|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Iščem pregrinjalo za posteljo
7.4.2008 9:35:49   
pety78
Iščem pregrinjalo za posteljo, dimenzij cca 220 x 220 ali več, v enem kosu seveda, barve kombinacija bele, bež, živo rdeče. A je mogoče katera videla kaj podobnega v kakšni trgovini, ker to kar iščem je v moji glavi...user posted image

< Sporočilo je popravil shorty -- 7.4.2008 9:43:52 >


_____________________________


Revisions: 1 | Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Iščem
7.4.2008 9:39:35   
kofetek2010
Mi imamo eno bordo rdečo in eno temno modro - obe iz Ikee. user posted image

Imeli pa so tud bele, bež in živo rdeče. user posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Iščem
7.4.2008 9:43:55   
pety78
Imeli pa so tud bele, bež in živo rdeče.


A enobarvne?

Kakšne pa so dimenzije?

_____________________________



(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Iščem
7.4.2008 9:52:14   
karamela
Mi2 sva prejšnji teden za postelje  za na vikendu kupila v BTC Lj. v trgovini z metrskim blagom bombažna pregrinjala. Cena je na kg, izdeluje Svilanit, imaš pa od rumene do rdeče, bež, vendar samo ena barva. Nekaj bež variante so tude z črtami belimi, pa belimi cvetovi.... Mogoče je za pogledat...

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Iščem
7.4.2008 9:54:29   
pety78
Nekaj bež variante so tude z črtami belimi,


Jaaaa, točno nekaj takega. user posted image Katera trgovina pa je to? Pa kje je, v hali A?



_____________________________



(odgovor članu karamela)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Iščem
7.4.2008 9:55:17   
moje sonce
Ojla Pety,ko boš kaj našla povej,da pridemo pogledatuser posted image user posted image

_____________________________

BODITE V CVETJU:):)

(odgovor članu karamela)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Iščem
7.4.2008 9:57:02   
pety78

IZVIRNO SPOROČILO: moje sonce

Ojla Pety,ko boš kaj našla povej,da pridemo pogledatuser posted image user posted image


Ej, mala, omaro mi montirajo. Zdaj moram pa spalnico do konca urediti. user posted image

_____________________________



(odgovor članu moje sonce)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Iščem
7.4.2008 9:59:15   
moje sonce
cool,jst pa Gal grema pa češnjo,jabolko in hruško kupovat,pa iščem kam,saj veš,za zelenicouser posted image

_____________________________

BODITE V CVETJU:):)

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Iščem
7.4.2008 10:03:40   
pety78
No, super.

Lepo se imejta. user posted image

_____________________________



(odgovor članu moje sonce)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Iščem
7.4.2008 10:12:15   
karamela
Hala A, takoj na začetku levo, trgovina KILOMETER. Imajo pa samo metrsko blago. Mi2 sva dala vse skupaj za

pregrinjalo za posteljo 160x200, ter pograd torej 2 jogija 80X190, ostalo je pa še za 4 brisače, ter 1 podloga za pred tušem (za stopit na tla) 60 Eur.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Iščem
7.4.2008 10:17:14   
pety78
O, super. Hvala za informacije. Samo to si potem morala sama zarobiti? Jaz nimam šivalnega stroja. user posted image

_____________________________



(odgovor članu karamela)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Iščem
7.4.2008 10:23:13   
karamela
Ja v bistvu jaz ne znam šivatuser posted image , zna pa moj. Ne ni hec, res je tko. user posted image   Kupil je nek robni trak in zašil.  Ja zašit je v bistvu treba na robovih.


(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Iščem
7.4.2008 10:26:07   
pety78

IZVIRNO SPOROČILO: karamela

Ja v bistvu jaz ne znam šivatuser posted image , zna pa moj. Ne ni hec, res je tko. user posted image Kupil je nek robni trak in zašil. Ja zašit je v bistvu treba na robovih.



user posted image user posted image user posted image

Moram mojega poklicat, pa ga vprašat, če zna šivati...user posted image user posted image user posted image

Bom šla pogledat. Hvala ti za info.

LP

_____________________________



(odgovor članu karamela)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Iščem
7.4.2008 14:01:48   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Imeli pa so tud bele, bež in živo rdeče.


A enobarvne?

Kakšne pa so dimenzije?


Enobarvne so imeli takrat, ko smo mi kupovali. Dimenzije pa je kar orng, ker čez posteljo 200x200 gleda na vseh straneh še ene 20-30 cm čez. user posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Iščem
7.4.2008 14:11:10   
Anonimen
Mi imamo tudi iz Ikee - na eni strani je oranzno, na drugi rdece. Nam cez trosed (velik) cez visi. 

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Iščem
7.4.2008 22:08:21   
ninataja
V Cityparku je trgovina Dota in tam imejo res lepa pregrinjala za na posteljo. user posted image
Vredno ogleda če že nakupa ne, si vsaj učke spočiješ. (No jaz sem ga po enem mesecu gledanja tudi kupila) user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Iščem
8.4.2008 8:34:59   
Pobalami
V la redoute katalogu so tudi lepA pregrinjala.

(odgovor članu ninataja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Iščem
8.4.2008 9:01:21   
alička
V Sariku imajo tudi taka živobarvna v oranžni, rdeči in želeni kombinaciji. So ogromana, točne dimenzije ne vem. So bila pa v akciji (ne vem če so še) okrog 37 €.

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?