|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dr. Žigon - ZD Bežigrad
2.4.2008 10:22:36   
honey
A se najde na RR katera, ki ima dr. Žigon Leno za ginekologinjo? Zanima me, kakšna je? No, saj veste, kaj mislim. Hvala že vnaprej.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dr. Žigon - ZD Bežigrad
2.4.2008 11:53:56   
sazi
Jaz sem njena pacientka. Sem bila pa v prejšnjo nosečnosti pri drugem G v Leonišču in sem ga po porodu zamenjala. Pri dr. Žigonsem bila na dveh pregledih in sem zaenkrat z njo zelo zadovolna. Prijateljici je tudi vodila nosečnost in jo je obravnavala čisto drugače, kot mene moj G (sva bili istočasno noseči). Zato sem šla potem takoj k njej. Zdaj imajo tudi nove prostore in je vse skupaj še bolj prijazno in človeško, kot prej (na 1. pregledu sem bila še v stari ambulanti, pa bi bila vseeno raje tam, kot v Leonišču).
Prvič sem kar dolgo čakala, drugič sem bila pa na vrsti skoraj takrat, ko sem bila naročena.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dr. Žigon - ZD Bežigrad
2.4.2008 14:03:26   
honey
Sazi, hvala za odgovor. Sicer sem bila enkrat v ambulanti, ampak dr. Žigonove ni bilo, sem bila samo pri sestrah, da so me naročile. In moram reči, da sem bila zelo presenečena nad odnosom - tak res človeški odnos sta imeli obe. Tako da upam, da bo zdravnica tudi v redu. Naročena sem 15.4. za prvi pregled, pa bom videla kaj in kako.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dr. Žigon - ZD Bežigrad
2.4.2008 14:03:28   
Anonimen
Sosolka jo ima. Ne vem kaj naj  ti povem, ker ne vem, kaj "mislis" user posted image

Vem samo, da so januarja narocali sele za junij (sicer za prvi obisk, pa ok) in da ze od jeseni lani ne sprejema novih pacientk. In da za katerkoli ginekologinjo v ZD Bezigrad cakas 2 uri, pa ceprav si narocen. user posted image

(odgovor članu sazi)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dr. Žigon - ZD Bežigrad
2.4.2008 15:08:03   
mojsoncek
Jaz sem samo za dr. Dimnikovo (ZD Bezigrad) slisala, da je OK. Ampak kaj vec ti pa zal ne znam povedat.

_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?