|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dve imeni
30.4.2008 13:11:49   
mango banana
Tiste mamice,ki ste vašim sončkom dali dve imeni,kako jih kličete:
-po prvem
-drugem
-ali kar po obeh imenih??

Hvala in LP

_____________________________

Romance is the fuel that keeps love burning hot.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dve imeni
30.4.2008 13:16:10   
kristinaj
zakaj pa ste dale ime, da ga kličete samo po prvem ali drugem....halo... .daš eno ime in konc...

(odgovor članu mango banana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dve imeni
30.4.2008 13:16:22   
lyra*
Moja soseda,ima dva otroka in oba imata dve imeni. Na začetku so jih vsi znanci in prijatelji klicali po samo prvem imenu.
Ampak starši so jih pa klicali po obeh in so tudi vsi drugi jih začeli klicati po obeh.Ko se navadiš ni smešno po dveh

_____________________________

Za vsakim dežjem posije sonce!! :)

(odgovor članu mango banana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dve imeni
30.4.2008 13:19:02   
Polynesia
Moja prijateljica ima dve hčeri z dvemi imeni, vsi ju kličemo samo z enim imenom...tudi sama starša, tko da verjetno vsak po svoje.
Drugače pa meni osebno ni nekaj preveč všeč imeti dva imena, ampak to je seveda samo moje mnenje.

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dve imeni
30.4.2008 14:24:22   
Anonimen
Midva sva se z user posted image odločila za 2 imeni, ker smo mednarodna družina.
Hčerko kličemo ponavadi sicer le z enim imenom.

(odgovor članu Polynesia)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dve imeni
30.4.2008 16:26:03   
Raho
Naša pupika ima dve imeni. Kličemo jo po obeh.


Vse, ki pa ste tako proti dvema imenoma - ne govorite tega naglas. Tudi jaz sem vedno trdila, da moj otrok ne bo imel dveh imen pa jih imauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dve imeni
30.4.2008 18:21:03   
ANA_P
moja sestrična ima dva otroka z dvojnim imenom in oba kličemo po prvem imenu.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dve imeni
30.4.2008 21:28:50   
mateyka
na švedskem ma skor vsak 2 ali 3 imena. neka tradicija in to. ko sem bla mlaj sem bla za 2 imena (enga izbere mama in enga oči). pa se je izšlo, da nama je blo obema všeč isto ime in.. user posted image no, ma pa zdej zato 2 priimka user posted image tko da nikol ne veš kaj bo na konc, ko boš enkrat res noseč user posted image

(odgovor članu ANA_P)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dve imeni
30.4.2008 21:37:00   
mayci
Meni osebno se zdi nepotrebno dajati dve imeni, če se potem otroka kliče samo z enimuser posted image

Je pa seveda drugače v družinah, kjer sta starša iz različnih držav, kot npr. pri Muci Maci....user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dve imeni
30.4.2008 21:42:13   
Anonimen
Jaz sem bila tudi proti temu, vendar ima moj zelo veliko željo, da bi naše dete imelo dve imeni. Pa sva se dogovorila, da ja, vendar bomo otročka klicali z enim imenom, drugo bo srednje ime. In ko bo otrok odrasel, se bo lahko odločil, če bo želel, da ga kličemo po drugem.

(odgovor članu mayci)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dve imeni
30.4.2008 21:47:25   
arabela*
meni so tud všeč dvojna imena.Naša mala ga sicer nima,ker mojmu ni bilo všeč.Jaz bi jo klicala pač kako bi bilo.Včasih z enim,včasih pa z celim imenom.

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu mango banana)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: dve imeni
2.5.2008 9:54:11   
frutka_
Če bi imel dve imeni bi ga klicala po obeh. V čem pa je potem poanta dveh imen?

(odgovor članu mango banana)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: dve imeni
2.5.2008 18:03:08   
lana777
Jaz tud ne vidim najbolj poante, samo moj pa hoče dve imeniuser posted image

_____________________________

Vsak trenutek mine. A v nas ostanejo tisti, ki nas delajo boljše in srečnejše. Taki postanejo neminljivi.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: dve imeni
4.5.2008 13:26:39   
Zamima
jaz pa sploh nimam nekega mnenja o tem, niti ne poznam veliko otrok, ki bi imeli dve imeni, za eno vem, ki ima dve imeni pa jo kličejo samo po drugem imenu user posted image , midva sva se tud nekaj dogovarjala, da bi najino dete imelo dve imeni, pa sva si potem že v začetku nosečnosti premislila in se odločila za samo eno ime in en priimek. In tudi če bi imela zdaj še enega bi vztrajala pri enem imenu user posted image

_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu lana777)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?