa prijazna in pocukranauser posted image .


_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Janice Dickinson
28.3.2008 13:56:41   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Ma kaj pa vem, včasih res pretirava in jo zanese. Drugače je pa meni frajerka in mislim, da ima kar nekaj za sabo, da je takšna kot je.  Vem, da jo je foter pretepal in se dedom ne pusti niti za 5 min. Ma karakter, pa čeprav se nekaterim zdi, da je bitch, jebi ga. Boljše to, ko pa da je cela cmizdrava in ne ve kaj bi sama s sabo. Jajca ima in to se ceni. Ima tudi 2 otroka, ki jih je dvignila gor in še dviguje, tak da kar se mene tiče naj taka ostane in naj jih dalje pošilja vse v tri krasne, me sploh ne moti. Vsak ma neke felere, njeni niso tak drastični. Po moje bi midve komot shajale skupaj. Všeč mi je, da je stroga in kdo jo sprejme jo sprejme, kdo pa ne pa ne. Za kakšne hude občutljivčke, ona ravno ni dober naslov.



Baje jo je foter zlorabljal, če sem prav razumela. Ampak to ji še en daje pravice, da je tako vulgarna in zaničljiva do druhgih... Prosim lepo, Tyra ima debelo zadnjico?????  In ona ji je odprla vrata v ta biznis, ko je bila v komisiji, zdja pa pljiva po njej, kadar je mogoče.
Pa 2 otroka gor spravlja - kaj je to kaj posebnega?
Pač se mi dozdeva, da tako obnašanje nikamor ne sodi, pa da jo bodo slej kot prej na celi črti odrezali, pa ji nekdanja lepota in slava ne bosta dosti koristili.
Tudi grde stvari se dajo lepo povedati, no, samo to sme hotela reči in tega dospe Janice fesjt manjka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Janice Dickinson
28.3.2008 13:59:03   
HuAnita
Se podpišem pod tole. Meni gre bolj Tyra na živce, k je vsa prijazna in pocukrana .


IZVIRNO SPOROČILO: petja



Morda, ampak taki ljudje gredo danes 'v promet'....user posted image user posted image user posted image  
Nič me ne bi motilo, če bi Janice uvajala protitip tem cukrastim puncam, pevkam itd., ampak ne more pa žaliti ljudi, no.
Da reče eni 180 cm babi, ki ima 52 kg, da je debela..... Ne vem, no, bolj labilna oseba se gotovo zaradi tega sekira, gre hujšat in podobno....



(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Janice Dickinson
28.3.2008 14:01:00   
Strawberrie Cherrie
Kaj pa vem se ne obremenjujem, z Janice, ne s Tyro, pač če mi paše, jih gledam, pri Janice se pa še fajn narežim zraven. user posted image

< Sporočilo je popravil Strawberrie Cherrie -- 28.3.2008 14:03:36 >

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Janice Dickinson
28.3.2008 14:02:48   
petja
V sveti mode so po moje vse, ki imajo nad 50 kg, debele. Žalostno, ampak resnično.

Pri Tyri imajo vsako sezono vsaj eno punco, ki je kao močnejši model, nosi pa ameriško številko 8 ali pa 10. WTF??? Če je to debelo, sem jaz papež user posted image .


_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Janice Dickinson
28.3.2008 14:17:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

IZVIRNO SPOROČILO: nivess

Ma kaj pa vem, včasih res pretirava in jo zanese. Drugače je pa meni frajerka in mislim, da ima kar nekaj za sabo, da je takšna kot je.  Vem, da jo je foter pretepal in se dedom ne pusti niti za 5 min. Ma karakter, pa čeprav se nekaterim zdi, da je bitch, jebi ga. Boljše to, ko pa da je cela cmizdrava in ne ve kaj bi sama s sabo. Jajca ima in to se ceni. Ima tudi 2 otroka, ki jih je dvignila gor in še dviguje, tak da kar se mene tiče naj taka ostane in naj jih dalje pošilja vse v tri krasne, me sploh ne moti. Vsak ma neke felere, njeni niso tak drastični. Po moje bi midve komot shajale skupaj. Všeč mi je, da je stroga in kdo jo sprejme jo sprejme, kdo pa ne pa ne. Za kakšne hude občutljivčke, ona ravno ni dober naslov.



Baje jo je foter zlorabljal, če sem prav razumela. Ampak to ji še en daje pravice, da je tako vulgarna in zaničljiva do druhgih... Prosim lepo, Tyra ima debelo zadnjico?????  In ona ji je odprla vrata v ta biznis, ko je bila v komisiji, zdja pa pljiva po njej, kadar je mogoče.
Pa 2 otroka gor spravlja - kaj je to kaj posebnega?
Pač se mi dozdeva, da tako obnašanje nikamor ne sodi, pa da jo bodo slej kot prej na celi črti odrezali, pa ji nekdanja lepota in slava ne bosta dosti koristili.
Tudi grde stvari se dajo lepo povedati, no, samo to sme hotela reči in tega dospe Janice fesjt manjka.



