|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   IKEA - stolček Gulliver
15.4.2008 10:54:20   
Pia77
http://www.ikea.com/ms/de_AT/recall/IKEA_Rueckruf_GULLIVER.pdf
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: IKEA - stolček Gulliver
15.4.2008 11:19:46   
kristinaj
ta stolček je namenjen otrokom, ki že znajo sami dobro sedet. dojenčki in mali otroci v tem ne morejo sedeti, bi bili vsi potolčeni ker se butajo sem in tja..pa še kolesc nima spodaj...... .raje kupi od peg perego prima pappa........ je oblazinjen, spredaj ima še pladenjček in pa kolesca..... to je praktično, otoka posediš noter in ga pripelješ do mize... s tvojim stolom je pa to malo težje..... jaz bi razmislila in faj prespala preden bi se za to odločila....

jaz osebno ga ne bi kupila...

(odgovor članu Pia77)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: IKEA - stolček Gulliver
15.4.2008 15:01:40   
piamaria
oj,  otročke dobiš vložek, ki se pritrdi na sedalo in hrbtni del, vprašaj, ko kupiš stol, ti ga bodo že prinesli.Je iz bombaža in udoben, ampak res smo ga imeli, ko je že dopolnil 7 mesecev ja.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: IKEA - stolček Gulliver
15.4.2008 20:23:42   
Pia77
IZVIRNO SPOROČILO: kristinaj

ta stolček je namenjen otrokom, ki že znajo sami dobro sedet. dojenčki in mali otroci v tem ne morejo sedeti, bi bili vsi potolčeni ker se butajo sem in tja..pa še kolesc nima spodaj...... .raje kupi od peg perego prima pappa........ je oblazinjen, spredaj ima še pladenjček in pa kolesca..... to je praktično, otoka posediš noter in ga pripelješ do mize... s tvojim stolom je pa to malo težje..... jaz bi razmislila in faj prespala preden bi se za to odločila....

jaz osebno ga ne bi kupila...


Ikea poziva kupce, ki so v januarju in februarju 2008 kupili ta stolček, naj ga pridejo vrnit/zamenjat.
Meni itak ni všeč, se mi je pa zdelo pametno na to opozorit koga, ki ga je kupil.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...




Kaj pa vi mislite
biba217

Katero od spodaj naštetih ženskih imen je lepše?

Larisa (43%)

Lejla (37%)

Sabrina (19%)


Število vseh glasov: 269

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!