|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nikoli nam noče pomagat
11.4.2008 10:50:40   
hugolina***
Imam 2otroka stara 2leti in 9mesecev do danes moja tašča še ni našla enega dneva časa, da bi jih imela, da bi lahko z partnerjem kam šla.
Ne mislim, da mi je dolžna pomagat samo za druge ima vedno čas za nas nikoli. Je vdova stara 45 let ima partnerja, ki pa tudi ima vnuke in jih ogromno pazi, ker pač on bi za svoje naredil vse. Pazi tudi otroke od njunih skupnih kolegov tudi po cel vikend, če oni kam grejo. Za moje pa ni časa nikoli. Oz, če jo vprašava reče ,da bo vidla kako bo kaj partner pa, če jo bojo slučajn oni rabil.
Sem mislila, da bi šla zdaj enkrat za en dan v Benetke sva vprašala, če bi jih lahko imela nama je pa rekla, da ji midva ne moreva omejit gibanja.
Kako bi ve reagirale v taki situaciji?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nikoli nam noče pomagat
11.4.2008 10:52:34   
Volga
Kako bi ve reagirale v taki situaciji?


vzela bi otroke s sabo ali poiskala drugo varuško. res ni dolžna, da vam čuva otroke, čeprav čuva vse ostale v bližini. Ampak to je zgolj njena odločitev in njena dobra volja.

(odgovor članu hugolina***)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nikoli nam noče pomagat
11.4.2008 10:56:13   
timika
Zagotovo je ne bi prosila za varstvo; če mi ga sama ne ponudi, raje plačam varuško, ko se mi kam zahoče. Iz tega pa res ne bi delala big deal.

A ti za kak dan posodim mojo taščo - ona bi si vnučka preselila v spodnji štuk, če bi midva pustila, kar seveda tudi ne gre. Njeno varstvo sva koristila v 19 mesecih dvakrat, ko se res ni dalo drugače.
Ma, smo včasih mamice kot vreme - nikoli nam ne pašeuser posted image

(odgovor članu hugolina***)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nikoli nam noče pomagat
11.4.2008 10:56:19   
hugolina***
Saj se zavedam tega,da ni dolžna. Saj jih imava vedno sama vse si organizirava sama. Ampak vseno niti en dan v 2letih se mi zdi pa malo........................nevem nouser posted image

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nikoli nam noče pomagat
11.4.2008 11:04:59   
Majuska
Res je sicer, da ni dolžna paziti na vnuka, ampak lahko bi pa pokazala malo dobre volje in si vseeno vzela čas. Malce čudno, da ji na tuje otroke ni problem popazit, za vnuke pa nima časa.

Tako je moje razmišljanje.

(odgovor članu hugolina***)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nikoli nam noče pomagat
11.4.2008 11:05:37   
smigli
Ni lepo od nje, sam ima vso pravico rečt ne hvala.

Po moje nimaš kaj dosti za naredit, jaz osebno ne bi. Bi se pa temu primerno obnašala do nje, ko bi me ona kaj prosila bi jo ravnotako zavrnila. Očitno pa nima nikakršne želje po vajinih otrocih, zato je ne bi niti več prosila. Ne bi si želela, da mi mojega otroka varva nekdo, ki mu ni do tega. Raje si omislita varuško.

lp

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nikoli nam noče pomagat
11.4.2008 11:06:03   
košuta
Poišči si zanesljivo varuško. Od te ženske ne poskušaj več dobiti varstva. Ni vredno živcev...

(odgovor članu hugolina***)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nikoli nam noče pomagat
11.4.2008 11:10:17   
hugolina***
Samo varuška za cel dan pa verjetno kar staneuser posted image Smo se ravno pred pol leta vselili v lastno stanovanje ga ravno do konca opremili tako, da finančno lih ne blestivauser posted image

(odgovor članu košuta)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nikoli nam noče pomagat
11.4.2008 11:11:17   
metkica1
IZVIRNO SPOROČILO: hugolina***

Imam 2otroka stara 2leti in 9mesecev do danes moja tašča še ni našla enega dneva časa, da bi jih imela, da bi lahko z partnerjem kam šla.
Ne mislim, da mi je dolžna pomagat samo za druge ima vedno čas za nas nikoli. Kako bi ve reagirale v taki situaciji?


Pa ti tole o moji tašči.
Jaz se ne obremenjujem z njo, midva sva rekla samo malo še naj zrasteta, pa bota kdaj pri botrci prespali, midva pa gasa.
Midva sva potem pač skupaj doma ali pa tu pa tam greva vsak zase na kako pijačko. Ma ne se sekirat,  pusti jo, jaz ji sploh ne rečem nič več kar se varstva tiče, ker nima časa, ker je dosti stvari pomembnejšihuser posted image , pa se znajdem nekako.

