|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   džezva za indukcijsko ploščo
23.4.2008 21:28:33   
bobika
Pozdravljeni!
Povejte mi kakšno posodo naj uporabljam za kuhanje kave na indukcijski plošči.
Sem včeraj iskala in nisem našla primerne velikosti. Vsaka normalna velikost (za cca 4 kave) ima majnši premer, kot je v navodilih za uporoabo plošče napisano (12cm).
Džezva z 12 cm premera je pa že pravi lonec in v tej si ne predstavljam kuhanja kave, saj je to za kakšen liter vode.

Indukcijsko kuhališče imamo že eno leto in do sedaj je z navadno džezvo šlo čisto normalno kuhati. Sedaj pa je stara crknila in dobili smo novejši model, na tej pa ne gre. V navodilih je napisan enak premer za staro in novo ploščo. Ne vem, mislim, da je ta novejši model bolj občutljiv.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: džezva za indukcijsko ploščo
23.4.2008 21:40:29   
Dream
Jaz sem si džezvo in ostalo še potrebno posodo nabavila od Emo. Džezvica je spodaj širša, zgoraj ožja in paše na vsako ploščo.

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
23.4.2008 21:50:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Dream)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: džezva za indukcijsko ploščo
24.4.2008 8:11:00   
bobika
Sem gledala te džezve od emo in jih premerila. Pa imajo samo 10cm premera user posted image V navodilih pa piše 12cm. Take pa res nisem zasledila. 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: džezva za indukcijsko ploščo
24.4.2008 8:12:29   
luka jan
Jaz sicer nimam indukcijske, si jo je pa mami omislila in imela kar problem glede te posode. Je mogla skor čist vso posodo zamenjat, vključno z džezvo. Smo pa našle pri nas v eni no name trgovini take lušne džezve ki so spodaj širšr in se potem proti vrhu zoožijo. Sicer jo še ni uporabila, ker si je vmes omislila tud kavni avtomat, ampak po moje bo vredu, sporočim ko me bo povabla nauser posted image .

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: džezva za indukcijsko ploščo
24.4.2008 8:31:59   
mayy
Jaz imam džezvo od EMO, je spodaj široka 10cm pa dela, lonček ki pa ima 9cm pa ne. Mislim da je odvisno tudi od teže posode. Tud meni piše v navodilih 12 cm. 

_____________________________

Biti to kar smo in postati to kar smo zmožni, to je edini cilj življenja!



(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?