|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   razveza
22.4.2008 19:38:21   
srecna_zvezda
Lepo pozdravljene!
Saj ne vem kako zaceti...Se pred enim mesecem sem bila prisotna na forumu o user posted image , sedaj pa v vas iscem podporo, saj sem koncala razmerje z nekom, ki mi je pomenil kot mi se nihce ni. Celo 1.user posted image  sem dozivela z njim,ceprav se ni srecno koncala(vedno bom za to njega obtozevala)in stanovanje sva kupila da se konec meseca vseliva...vse se je sfizilo.user posted image  Zakaj? Prekinila sem zvezo ker nisem mogla vec trpet njegovih ponizevanj in grdega obnasanja ko se mu je tako zazdelo. Tudi zaupanja vanj nimam vec, ceprav kaj konkretnega ni naredil(varanje)ali pa je dobro skrival, da tako cutim.
Zdi se mi da se je ustrasil resnega zivljenja; zato je venomer iskal napake da bi se kregal in venomer mene obtozeval za vse, NIKOLI ni bil on nicesar kriv. Nazadnje sedaj ko sva koncala,je bil zunaj med drugimi v zenski druzbi,medtem ko jaz ne daj bog da bi s kolegicami bila v moski druzbi. Ker sem rekla da bo sedaj tudi pri meni isto moska druzba se je razp***** in mi v faco izrekel zelo zaljive besede in zagrozil s klofuto. Res je da me pa ni nikoli udaril, ceprav veckrat je s tem grozil...
Da ne bo pomote, preden sem zanosila(nacrtno) je bilo vse ok, potem se je ustrasil in kreg se je zacel. Ko sem spontano splavila, je bilo do nakupa stanovanja spet vse full lepo, ko pa je do tega prislo, pa spet ista pesem! Ko sva se domenila da jaz zaenkrat ne grem se k njemu zivet, je spet postalo vse lepo, ko pa sem se odlocila narediti solo ta cas do konca, me je spet '' zvlekel'' k sebi da zeli DA SE TAKOJ PRESELIM k njemu in da me full ljubi itd...Pristala sem. Bolj ko se je zacela selitev priblizevati, spet se je zacel grozno obnasati;kar naprej napet, zivcen za vse je mene krivil in iskal razloge zakaj se ne bi vselila se k njemu in ostalo je na tem da se vseeno lahko, vendar zaroke in poroke do nadaljnega ne bo..(znenjeno je bilo tako da bo,prej). Ceprav so se v meni porajali dvomi mu tega nisem povedala in je bil v prepricanju da bom sprejela njegov utimat. In se naprej bil zivcen. Sedaj pa je prislo do vrelisca kjer me je grozno ozmerjal, in sem temu naredila dokoncno konec. Naj povem se to da sem vedno jaz njemu lazila,ce lahko tako grdo recem, ceprav nisem bila kriva, le zelela sem verjeti da mi je usojen, sedaj pa nisem ne jokala pred njim ne prosila. Le odlozila sem slusalko. Nekaj najtezjega v mojem zivljenju!
SEDAJ SE BORIM S CUSTVI NA VELIKO in razlog da vam pisem je da mi prosim poveste kaksno dobro besedo ki me bo potolazila vsaj malo. Starsi moji se ne vedo, so pa nekaj 1000 E ze vlozili v stanovanje. Se vedno ga NORO LJUBIM,zavedam pa se da sta za to potrebna dva(on naj bi me po njegovih besedah tudi se vedno enako ljubil kot prej). Sedaj me ze par dni ne poklice in nimava stika. Kako naj to prebilim? Na kaksen nacin? Podi se mi poglavi, kako je njemu vseeno medtem ko jaz jocem in to zelo boli. Pomagajte mi prosim ker tako na tleh se nisem bila!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: razveza
22.4.2008 19:40:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srecna_zvezda

NIKOLI ni bil on nicesar kriv.


A bi sploh kdo "moral" biti kriv user posted image

(odgovor članu srecna_zvezda)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: razveza
22.4.2008 19:43:52   
srecna_zvezda
Ja, jaz. Venomer ko se je kaksni odgovornosti zele izogniti. Vsakic ko je stisnil rep med noge

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: razveza
22.4.2008 19:48:57   
Netopirčy81
Mislim, da si se prav odločila (glede na to, kaj ti je počel oz. se obnašal do tebe). Več ali manj so vse ločitve boleče...
Ko je mene (pred nekaj leti) zapustil takratni fant, za katerega sem mislila, da je to to, sem se počutila isto. Pomagali so pogovori z mojo sestro in prijateljico, trajalo je pa 1 leto sigurno, da sem ga pozabila.
Izjoči se in pojdi nekam, da si zbistriš glavo.

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: razveza
22.4.2008 19:50:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srecna_zvezda

Ja, jaz.


Aja. Iskanje krivca ne pelje nikamor.