Glej, to kar sem napisala, ni bilo mišljeno kot da je pa zdaj ona bog ve kaj. Napisala sem pač kar vem in kaj sem se spomnila o njej na prvo žogo. To glede zaničljivosti pa kak kdo vzame. Jaz imam osebno raje, da me nekdo takoj postavi na realna tla in pač pove kaj si misli, kot pa da mi 20 min. tvezi in olepšuje zadeve ter zapravlja svoj in moj čas. Ker to je pač biznis, čas je denar. Jebi ga.
Jaz v glavnem crkavam od smeha ko gledam njen šov. Kar se tiče Tyre pa jo tudi imam zelo rada. Če pa se onidve nimata, pa njun problem.

(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Janice Dickinson
28.3.2008 16:08:01   
Muca Copatarica
Ma kaj pa vem, včasih res pretirava in jo zanese. Drugače je pa meni frajerka in mislim, da ima kar nekaj za sabo, da je takšna kot je. Vem, da jo je foter pretepal in se dedom ne pusti niti za 5 min. Ma karakter, pa čeprav se nekaterim zdi, da je bitch, jebi ga. Boljše to, ko pa da je cela cmizdrava in ne ve kaj bi sama s sabo. Jajca ima in to se ceni. Ima tudi 2 otroka, ki jih je dvignila gor in še dviguje, tak da kar se mene tiče naj taka ostane in naj jih dalje pošilja vse v tri krasne, me sploh ne moti. Vsak ma neke felere, njeni niso tak drastični. Po moje bi midve komot shajale skupaj. Všeč mi je, da je stroga in kdo jo sprejme jo sprejme, kdo pa ne pa ne. Za kakšne hude občutljivčke, ona ravno ni dober naslov.

< Sporočilo je popravil nivess -- 28.3.2008 11:54:33 >


Nivess, jaz se strinjam s tabo.
Saj vsak, ki pride v njeno agencijo ve kakšna je in lahko že na začetku reče, da z njo ne misli delat, ker mu/ji ni všeč. In pač dela kje drugje.
Meni se zdi zanimiva ženska, kljub njenim včasih čudnim izbruhom.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Janice Dickinson
28.3.2008 16:45:58   
Netopirčy81
Jest jo dostikrat gledam in si tudi mislim, kakšna bitch je. Ampak včasih je pa res. Taka pač je.

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Janice Dickinson
28.3.2008 17:30:02   
Šarki
Bogi njeni modeli


meni se pa zdi da je full zaščitniška do svojih modelov, kar se mi zdi super, saj jih v nekaterih agencijah pošiljajo kamorkoli samo da zaslužijo denar, ona pa tega noče. jim hoče ustvariti IME

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Janice Dickinson
28.3.2008 17:46:59   
ZARA
Meni je všeč, samo jst sem tudi zoprna.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Šarki)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Janice Dickinson
28.3.2008 18:10:00   
petja
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Meni je všeč, samo jst sem tudi zoprna.


Draga moja, ti pa niti pod razno nisi tečna! user posted image


_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Janice Dickinson
28.3.2008 18:50:58   
dory
Men je všeč...klinc gleda...v biznisu je dobra :)

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Janice Dickinson
29.3.2008 23:57:40   
* Mateja *
A mi lahko ktera pove kaj je pa uni model, k je tip, pa se oblači v bao! Vsaj mislim da je tako. kako se že kliče Miss ....?
Meni je bil pa simpatičen tajrin šov.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Janice Dickinson
30.3.2008 8:28:16   
Anonimen
A to je una kokoška na TV3? Sem videla mogoče 5 minut,pa me je vse minilo, ko je eni manekenki, že itak suhi, rekla, da je debela. Sorry, nekaj je iskrenost in direktnost, nekaj pa je nesramna in primitivna direktnost, katere namen je prizadeti druge in si polniti svoj ego.

Sicer pa: moj mož je glede ene druge ženske, ki pretirava s plastičnimi operacijami, rekel, da s tem samo kaže, kako zelo nezadovoljna je sama s sabo, pa naj še tako zgleda na zunaj za druge samozavestna. Ko se pogleda v ogledalo, ves tisti videz pade dol. In isto se mi zdi glede te Janice, polno nakladanja, predrznosti, nesramnosti, da skrije svojo ranljivost. Ker če ne bi bila napumpana z botulinom in silikonom in ne bi imela zelo namazanega jezika, bi bila NIČ. Tega pa jo je na smrt strah. 

(odgovor članu * Mateja *)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?