|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako navadit na koščke
17.2.2005 13:03:33   
bini
No, naša mala je včerej praznovala 8 mesecev :bravo: in meni se zdi, da bi blo zdaj že čas, da bi mi mal nehal miksat vso hrano...sej v bistvu že lepo gloda kakšno žemljico, pa riževe vaflje, ampak ko ji pa dam npr. riž z zelenjavo, ona skladišči te rižeke kot kak hrček :)-, zelenjavo ki je zmiksana pa lepo papca...
kako ste jih ve na koščke navadle??
a mislite da bi blo v redu, če bi jaz zelenjavo, pa meseka lepo na koščke dala in ji pustila da to sama v usta nosi?? samo sprašujem se, če se bo od takega hranjenja sploh kaj najedla :zmeden:.. a naj za rezervo mal zelenjave še zmiksam, da ne bo glih lačna ostala?? ker naša mala se tko čez pol ure po packanju spomni, da bi pa še papala - a jest nej pa na pol ure packam v kuhinji al kaj:duda::duda:...
no, pridne bodte - jest se otepam virusov in upam da jim utečem :kuza:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kako navadit na koščke
17.2.2005 13:08:12   
dory
Evo se ena z isto tezavo..nas je star deset mesecev pa ne bo niti slucajno jedel kosckov...enkrat je bruhal zarad tega:zmeden:...ce poje poje samo res na fino zmiksano hrano...to je pa za te mesece kar mal huda no....


(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kako navadit na koščke
17.2.2005 13:09:58   
bini
ja, bo treba pogruntat prenosni palični mešalnik.. a ne? :)-:)-:)-..
eni pravijo, da se potem navadijo ko grejo v vrtec oz. v varstvo, ker vidijo da nimajo izbire :ups:

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kako navadit na koščke
17.2.2005 13:10:39   
dory
Aja sele...uf bomo pa snicle dolg mixal :)

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kako navadit na koščke
17.2.2005 13:25:38   
Luni
Ja, naš mlajši je v bistvu začel jesti šele v jaslih. Do takrat pa samo mami in kar je prišlo drugega v trebušček, ne boste verjele, na prosti pad. Sedaj: fejst dečko, kateri je večinoma vso hrano, včasih sicer s kakšno finto, še najraje pa domačo hrano z žlico ;)

:muca:

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   kako navadit na koščke
17.2.2005 13:27:47   
ZARA
jst ji ze ene par mescov zelenjavo,krompir,makarone.... samo pretlacim z vilicami,tako da je ze fajn navajena,ceprav nima niti 1 zoba :((!
Meso ji pa narezem na cisto male koscke...miksam ji samo se sadje...

lp

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   kako navadit na koščke
17.2.2005 13:30:56   
bini
ja, kaj pa čakate na zobke tko dolgo? morda pa pridejo, ko bo ves sneg pobralo :duda::duda:

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   kako navadit na koščke
17.2.2005 13:33:15   
ZARA
...ma nimam pojma bini,kaj je to...pravjo da bo,ampak jst se kr vsak dan Zari v usta gledam - pa nic od nic!!
Sej ni nic snega :hudicek:!! SE ta udarc!


(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   kako navadit na koščke
17.2.2005 13:38:24   
bini
ej, pa ste probal z baterijo gledat :)...pri nas je mož z baterijo odkril prvi zob :)-:)-.. dejte mal posvetit, mogoče pa bo :duda:..
sicer pa tkole ti povem -te vsaj grist ne more še8).. naša takooooo zapiči tiste žagce, da je zdaj začela tud besedo NE že razumet :)

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   kako navadit na koščke
17.2.2005 13:49:32   
ZARA
...hehe,imamo ze baterijo prstimano,bini!
Takoj ko se zbudi v akcijo!!

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   kako navadit na koščke
17.2.2005 15:43:26   
Gina
Jaz vso hrano samo z vilicami pretlačim, samo tisto zmiksam, kjer drugače ne gre. Riž je cel začel jesti šele pred enim tednom, prej ga je ravno tako skladiščil kot hrček, hi hi...je bil tolk hecen, danes je hotel pa cele makarončke, tako kot smo ostali jedli, pa me je kar kap zadela, kako lahko to pogoltne. Je bil čisto togoten, ko sem hotela peštat. Drugače mu dam hrano tudi v roko-kruh, piškot, jabolčni krhelj, korenček...mogoče se je tako navadil, kaj pa vem.

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   kako navadit na koščke
18.2.2005 9:28:10   
Anonimen
Jooooooooj pri nas pa vsega po malem. Enkrat bi jedla samo tisto speštano drisko, čez 5 minut pa si že tlači v usta tak kos kruha ali preste, da komej dost usta odpre :grrr:

Začeli sva pa s sadjem. In to kivijem. Sem ga narezala na koščke in jih je lepo jedla, ker je bil mehek.

(odgovor članu bini)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   kako navadit na koščke
20.2.2005 22:54:11   
frutka_
Jaz malemu že lar nekaj časa dajem v roke kakšen rižev vafelj ali pa mango in biskote pa avokado, sir,...ne dajem mu jabolk, ker se full lomijo. Zelo lešo grize hrano. Ne miksam mu skoraj več nič. Sicer ima blato lepo, ni v njem večjih koščkov, torej lepo prebavlja večje koščke in jih dobro zgrize. Sem pa VEDNO prisotna, ko karkoli sam je, ker se bojim da se ne bi zadušil.

Kakšno graham žemljico lahko tudi poskusita.

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dragi, danes si pa vzamem prost dan!
Kar me je danes fasciniralo, je bil izraz na obrazu mojega dragega moža, ko sem mu rekla, da si bom vzela prost dan. 
Telo po porodu: Štiri resnice in ena laž
O spremembah, ki jih pusti nosečnost na telesu ženske se veliko govori. Ženske predvsem zanima, kako jih lahko omilijo o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?