(odgovor članu srecna_zvezda)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: razveza
22.4.2008 19:51:46   
srecna_zvezda
T o je meni jasno,vendar je to bilo napisano cinicno (ne do tebe). Ker KAO naj bi vedno negdo v najini zvezi bil kriv, in to VEDNO JAZ.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: razveza
22.4.2008 19:53:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srecna_zvezda

Ker KAO naj bi vedno negdo v najini zvezi bil kriv, in to VEDNO JAZ.


Pusti.....Zivljenje je lahko tudi veselo in lepo. Isci veselje namesto krivde, lepse ti bo.

(odgovor članu srecna_zvezda)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: razveza
22.4.2008 19:54:57   
srecna_zvezda
user posted image  to si zelim in naceloma sem zelo pozitivna oseba, moji prijatelji pravijo zame da sem res pravo sonce,vendar sedaj pa je vse tako crno. Kako naj vidim drugace?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: razveza
22.4.2008 19:55:01   
Jutra
IZVIRNO SPOROČILO: srecna_zvezda
Ko sva se domenila da jaz zaenkrat ne grem se k njemu zivet, je spet postalo vse lepo,

Starsi moji se ne vedo, so pa nekaj 1000 E ze vlozili v stanovanje.


Če so tvoji starši vložili denar v stanovanje, potem gre za solastništvo! Upam, da niste sklenili tak dogovor, da je lastnik samo on....

Moj drugi komentar: tvoj fant še ni zrel za resno zvezo in sprejemanje odgovornosti. Pa njegove grožnje, hmuser posted image

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu srecna_zvezda)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: razveza
22.4.2008 19:57:20   
srecna_zvezda
IZVIRNO SPOROČILO: Jutra

IZVIRNO SPOROČILO: srecna_zvezda
Ko sva se domenila da jaz zaenkrat ne grem se k njemu zivet, je spet postalo vse lepo,

Starsi moji se ne vedo, so pa nekaj 1000 E ze vlozili v stanovanje.


Če so tvoji starši vložili denar v stanovanje, potem gre za solastništvo! Upam, da niste sklenili tak dogovor, da je lastnik samo on....

Moj drugi komentar: tvoj fant še ni zrel za resno zvezo in sprejemanje odgovornosti. Pa njegove grožnje, hmuser posted image


hm..........JA, RES NI ZREL.........OCITNO......Ceprav si je navidez to zelel vednpo. Zdi se mi da zeli se vedno v ooceh drugih zensk ostati frajer ali kako...saj ne vem vec... ja, na zalost je stanovanje pisano SAMO na njega...user posted image

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: razveza
22.4.2008 19:58:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srecna_zvezda

Se vedno ga NORO LJUBIM


Mislis?

(odgovor članu srecna_zvezda)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: razveza
22.4.2008 20:00:39   
srecna_zvezda
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: srecna_zvezda

Se vedno ga NORO LJUBIM


Mislis?



Ne vem..mogoce noro ljubim misel na to kaj vse bi lahko bilo...CE bi bilo...seveda pa ga imam nedvomno se vedno rada

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: razveza
22.4.2008 20:04:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srecna_zvezda

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: srecna_zvezda

Se vedno ga NORO LJUBIM


Mislis?



Ne vem..mogoce noro ljubim misel na to kaj vse bi lahko bilo...CE bi bilo...seveda pa ga imam nedvomno se vedno rada


Aja.

Se ena, ki danes idealizira...user posted image .

Otrok se nimata, a ne?
Torej...ali te ponizuje se naprej in vedno znova.
Ali pa se zacnes spostovat. Potem bodo odgovori jasni kot jasen dan in svezi kot pomlad.

(odgovor članu srecna_zvezda)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: razveza
22.4.2008 20:06:24   
Jutra
IZVIRNO SPOROČILO: srecna_zvezda
ja, na zalost je stanovanje pisano SAMO na njega...user posted image


To je pa potem en velik sheet. Boš kar morala čim prej govoriti s starši in reševati zadevo.

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu srecna_zvezda)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: razveza
22.4.2008 20:07:11   
srecna_zvezda
user posted image  imas prav.............to je res...ne otrok pa nimava

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: razveza
22.4.2008 20:12:00   
karmy
moški mora imeti eno stopnjo razumnosti, spoštovanja do osebe, ki naj bi jo ljubil. Ta tvoja izbira je pa navaden slabič, ki se znaša nad ženskami. Še dobro da si končala z njim, in še toliko boljše da nimaš otrok z idiotom... 

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu srecna_zvezda)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: razveza
22.4.2008 20:13:31   
vesel
IZVIRNO SPOROČILO: Jutra

IZVIRNO SPOROČILO: srecna_zvezda
Ko sva se domenila da jaz zaenkrat ne grem se k njemu zivet, je spet postalo vse lepo,

Starsi moji se ne vedo, so pa nekaj 1000 E ze vlozili v stanovanje.