(odgovor članu hugolina***)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nikoli nam noče pomagat
11.4.2008 11:13:29   
kristinaj
to je pa res žalostno, sicer ni dolžna ampak se mi zdi zelo grdo od tašče do tebe....... kaj mož ne more nič rečt proti njej, da druge lahko pazi, "lastnih" pa ne?????

kaj pa po tvoji strani? ni nobenega, staršev, sestre, brata, druge žlahte, prijateljice......

držim pesti da boš situacijo rešila in da bosta lahko v benetke šla.... če ne pa mularijo s sabo.... sicer ne bo tako sproščeno ampak bo.....

(odgovor članu hugolina***)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nikoli nam noče pomagat
11.4.2008 11:18:21   
hugolina***
Že večkrat ji je reku pa, če ji omeniš zakaj ima druge lahko te gleda kot tele v nova vrata in je tiho. Če pa povzdigne glas na njo ga pa nažene ven.
Moji živijo pa 170Km stran in nekako nebi bilo izvedljivo, da bi jih dol zato vozila. Jih pa majo moji vedno kadar smo vsi pri nas vedno lahko kam greva.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nikoli nam noče pomagat
11.4.2008 11:29:20   
sombica
Jaz ti jih takoj popazim....samo upam da nisi iz drugega konca Slovenije....user posted image

(odgovor članu hugolina***)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nikoli nam noče pomagat
11.4.2008 11:30:18   
mojamura
veš tvoja tašča je pač še en tak čuden tič....tudi moja je.

jaz sem ugotovila da čimanj razmišljam o njej in komuniciram z njo, tem boljše je. je pa res, da moja tašča am rada svojega vnuka. ampak kaj moreš 100 ljudi 100 čudi. probaj kakšno frendico prosit ali pa res varuško najt, kakšne so cene pa ne vem.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu hugolina***)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nikoli nam noče pomagat
11.4.2008 11:35:15   
Felicity
Jaz bi rekla ... še sreča...
Kaj pa če bi ti visela vse dni pri tebi, bi ti bilo v redu?

Kot je rekla Volga - poišči drugo varstvo in pokaži ji, da zmorete tudi brez njene pomoči.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nikoli nam noče pomagat
11.4.2008 11:55:38   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: hugolina***

Saj se zavedam tega,da ni dolžna. Saj jih imava vedno sama vse si organizirava sama. Ampak vseno niti en dan v 2letih se mi zdi pa malo........................nevem nouser posted image


Tudi meni ne bi bilo vseeno. Ampak ziher bi za varstvo prosila samo enkrat, pa nikoli več.

Da ti povem eno čisto resnično zgodbo. Zgodbo mojega moža. Njegova babica je pazila čisto vse otroke, razen mojega moža in njegovega brata. Moj mož to ve še danes. In v šestih letih kar sva skupaj, sva bila tam samo dvakrat. Torej jaz te ženske niti ne poznam. On pa vedno pravi, da če ona ni mela časa zanj, ko je potreboval babico, potem tudi on zdaj nima časa za njo, ko ona potrebuje vnuka. Na kratko: Vse se vrača, vse se plača.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu hugolina***)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nikoli nam noče pomagat
11.4.2008 11:59:36   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: hugolina***

Saj se zavedam tega,da ni dolžna. Saj jih imava vedno sama vse si organizirava sama. Ampak vseno niti en dan v 2letih se mi zdi pa malo........................nevem nouser posted image


Tudi meni ne bi bilo vseeno. Ampak ziher bi za varstvo prosila samo enkrat, pa nikoli več.

Da ti povem eno čisto resnično zgodbo. Zgodbo mojega moža. Njegova babica je pazila čisto vse otroke, razen mojega moža in njegovega brata. Moj mož to ve še danes. In v šestih letih kar sva skupaj, sva bila tam samo dvakrat. Torej jaz te ženske niti ne poznam. On pa vedno pravi, da če ona ni mela časa zanj, ko je potreboval babico, potem tudi on zdaj nima časa za njo, ko ona potrebuje vnuka. Na kratko: Vse se vrača, vse se plača.


Izven teme, se oproščam, moja Volga je pa pazila celo vas in nas tri gor spravila. Klanjam se ji še danes.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Nikoli nam noče pomagat
11.4.2008 12:00:25   
lelaval
Ni lepo od nje, sam ima vso pravico rečt ne hvala.


Se podpišem.
Midva za nujno potrebno varstvo (zaradi službe) koristiva svakinjo in kolege, za ostalo pa sva sama. Torej ostanejo le družinski izleti (ki se jih itak vsi veselimo) user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu smigli)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Nikoli nam noče pomagat
11.4.2008 12:01:42   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: hugolina***

Saj se zavedam tega,da ni dolžna. Saj jih imava vedno sama vse si organizirava sama. Ampak vseno niti en dan v 2letih se mi zdi pa malo........................nevem nouser posted image


Tudi meni ne bi bilo vseeno. Ampak ziher bi za varstvo prosila samo enkrat, pa nikoli več.

Da ti povem eno čisto resnično zgodbo. Zgodbo mojega moža. Njegova babica je pazila čisto vse otroke, razen mojega moža in njegovega brata. Moj mož to ve še danes. In v šestih letih kar sva skupaj, sva bila tam samo dvakrat. Torej jaz te ženske niti ne poznam. On pa vedno pravi, da če ona ni mela časa zanj, ko je potreboval babico, potem tudi on zdaj nima časa za njo, ko ona potrebuje vnuka. Na kratko: Vse se vrača, vse se plača.


