|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zeleno blato
22.11.2012 10:03:02   
_sonček
Doma imamo skoraj leto in pol starega otroka in on kar velikokrat kaka zeleno blato...kaka tudi po 5x/dan in od tega bo 2-3x sigurno zeleno blato (od temno do svetlo zelenega), ne glede na to kaj je...se pa to dogaja že več kot 2 meseca...s 1.9. je šel v vrtec in bil prva dva meseca veliko bolan, od raznih viroz, do trebušnih vroz itd, tudi takrat je imel tako blato, samo vedela sem, da verjetno zato, ker je bolan, tudi zdravnica je bila takega mnenja...sedaj pa je zdrav, že 3 tedne je lepo v vrtcu, malo pokašlja sem in tja, pa včasih ma malo zabasan nosek, samo ni hujšega...

A ima mogoče katera podobno izkušnjo? Me kar malo skrbi to zeleno blato, verjetno ni ok, da je skoz tako?

_____________________________

V nas vseh je še vedno otrok, ki verjame v čudeže. Za otroke so čudeži preproste reči. Vsak dan je čudežen – nepojasnjen, poživljajoč, vedno nov!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zeleno blato
22.11.2012 13:00:03   
_sonček
A ni nobena, ki bi mi znala pomagat? user posted image

_____________________________

V nas vseh je še vedno otrok, ki verjame v čudeže. Za otroke so čudeži preproste reči. Vsak dan je čudežen – nepojasnjen, poživljajoč, vedno nov!

(odgovor članu _sonček)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zeleno blato
24.11.2012 14:44:26   
carbene
Ali ima drisko? Drugače sem našla eno stran na to temo: http://www.livestrong.com/article/226402-what-causes-green-stools-in-kids/ Če ne bo bolje, bi jaz kar malo težila pediatrinji, naj vsaj kakšen test naredi.

(odgovor članu _sonček)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zeleno blato
25.11.2012 10:52:41   
_sonček
carbene hvala ti za odgovor...drisko ima ali pa ne, enkrat je bolj mehko, drugič bolj trdo, je pa kar velikokrat zeleno, tudi vzgojiteljico sem vprašala in je isto rekla...ja, v ponedeljek bom kar poklicala P in jo prosila, če bi lahko dala blato na analizo...sem to tukaj pisala, če je katera imela tak primer, da bi mi malo svetovala...tisto spletno stran, ki si mi pripela, pa ne vem kako bom prebrala, ne razumem najboljše angleško user posted image bom sodelavca prosila, da mi malo raztolmači user posted image

_____________________________

V nas vseh je še vedno otrok, ki verjame v čudeže. Za otroke so čudeži preproste reči. Vsak dan je čudežen – nepojasnjen, poživljajoč, vedno nov!

(odgovor članu carbene)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?