|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Opekline- pomoč, prosim
9.2.2005 21:46:49   
Annny
Ojla,

moj :love: se je pred dobro uro po roki precej opekel (z neko vročo vodo iz avta, nekaj je razneslo).
Kaj je poleg mrzle vode najbolje za opekline?
Mi lahko katera svetuje?:(

najlepša hvala:rozica::rozica::rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Opekline- pomoč, prosim
9.2.2005 21:48:57   
Teni_
Aha, je tak kot moj,da je slučajno kiler v avtu odpiral. Moj se je takrat kar faj popekel(po telesu, rokah, obrazu). Je imel srečo, da je majico takoj dol slekel, ke bi se mu lahko zraven prijela. Če imaš slučajno tisto kremo(ne vem kako se reče), ki smrdi po samih ribah? Tisto pomaga pri opeklinah, ali pa naj gre k dežurnemu, če je fejst hudo.

LP,
Mojca:rozica:

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Opekline- pomoč, prosim
9.2.2005 21:49:46   
*HONEY*
Jaz sem neroda in se pri kuhi večkrat opečem.Pomaga mi ognjičeva krema
Druga ne vem...upam,da bo vse ok in se nista fejst opekla.

LP

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Opekline- pomoč, prosim
9.2.2005 21:51:34   
lorelei
Če je hudo, bi ga jaz na tvojem mestu peljala k zdravniku. Če pa ni tako hudo pa Aloavera gel ali pa Ribodermin... Lahko naneseš na opeklino tudi olje šentjanževke ali mazilo iz zdravilnega ognjiča.

Upam, da imaš kaj od tega.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Opekline- pomoč, prosim
9.2.2005 21:52:23   
puri
ognjičeva krema:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Opekline- pomoč, prosim
9.2.2005 21:53:13   
nejcko
Namaži z jajčnim beljakom in pusti, da se posuši, seveda če ni preveč grozno. Drugače naj gre raje k zdravniku.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Opekline- pomoč, prosim
9.2.2005 21:55:26   
baguSka
Jst sm 1x slišala da tud jogurt pomaga!:zmeden: Drugač pa kr k zdravniku!:kuza:

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Opekline- pomoč, prosim
9.2.2005 22:30:20   
Gina
V mrzlo vodo - kar celo roko sem enkrat not držala kako uro, pa je bilo boljše. V glavnem mrzle obkladke. Ribodermin ali ribje mazilo ne pomaga, dokler se koža toliko ne umiri, da ne boli več za znoret.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Opekline- pomoč, prosim
9.2.2005 22:52:12   
Annny
Ja, roko je držal v mrzli vodi kar nekaj časa...potem nama je babi sveovala vodo od kislega zelja:zmeden: (nisva poskusila), zdaj pa sva dala malo ognjičeve kreme. Ni zelo hudo, ampak boli:( Sej bo.

Najlepša hvala vsem za pomoč:rozica::metulj:

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Opekline- pomoč, prosim
9.2.2005 23:37:42   
andrejaz
Čimdlje časa držati pod mrzlo vodo. Če se bodo začeli delati mehurčki, pa takoj k zdravniku, da bo napisal recept za kremo Dermazin. Ta krema zelo zelo pomaga, vsaj meni je. Dobi se jo pa samo na recept.

:sloncek:

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Opekline- pomoč, prosim
10.2.2005 9:00:35   
pravljica
čim dlje pod mrzlo vodo držat...potem je pa dobra tudi bapanten za opekline, če je hudo pa ne odlašat z zdravnikom

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Opekline- pomoč, prosim
10.2.2005 9:13:20   
.ču
Sm že mal pozna z odgovorom,a ne?:(
Vse kar so ti punce priporočale:bravo:plus da namažeta z jajčnim beljakom. Star recept.

A si predstavljaš opekline k se je moja sestra kot mala punčka,vsedla v krastrolo,ki so jo ravn z ognja odstavl,notr se je pa kuhala velikonočna šunka.Sama mast je po vrhu plavala. HUDOOOOO:((:((:((

Sam tolk,pa,pa:metulj:

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Opekline- pomoč, prosim
10.2.2005 9:23:26   
mammika
Vestagel je tud za hitro hlajenje opeklin, dobiš ga pa v lekarni...

LP


(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?