Izven teme, se oproščam, moja Volga je pa pazila celo vas in nas tri gor spravila. Klanjam se ji še danes.


In to je živ primer, da to kar seješ čez žanješ.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Nikoli nam noče pomagat
11.4.2008 12:02:52   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: hugolina***

Saj se zavedam tega,da ni dolžna. Saj jih imava vedno sama vse si organizirava sama. Ampak vseno niti en dan v 2letih se mi zdi pa malo........................nevem nouser posted image


Tudi meni ne bi bilo vseeno. Ampak ziher bi za varstvo prosila samo enkrat, pa nikoli več.

Da ti povem eno čisto resnično zgodbo. Zgodbo mojega moža. Njegova babica je pazila čisto vse otroke, razen mojega moža in njegovega brata. Moj mož to ve še danes. In v šestih letih kar sva skupaj, sva bila tam samo dvakrat. Torej jaz te ženske niti ne poznam. On pa vedno pravi, da če ona ni mela časa zanj, ko je potreboval babico, potem tudi on zdaj nima časa za njo, ko ona potrebuje vnuka. Na kratko: Vse se vrača, vse se plača.


Izven teme, se oproščam, moja Volga je pa pazila celo vas in nas tri gor spravila. Klanjam se ji še danes.


In to je živ primer, da to kar seješ čez žanješ.


Ja.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Nikoli nam noče pomagat
11.4.2008 12:08:02   
Anonimen
Tudi jaz sem skoraj na kolenih prosjačila mojo mamo, če bi mi lahko pazila na mulčka, ko sem še pisala diplomo (Pa ve, da imava oba službe, pa moj v šolo hodi, pa še nepokretnega tasta imava doma, ...). Vedno je bil problem. Potem pa sem odnehala.

Kar seješ, to žanješ? Ja, zdaj, ko se je pa spomnila, da bi pa le končno enkrat pri njej prespal, ji je pa mulček sam rekel, da pri njej pa ne.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Nikoli nam noče pomagat
11.4.2008 12:08:04   
Pajaca
Jaz take tašče tud pod razno ne bi več prosila za merkanje otroka. Pač ti je jasno povedala da ne pa konec.

Bi pač ali najela varuško, ali prosila kakšno prijateljico, sestro..... ma kogarkoli že....

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Nikoli nam noče pomagat
11.4.2008 12:12:02   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: hugolina***
Če pa povzdigne glas na njo ga pa nažene ven.


user posted image user posted image , bravo, tašča. Kar se tega tiče.

Drugače je mogoče res malo čudna, če otroke ostalih pazi, vajinih pa ne. Očitno en odnos med vami ne štima, ne vem kaj.
Ampak drugače pa tudi jaz niti pod razno ne bi en teden pazila dveh otrok, enega dve leti in drugega 9 mesecev starega. Meni se scufa.



(odgovor članu hugolina***)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Nikoli nam noče pomagat
11.4.2008 12:17:10   
Margareta


Izven teme, se oproščam, moja Volga je pa pazila celo vas in nas tri gor spravila. Klanjam se ji še danes.
[/quote]

malo izven teme - vaša Volga je morala biti pa res fejt ženska. Jaz sem imela tudi dobro babico - Gabrijelo. Vedno me je pazila, ko sem bila pa malo večja, sva se pa potepali. In ni dneva, da ne bi pomislila nanjo in se ji zahvalila za vse. Je že gori - v nebesih.


_____________________________

http://www.ednevnik.si/?w=Margareta

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Nikoli nam noče pomagat
11.4.2008 12:21:58   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Margareta



Izven teme, se oproščam, moja Volga je pa pazila celo vas in nas tri gor spravila. Klanjam se ji še danes.


malo izven teme - vaša Volga je morala biti pa res fejt ženska. Jaz sem imela tudi dobro babico - Gabrijelo. Vedno me je pazila, ko sem bila pa malo večja, sva se pa potepali. In ni dneva, da ne bi pomislila nanjo in se ji zahvalila za vse. Je že gori - v nebesih.



Evo, čisto enako. Madona, kako so to lepi spomini in lahko je vnaprej žal vsem taščam, mama, babicam, ki se "odrekajo" vnukom, ker bodo prikrajšani za res veliko lepih stvari.

(odgovor članu Margareta)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Nikoli nam noče pomagat
11.4.2008 12:24:11   
sasa78
IZVIRNO SPOROČILO: košuta

Poišči si zanesljivo varuško. Od te ženske ne poskušaj več dobiti varstva. Ni vredno živcev...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
moja je pa vžaljena če komu drugmu rečem za varstvo user posted image user posted image user posted image , rečm pa zato, ker je nočem vedno obremenjevati

_____________________________

Vsak dan mi družbo delajo prelepi sončki
JAN 2003
ENEJ 2005
ANŽE 2009

(odgovor članu košuta)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?