|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   like-a-bike: vaše izkušnje
9.4.2008 22:51:27   
bobek05
Mož me prepričuje, da bi našemu skoraj 3-letniku vzeli namesto navadnega kolesa s pedali, to varianto - like a bike, ki izgleda kot kolo, le da nima pedal - v bistvu je poganjalček

Ima katera izkušnje s tem? Kako se je obneslo pri vas?

Hvala.

http://store.likeabikeusa.com/merchant2/merchant.mvc?Screen=main&Store_Code=L&Category_Code=BIKES 





_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: like-a-bike: vaše izkušnje
9.4.2008 23:09:11   
Anonimen
ojla,mi ga imamo in naš dveletnik(2leti ,5mescev) je čisto nor od tega kolesa.nikamor brez,bognedaj,da ni v avtu če gremo kam.skapiral ga je v enem dopoldnevu,zdaj je tak hiter da ga težko ujameš.mi je pa ful dober,ker mali zdaj obvlada ravnotežje na dveh kolesih.vglavnem uživa.tud mlajšemu ga bomo kupili,če ta ne bo zdržal.priporočamuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bobek05)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: like-a-bike: vaše izkušnje
9.4.2008 23:10:19   
skuštrana
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2651073

Mene tudi zanima do katerega leta je to aktualno.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: like-a-bike: vaše izkušnje
10.4.2008 7:43:44   
jakaracman
Mi ga imamo in ga ne morem prehvalit.Naša je v dveh dneh ful spretna in šiba.Moji dve kolegici ga imata in so šli otroci direkt na kolo brez pomožnih koleščkov.Naša tudi noče dosti hodit z tem bikem pa gremo lahko rez daleč.Meni so v trgovini rekli, da je od 2 pa do 6 let.Sedež se da nastavit, vendar lahko kupiš tudi večjo velikost.Na ytubu imaš video, kjer se kar veliki otroci furajo.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: like-a-bike: vaše izkušnje
10.4.2008 8:34:41   
Pobalami
jakaracman: A ta lesen je vredu?

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: like-a-bike: vaše izkušnje
10.4.2008 9:37:52   
muška
Imamo in to dva, vsak ima svojega! Ne morem ga prehvalit! Otrok si na njem ful pridobi ravnotežje in ga šiba da verjet ne moreš. Moja dva sta s tem kolesom začela že pri letu in pol (ne pretiravam! , imam kolesarske in smučarske frike doma) , večji je zdaj star 4 leta in je v enem popoldnevu presedlal iz tega kolesa na kolo s pedali! user posted image

Mogoče en nasvet, lesen je sicer res ful dober na pogled, ampak se pa kaj hitro razmaje, tako da ti bolj priporočam klasiko.Se pravi aluminijastega.

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: like-a-bike: vaše izkušnje
10.4.2008 10:04:10   
skuštrana
Kje v Slo pa ga lahko kupiš 

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: like-a-bike: vaše izkušnje
10.4.2008 10:06:08   
Mišni
Kolikor sem jaz otroke videla na teh poganjalcih, so vsi fuuuul uživali.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: like-a-bike: vaše izkušnje
10.4.2008 10:26:29   
muška
Skuštrana videla sem jih v BC, drugače pa Toys seveda. No identičnega kot smo mi kupili v Toysu (Kettler) , sem videla tudi v Neckermann katalogu za isto ceno , ampak že kar nekaj časa nazaj.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: like-a-bike: vaše izkušnje
10.4.2008 10:55:03   
jakaracman
Jaz sem dobila originalnega iz Nemčije firma kokai ali nekaj podobnega.Pri nas ga prodaja Kokoška in pa še en (trgovina je v Radovljici) , ga najdeš po netu.Cena je 180 eur.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: like-a-bike: vaše izkušnje
10.4.2008 10:59:38   
Anonimen
evo Kettlerjevega http://www.comshop.si/Article.asp?articleid=39705

in leseni http://www.leseno-otrosko-kolo.si/page008.html

< Sporočilo je popravil LeINA -- 10.4.2008 11:00:16 >

(odgovor članu jakaracman)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: like-a-bike: vaše izkušnje
10.4.2008 11:05:14   
muška
he, he takega ketlerčka imamo mi doma user posted image  . Pa še cena je vedno ista user posted image

da te pa opozorim, moj mali sine je star 2 leti in pol, pa mu je ta ketlerček že premajhen. Ima zdaj drugega, pa da me prisiliš user posted image  , ko ne vem katere firme je, Skrataka kupili smo ga v Toysu, stal je 120 € in pa ima možnost montiranja pedal. Aha, Togolino je , al nekaj takega. V glavnem beli in pa črne lise ima gor, pa rumeni zic user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: like-a-bike: vaše izkušnje
10.4.2008 11:06:51   
tinkatonka
Mi ga imamo doma. Lesenega. Anej je navdušen nad njim. Skoz bi se vozil.

Nov je stal 66€, kupili smo ga pred dvemi meseci v Postojni.

Zelo je podoben temu:
user posted image

Lp Tina

< Sporočilo je popravil tinkatonka -- 10.4.2008 11:08:50 >


_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: like-a-bike: vaše izkušnje
10.4.2008 18:51:38   
natalia
mi imamo Kettlerja, pa se še do danes ni vsedla niti gor, kaj šele da bi se peljala...user posted image

_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: like-a-bike: vaše izkušnje
10.4.2008 21:40:12   
Naty_ka
Bobek, naš ima ta "bicikl"   pri   babici v Pristavi. IN je cel zmešan na njega. Ko smo ga dali na pravo kolo, je sicer nekaj časa sedel na njem in gonil pedale, potem pa se je naveličal in je raje vzel tega.

Tako, da ti ga res priporočam.

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu natalia)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: like-a-bike: vaše izkušnje
13.4.2008 16:33:59   
Salja
Moj maleni ga ima, in je navdušen

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?