|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A katera ve?
29.3.2008 22:11:43   
hrabra miška
Dober večer. Sem brskala po skrinji in našla eno zmrznjeno kokoško,ki je v skrinji že več kot eno leto. Zanima me,če je sploh še užitna? Jutri dobim obiske in jih nebi rada v bolnišnico spravla. Hvala lepa za odgovore.

_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A katera ve?
29.3.2008 22:13:58   
Anonimen
jih nebi rada v bolnišnico spravla

Razen kakšne tašče mogoče?user posted image user posted image user posted image  Ej, ne vem odgovora. Me pa zanima, ker imam tudi jaz eno tako zamrznjeno kuro.user posted image

(odgovor članu hrabra miška)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A katera ve?
29.3.2008 22:16:08   
hrabra miška
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77

jih nebi rada v bolnišnico spravla

Razen kakšne tašče mogoče?user posted image user posted image user posted image  Ej, ne vem odgovora. Me pa zanima, ker imam tudi jaz eno tako zamrznjeno kuro.user posted image


user posted image user posted image Ta je pa dobra. Mogoče bi jo  pa res lahko uporabila,če ni več užitna user posted image ,sam ne za taščo,ker je moja tašča zlata.


_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A katera ve?
29.3.2008 22:16:46   
Erdbeere
užitna je, samo okusna pa 100% ne več tok...sem jo ravno prejšnji teden eno iz praveka ven potegnila pa za drek štukat je bila, kaj več pa ne.  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A katera ve?
29.3.2008 22:18:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hrabra miška
Mogoče bi jo  pa res lahko uporabila,če ni več užitna user posted image ,sam ne za taščo,ker je moja tašča zlata.


Ali je to, ali pa RR bere. Nekaj od tega je zihr.user posted image

(odgovor članu hrabra miška)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A katera ve?
29.3.2008 22:18:39   
hrabra miška
IZVIRNO SPOROČILO: Erdbeere

užitna je, samo okusna pa 100% ne več tok...sem jo ravno prejšnji teden eno iz praveka ven potegnila pa za drek štukat je bila, kaj več pa ne.  


user posted image user posted image Ste zelo izvirne z odgovori,se vsaj nasmejim zraven.


_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A katera ve?
29.3.2008 22:19:04   
Anonimen
Če rada ješ žaganje.....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A katera ve?
29.3.2008 22:20:31   
hrabra miška
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: hrabra miška
Mogoče bi jo  pa res lahko uporabila,če ni več užitna user posted image ,sam ne za taščo,ker je moja tašča zlata.


Ali je to, ali pa RR bere. Nekaj od tega je zihr.user posted image


user posted image user posted image res ste face,sam mene še vedno zanima glede kokoške,in moja tašča je res zlata,RR pa ne bere,ker še računalnika ne zna prižgat user posted image . Bi prej tast visel tukaj gor kot pa ona user posted image


_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A katera ve?
29.3.2008 22:21:31   
deja27
če taščo povabiš kr po njemuser posted image ,če bojo pa otročki zravn,pa raj ne no,jaz že sedaj paniko zganjam k je 14dni še mal piščančjega mesa v skrini,pa ga ne porabmuser posted image

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A katera ve?
29.3.2008 22:23:13   
Anonimen
Drgač mislim da je ene tri mesece rok da meso pokuriš. No čeprav tud če je dlje glih ne umreš. Sam kura rata res ful zanič, še bolj suha k običajno, k žaganje v glavnem. Jaz jo nebi glih gostom postregla nouser posted image

(odgovor članu deja27)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A katera ve?
29.3.2008 22:23:34   
deja27
moja tašča je res zlata,
,kje pa dobiš take oz.kje jih delajo????takoj zamenjam

(odgovor članu deja27)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A katera ve?
29.3.2008 22:26:56   
hrabra miška


IZVIRNO SPOROČILO: deja27

moja tašča je res zlata,
,kje pa dobiš take oz.kje jih delajo????takoj zamenjam


Hm,kaj pa vem,moj se vedno heca,da sem ga vzela glede na taščo,ker se tako dobro razumem z njo.user posted image user posted image Čeprav je on  mene našel in ne jaz njega. Je pa res da ne živimo skupaj,ker če bi,pa ne vem kako bi to izgledalo user posted image


_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu deja27)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A katera ve?
29.3.2008 22:28:27   
hrabra miška
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Drgač mislim da je ene tri mesece rok da meso pokuriš. No čeprav tud če je dlje glih ne umreš. Sam kura rata res ful zanič, še bolj suha k običajno, k žaganje v glavnem. Jaz jo nebi glih gostom postregla nouser posted image


Hvala karin24 si me prepričala,da jutri zjutraj šibam v trgovino po svežo. A misliš da bo kaj narobe če jo skuham ali pa spečem za okoliške muce,ki jih velikokrat hranim?