Če so tvoji starši vložili denar v stanovanje, potem gre za solastništvo! Upam, da niste sklenili tak dogovor, da je lastnik samo on....

Moj drugi komentar: tvoj fant še ni zrel za resno zvezo in sprejemanje odgovornosti. Pa njegove grožnje, hmuser posted image




se podpišem!!

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: razveza
22.4.2008 20:15:58   
srecna_zvezda
IZVIRNO SPOROČILO: karmy

moški mora imeti eno stopnjo razumnosti, spoštovanja do osebe, ki naj bi jo ljubil. Ta tvoja izbira je pa navaden slabič, ki se znaša nad ženskami. Še dobro da si končala z njim, in še toliko boljše da nimaš otrok z idiotom... 



To je vse ziva resnica! Le da...ne vem...objokujem nacrte, vse kar bi lahko imela skupaj....KAJ MU BO KDAJ ZAL? SE BO ZAVEDEL KAJ JE IZGUBIL???? STAR PA JE 28 IN POL!

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: razveza
22.4.2008 20:17:06   
maruškaŠ
IZVIRNO SPOROČILO: srecna_zvezda

IZVIRNO SPOROČILO: karmy

moški mora imeti eno stopnjo razumnosti, spoštovanja do osebe, ki naj bi jo ljubil. Ta tvoja izbira je pa navaden slabič, ki se znaša nad ženskami. Še dobro da si končala z njim, in še toliko boljše da nimaš otrok z idiotom... 





To je vse ziva resnica! Le da...ne vem...objokujem nacrte, vse kar bi lahko imela skupaj....KAJ MU BO KDAJ ZAL? SE BO ZAVEDEL KAJ JE IZGUBIL???? STAR PA JE 28 IN POL!


Pojdi čez to in ne bo te več zanimalo ali mu bo kdaj žal in kaj je izgubil.

(odgovor članu srecna_zvezda)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: razveza
22.4.2008 20:17:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srecna_zvezda

Le da...ne vem...objokujem nacrte, vse kar bi lahko imela skupaj....


To je normalno, da se pocutis slabo.....vendar.

Naredi nove nacrte in sanjaj svoje sanje. Toliko moznosti je....ko jih hoces videti :).

(odgovor članu srecna_zvezda)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: razveza
22.4.2008 20:20:05   
karmy
in zdaj ko je dobil tisto kar je hotu ( od tvojih staršev denar in tvoj) se je tako začel obnašat ker mogoče hoče stanovanje zase. A dokazila imaš da si vlagala noter? Da ga tožiš, in prisiliš da proda stanovanje in ti da polovico

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: razveza
22.4.2008 20:26:00   
srecna_zvezda
Ne, stvar je taka; v januarju sva kupovala stanovanje in pogodbo podpisala oba(se pravi 50-50) no in potemje cviknu in preklical pogodbo ter preden smo oddali denar,ni od mene in starega mojga nic vzel temvec sam se dodatno dvignil kredit in kupil stanovanje sam. Kao tudi zivel bi en cas sam. Ko pa bi se jaz vselila k njemu, ko bi bil cas za to, bi dala svojo polovico in to overila pri notarju. Ker so moji verjeli da bova ostala skupaj ker sva rekla da pa le greva skupaj zivet(po dveh mesecih renoviranja stanovanja), so nama pomagali financno. No sedaj ko sem se mogla vselit pa spet se je ustrasil verjetno in...to je to. Se pa ne sekiram da ne bi denarja vrnil nazaj, ker je klical vcaraj mene da naj svojim cimprej povem za razvezo da se lahk on vsede z mojim starim in pomeni o denarju in nacinu vracila. Za to vemda ni panike. sem 100% ziher

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: razveza
22.4.2008 20:27:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srecna_zvezda

Za to vemda ni panike. sem 100% ziher



Ejjjj...kul :).
Pa otrok nimata.

In pomlad prihaja...sicer pocasi, ampak prihaja user posted image .

Koliko si pa ti stara?

(odgovor članu srecna_zvezda)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: razveza
22.4.2008 20:28:36   
karmy
no vsaj tako je fer, če že nista za skupaj. Marsikdo bi **** stisnu pa se delal francoza

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu srecna_zvezda)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: razveza
22.4.2008 20:32:12   
srecna_zvezda
user posted image  no sedaj pa si me nasmejala malo s to izjavo...vendar resnicno.
Hja, to bo vrnil ze zato, ker moj stari njegovga pozna ze od prej in tudi ve da njegov stari ne bi dovolil v zivljenju take sramote da denarja ne vrne.
Jaz sem 22 let in prosim ne recite da sem se takooo mlada. Dejstvo je da sem kljub svojim letom bila bolj zrela od njega ki jih ima 28. Vem kaj si zelim ni mi do neprestanih zurov, zelim si resne zveze in druzine.. zato me pac to vse toliko boli in me je tako prizadelo.....

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?