|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kino za 2,5 letnika
1.5.2008 10:25:12   
pety78
Kaj mislite, je že primeren?

Mogoče bi ga peljala gledati eno izmed teh dveh risank...

http://www.kolosej.si/filmi/film/horton/

http://www.kolosej.si/filmi/film/alvin-in-vevericki/

Je že katera gledala katero s svojim malčkom?

_____________________________


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kino za 2,5 letnika
1.5.2008 10:49:44   
*alja*
Ti najbolj poznaš svojega otroka, jas vem da Alja nebi zdržala 10 minut pri miru, bi verjetno po dvorani skakala.

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kino za 2,5 letnika
1.5.2008 10:52:21   
hariba
Obe trjata več kakor 1 uro in ti sama presodi, če bo tako dolgo sedel pri miru, ti ga najbolje poznaš. Jaz bi ga na tvojem mestu raje peljala na igrišče, v park ali živalski vrt. Kadar je dež, takrat pa vem, da je problem s takimi malimi bit skozi doma.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kino za 2,5 letnika
1.5.2008 10:54:21   
hariba
Mojga tamlajšega sem enkrat pri tej starosti peljala lutke gledat za 40 minut, je bila katastrofa, po 10 minutah ga ni več zanimalo.

(odgovor članu hariba)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kino za 2,5 letnika
1.5.2008 11:40:54   
janjja
Čisto odvisno od otroka naša je stara 3,5leta in že več kot eno leto v kinu pogledamo vse sinhronizirane risanke in je vedno znova zanjo to veliko doživetjeuser posted image

(odgovor članu hariba)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kino za 2,5 letnika
1.5.2008 11:47:29   
Anonimen
Od mojega mali je v gledaliscu komot zdrzal celo predstavo (po 40 min), pa ima drugace strasne tezave bit pri miru. V kinu pa se nismo bili (zdaj ima 3,5L). 

(odgovor članu janjja)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kino za 2,5 letnika
1.5.2008 12:08:37   
žarnica
MIdve sva šli gledat Čebelji film. So imeli 10 minutno zamudo s pričetkom filma in je bila že čist živčna. POl je lepo gledala. KO je bilo do kkonca še 20 minut je pa rekla,da greva domov in sva šli. MIslim,da je za prvič dosti dolgo zdržala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kino za 2,5 letnika
1.5.2008 15:34:07   
jagodica
Ti najbolje poznaš svojega otroka.Naša tamala vem,da bi zdržala,ker komaj čaka,da gremo kdaj kej gledat in je pridna do konca.
Probaj,boš za drugič vedela!

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kino za 2,5 letnika
1.5.2008 16:19:31   
benika
Kaj mislite, je že primeren?


A za Vida??? Pa sej nisi resna, nouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Sej vidiš kolk ga Nodi zanima. Če ti je dolgčas, bom jaz večkrat na kapučino prišla, tamaledva pa lahko gledata svoj kino v dnevni sobi.user posted image

Resno, meni se zdi, da mali ne bi mogel sedet 1h čist tiho in pri miru.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kino za 2,5 letnika
1.5.2008 16:34:25   
Volga
Zaradi mene lahko gresta, samo te pa prosim, da bo ko bo otrok začel štalirati, da ga odpelješ iz kina. Ker so drugi tudi plačali vstopnico, pa si verjetno želijo v miru pogledat film oz. risanko.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kino za 2,5 letnika
1.5.2008 17:15:12   
žiža
Jaz sem tudi imela namen našo 3.5 letnico peljat v kino gledat eno sinhronizirano risanko. Doma zelo rada pogleda tudi kakšno daljšo risanko cca. 30-40 min. Potem sem si pa zadnjič  sposodila v videoteki sinhronizirano risanko o tisti podganjici. deset minut je še nekako pri miru sedela in gledala, potem je bilo pa konec. Vse se čisto prehitro odvija. v risanki se pojavljajo tudi fraze, ki jih naša tud približno ni razumela. torej je bilo konec. POtem ji naštimam še film ... Ledene nogice (mislim, da je tak naslov) o enih pingvinčkih. no tisti ji je bil bolj zanimiv, pa kljub temu ni cel film presedela na sedežni. Jo je vmes lulat, pa na vsake toliko časa je morala dva kroga okoli mize narediti.... da ne govorim o zakajih in kam je pa šel, kaj je pa rekel....
v glavenm kino pri nas še ne pride v poštev.
aja, v gledališču je pa celo predstavo z zanimanjem spremljala.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kino za 2,5 letnika
1.5.2008 18:50:38   
čaki
jaz sem svojo 3 letnico peljala v kino gledat Frančka, pa je bla mala skoz pri miru, razen da je v prvi minuti stresla svoje in bratove tavelike kokice. Frančka ima zelo rada, in temu primerno ga je gledala kot pribita, drugač pa ne miruje niti sekunde.

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kino za 2,5 letnika
1.5.2008 23:31:36   
Olivija
Midva sva Ano peljala pri 2,5 letih in je bila tako navdušena, da sploh iz dvorane ni hotla in film niti sinhorniziran ni bil (Winnie the Pooh).

Julija pa zdaj pri 2,5 še ni zrela za kino. Res so si različni.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kino za 2,5 letnika
2.5.2008 0:01:38   
BUŠICA
Ledene nogice



user posted image user posted image user posted image  sorry, ampak zelo dobro!!! So vesele nogice!
drugače sem čist nora na te risanke!

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kino za 2,5 letnika
2.5.2008 10:04:29   
pety78
No, poročam, da smo ga peljali in je zdržal 40 minut, potem pa je rekel, da ne bi več gledal, pa smo šli ven.

Se pa seveda zavedam, da so tudi drugi noter in sem pazila, da nismo motili. Sedeli smo pa tako, da nikogar ni bilo za nami. Sicer je pa lepo gledal, ampak je risanka malo težje razumljiva zanj. Je bil pa na začetku navdušen, čeprav sem mislila, da ga bo strah. user posted image

Drugače pa ga tudi sama raje peljem v živalski vrt (imamo letno karto) ali pa na igrišče, ampak včeraj je bilo slabo vreme.

_____________________________



(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?