|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rabljena oprema - izkušnje
23.5.2011 15:44:01   
ines82ka
Živjo,
mene pa zanima če ste že kaj kupile preko bolhe in drugih stvari z rabljeno opremo in kake imate kaj izkušnje??user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rabljena oprema - izkušnje
23.5.2011 15:50:46   
luštek
jaz sem dve stvari pa sta se dobro obnesli itak pa prej pogledaš in se še vedno lahko premisliš če ni ok 

(odgovor članu ines82ka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rabljena oprema - izkušnje
23.5.2011 16:07:05   
jenny700
nimam še izkušenj...vendar si ogledujem na bolhi že par stvari..ne vem..malo je za razmislit...pa bolje je če stvar vidiš kako zgleda, pa da potem kupiš..najboljše pa je, če kaj dobiš od prijateljev ali sorodnikov user posted image

(odgovor članu luštek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rabljena oprema - izkušnje
23.5.2011 16:09:08   
Urshy78
pred kratkim sem kupila kengurujčka, je bil lepo ohranjen tako da sem z nakupom zadovoljna

_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu jenny700)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rabljena oprema - izkušnje
23.5.2011 16:37:00   
ursha666
Dosti sem dobila od sorodnikov rabljenega...
Včasih kaj nabavim tudi na netu...In sem zadovoljna (do sedaj) z kupljenim...

Si ravno ogledujem previjalno,...in imam oglas na rr...

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Rabljena oprema - izkušnje
23.5.2011 16:46:53   
sazi
Kupujem in prodsajam na Bolhi. S stvarmi in vsem na splošno zadovoljna. Me pa vsake toliko časa spravijo v slabo voljo kupci ali prodajalci, ki se ne držijo dogovora - se zmeniš, da nekaj prideš iskat - ob času, ko ga predlagajo oni, potem pa prej dobiš obvestilo, da je stvar že prodanauser posted image
Ali pa čakaš kupca, ki se je najavil na ogled, ga ni, pokličeš, pa pravi a, zakaj kličete - ah, ne , sem od drugega kupila.
Res ljudje imajo čedalje manj manir in večina vs ebolj gleda le na lastno rit... (sem imela 2 taka primera pred kratkim, pa sem se zdajle mal spihala) - drugače pa vse precej pozitivno.

(odgovor članu ursha666)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
23.5.2011 16:54:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sazi)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Rabljena oprema - izkušnje
23.5.2011 17:06:15   
ines82ka
Hvala za odgovore,)....Jsz trenutno iščem banjico s stojalom pa sem na bolhi najdla kar par ugodnih zadev - zdej sam čakam da mi javjo če je še na voljo....;)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Rabljena oprema - izkušnje
23.5.2011 17:32:12   
luštek
joj, zdej si me spomnila enkrat sem se zmenila da pridem iskat košaro in da naj pokličem ko bom blizu, no pokličem da sem že skor tam pa una reče kako a niste ravnokar prišli iskat ?? in sem se pod nosom obrisala :)

(odgovor članu ines82ka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Rabljena oprema - izkušnje
23.5.2011 20:21:09   
korinca
Ja, se strinjam, tole z manirami človeškimi je vse slabše. In še slabše bo. Ta individualizem je rezultat medijev , interneta, ko človeško udejstvovanje postaja pasivno. Gledam te najstnike (moja hči) in njihovo druženje preko neta. Včasih si moral frenda na 4 oči nekam poslati, če si imel tako težnjo in je bilo to precej težje kot danes, ko en čez drugega(sploh dečve) klevetajo in opravljajo, da o žaljivkah sploh ne govorim... Jao, spet sem padla iz fokusa, se opravičujem. Hotela sem samo povedati, da ja, tudi jaz načeloma z izdelki nimam slabih izkušenj, jih prej pač preveriš, se mi je pa pred kratkim zgodilo, da smo se teden dni pogovarjali po mailih za ogled kužija in je zadnji dan, pravzaprav, ko sem klicala, da prihajamo, oznanila lastnica, da si je premislila, in te psičke ne bo oddala. K sreči se je na koncu vse lepo končalo.....

(odgovor članu luštek)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Rabljena oprema - izkušnje
23.5.2011 21:45:36   
Anonimen
pa še moja izkušnja.

Kupovala sem nekaj kar so prodajali večinoma štajerci in meni je iz Notranjske kar nekaj poti tja gor. Pa sem vprašal če se lahko dobimo vsaj v Lj, in je prijazen gospod rekel da ni problema, ker je vsaj enkrat na teden v Lj. Shranil si je mojo tel št. in me je en teden po tem ko sem ga klicala, večer preden je prišel do Lj poklical in sva se dogovorila kje in kdaj se dobiva. Res lepo in pozorno! user posted image  user posted image  user posted image


Se pa strinjam z luštek in Korinco. nekateri res nimajo manir!!!

(odgovor članu korinca)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Rabljena oprema - izkušnje
23.5.2011 23:46:57   
Binny
dobre izkušnje, osebni prevzem

(odgovor članu ines82ka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Rabljena oprema - izkušnje
24.5.2011 7:13:42   
Zoja Lara
Mi smo nabavli rabljeno previjalno mizo preko bolhe, ki je bila narejena po meri (narejena je iz otroške posteljice in se nam res super obnese- kot da je narejena prav za našo kopalnico :) Smo jo pa šli sami iskat, tako, da je moj partner pogledal, če ni kje zlomljena ali kaj takega. Pa še cena je bla ugodna, resss super.