_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A katera ve?
29.3.2008 22:29:41   
Erdbeere
jest zdej po novem vse kar dam v skrinjo vakuumsko zapakiram pa je kot bi uporabljala sveže meso. Drugač pa za goste ni lih eno leto star piščanec ker je res bre okusa pa še k zaganje, kot je karin povedala.

(odgovor članu hrabra miška)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A katera ve?
29.3.2008 22:44:28   
hrabra miška
IZVIRNO SPOROČILO: Erdbeere

jest zdej po novem vse kar dam v skrinjo vakuumsko zapakiram pa je kot bi uporabljala sveže meso. Drugač pa za goste ni lih eno leto star piščanec ker je res bre okusa pa še k zaganje, kot je karin povedala.



Jaz tudi po novem,ta je pa že pred nekaj časa bila zamrznjena.Kot sem že napisala,bom raje šla po svežega,da me ne bojo kritiziral glede kuhanja,a kriva bi bila stara kokoš.user posted image


_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu Erdbeere)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A katera ve?
29.3.2008 22:47:53   
Anonimen
A misliš da bo kaj narobe če jo skuham ali pa spečem za okoliške muce,ki jih velikokrat hranim?


Lahko jo skuhaš al pa spečeš(nujno brez soli), sam kosti daj stran, da se ne bo kkšna mucka zadušila.


(odgovor članu hrabra miška)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: A katera ve?
29.3.2008 22:51:30   
deja27
karin 24 vse ve.res brez kostiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: A katera ve?
29.3.2008 23:31:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: deja27

če taščo povabiš kr po njemuser posted image ,če bojo pa otročki zravn,pa raj ne no,jaz že sedaj paniko zganjam k je 14dni še mal piščančjega mesa v skrini,pa ga ne porabmuser posted image


Ok, PRETIRAVAŠ! Halo? Kaj včasih misliš da so si ozimnico delali za en teden, al kaj? Saj v ta namen pa je skrinja, da zdržijo stvari dlje kot nekaj dni. user posted image

(odgovor članu deja27)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: A katera ve?
29.3.2008 23:34:16   
Marogica
Vsaka hrana se lahko hrani 24 mesecev v zmrzovalniku, če je temperatura več kot -21 stopinj. Torej, če imaš skrinjo naravnano na takšno temperaturo, se nimaš ničesar bati.  Kura bo okusna, sorodniki pa bodo preživeli....upam...odvisno od tvoje priprave te zamrznjene kureuser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: A katera ve?
30.3.2008 0:09:58   
lojzika
Lahka jim skuhaš tud kurjo župco.

Pa ne bo nič žagasta. Razen če boš dala kakšno drvasto rbano kašo not user posted image user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: A katera ve?
30.3.2008 11:58:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Vsaka hrana se lahko hrani 24 mesecev v zmrzovalniku, če je temperatura več kot -21 stopinj. Torej, če imaš skrinjo naravnano na takšno temperaturo, se nimaš ničesar bati.  Kura bo okusna, sorodniki pa bodo preživeli....upam...odvisno od tvoje priprave te zamrznjene kureuser posted image


Aha.....jaz sm šla zdej gledat, mam v skrinji -18 stopinj. Zato se mi očitno prej pokvarjo stvari.

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: A katera ve?
30.3.2008 20:21:50   
lukec
Jaz sem našla tole:





Vrsta živila

Temperatura skladiščenja

Obstojnost


Govedina

- 18oC

10 - 12 mesecev


Svinjina, mastna

- 18oC

4 - 5  mesecev


Svinjina, pusta

- 18oC

6 - 8 mesecev


Ribe

- 18oC

7 mesecev


Zamrznjena zelenjava

- 18oC

5  mesecev


Zamrznjeno sadje

- 18oC

8 mesecev


Pripravljene jedi

- 18oC

6 mesecev

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: A katera ve?
30.3.2008 20:33:58   
spacey
Jaz sem našla tole:

Ja lukec, ampak kure ni na seznamu. user posted image Nič nisi pomagala. user posted image


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: A katera ve?
31.3.2008 0:23:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hrabra miška
Dober večer. Sem brskala po skrinji in našla eno zmrznjeno kokoško,ki je v skrinji že več kot eno leto.

Dober večer. Nisem vedela, da je skrinja prostor, kjer lahko kaj izgubiš. In potem najdeš po enem letu. Kakšno skrinjo pa vi imate, by the way? Nekaj deset kubičnih metrov? user posted image

(odgovor članu hrabra miška)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?