Kupila sem tudi že rabljenaoblačila, samo mam rajši, da jih najprej vidim, ne da sew jih pošilja po pošti. Pa še poštnina in nakaznica je zraven strošek.

Tudi sama sem že nekaj stvari preko Bolhe prodala in je super. Zakaj ne, če so neke stvari lepo ohranjene?

Ti priporočam nakup rabljene opreme, sploh za novorojenčka oz dojenčka, ker zlooo hitro vse prerastejo.



_____________________________

Zdaj sem mamica, jupiii.

(odgovor članu ines82ka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Rabljena oprema - izkušnje
24.5.2011 7:20:17   
darchy82
Tud jst sem že kupila nekaj rabljenih stvari preko bolhe in sem z nakupi zelo zadovoljna. 

_____________________________

25.01.2011 se nama je pridružila Lana,
29.09.2012 pa se nam je pridružil še Aljaž :))

(odgovor članu Zoja Lara)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Rabljena oprema - izkušnje
24.5.2011 7:54:58   
t5t6
Samo dobre izkušnje, tako z nakupi kot s prodajo.

(odgovor članu darchy82)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Rabljena oprema - izkušnje
24.5.2011 8:00:07   
araz
Tudi jaz kupujem stvari preko bolhe in sem bila do sedaj zelo zadovoljna z kupljenim. Kupujem pa tako opremo kot oblačila. Opremo si grem pogledat prednjo kupim, oblačila pa načeloma ne. In sem vedno dobila skoraj nova oblačila oz. zelo lepo ohranjena. Pa tudi zmenit se da vse. Da si recimo rezerviraš, če v tistem trenutko ne moreš plačati, ... Je pa res, da se vedno držim dogovora.

(odgovor članu darchy82)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Rabljena oprema - izkušnje
24.5.2011 8:34:16   
kristinaj
ne

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu ines82ka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Rabljena oprema - izkušnje
24.5.2011 8:39:17   
Jada82
Jaz kakšno stvar kupim v komisijski prodajalni - mi je fajn .... sploh take stvari, ki jih ne rabiš dosti, se splača kupovati rabljene - razne stolčke za v banjo, bumbote, kengurujčke, pestunje, stajice, prenosne posteljice itd.

Oblačil sem pa jaz večinoma podedovala, hehe, in mi je super, smo ful prišparali, pa še super so ....

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Rabljena oprema - izkušnje
24.5.2011 10:48:21   
ksenija12
Ja,precej sem že prodala in kupila preko bolhe. Z nakupi same dobre izkušnje, glede prodaje pa - kar se otroških stvari tiče sem dala ugodno ceno, pa so šle takoj..kakšno pohištvo-jah, tu je bilo pa malo dlje časa..Smo prodajali omaro -garderobno, si jo je ena rezervirala, da pride po njo ob 10-ih, sem šla samo zaradi nje domov..jo kličem, ker zamuja, kje je, pravi da je na poti, da bo zamudila 20 minut. Kličem čez 20 minut pa vpraša, če živimo v hiši. Sem rekla, da ne, da smo v bloku. Je rekla, da je njen rekel, da se mu omare ne da dol nosit, da je ne bo vzela. In tu..tu..tu..z sušalke..:)
Pol smo prodajali enkrat ene naprave, se dogovorili za ogled, ker je bil stric iz Pomurja, spet ostali doma, pa ga kličemo, tipček pravi, da je ravno v trgovini, da se slišimo kasneje..Ga spet kličemo, kje je, pa je prekinil in ni več dvignil telefona. Eh, bi človek rekel, da smo naivni.

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Rabljena oprema - izkušnje
24.5.2011 14:27:19   
ines82ka
NO hvala za vse tele nasvete...Jst sm tut zdej uspešno kupila eno Aventovo črpalko, se pa tut že menim za eno Fehnovo podlogico za igranje na tleh pa skor vrjetno se bom odločla za nakup banjice,)....Kkšno stvar je čoist fajn kupt tkole velik cnej pa mal rabljeno;)

(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Rabljena oprema - izkušnje
24.5.2011 22:16:13   
scarlett_
Jaz sem rabljeno kupila kengurujčka in ležalnik, pa je bilo oboje super, brez pripomb. Mi je bilo kasneje žal, da nisem že prej tam kupila kaj, ker sva sicer vse novo kupila, nisva dobila nič podarjeno od prijateljev ali sorodnikov. Gledam pa tako, da je vse iz mojega kraja ali bližnje okolice, daleč se res ne bi vozila..

(odgovor članu ines82ka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Rabljena oprema - izkušnje
25.5.2011 9:38:34   
maryposa
Sama še nisem kupovala preko bolhe. Se mi pa zdi pametno obiskat kakšno komisijsko prodajalno, vsaj zapletov glede dogovarjanja za ogled, se lahko izogneš. Po televiziji je bila pred krtakim v oddaji *prava ideja* gospa, ki je odprla komisijsko trgovino z otrškimi stvarmi nekje v Prekmurju. Presenečena sem bila nad cenovno ugodnostjo rabljenih stvari v pridajalni, vsaj tistih, ki jih je povedala. Tudi sam premišljujem o obisku trgovine.

(odgovor članu scarlett_)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Je operativno čiščenje maternice po splavu...
V Sloveniji ženska, ki pri ginekologu izve, da njene nosečnosti ni več, prejme napotnico za tabletke ali operativno čišč...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?