|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   1000 x obdelana tema - sling, trak, štorklja
23.2.2005 23:19:05   
Urška*
Zanima me a je to eno in taisto?:ups:

Vem da je bilo dosti govora o tem, ampakk jaz še zdaj ne ločim razlike. Sem pač blond:ups::zmeden:Pa kaj..se zgodi.

Upam da bom dobila kakšen odgovor.:)

Neposredna povezava do sporočila: 1
   1000 x obdelana tema - sling, trak, štorklja
24.2.2005 6:51:54   
Lunca1
Mislim da ne. Trak si moraš sama zavezat. Mislim da je sling bolj kot ruta, štorklja pa bolj kompaktna, kot kengurujček za prečno nošenje. Pa ne me za besedo prijet.

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   1000 x obdelana tema - sling, trak, štorklja
24.2.2005 12:32:48   
mischka*
Hi!

Ravno danes sem gruntala, kako se ta štorklja uporablja. Že pri taprvem sem si kupila to ruto za nošenje, vendar še do sedaj nisem mogla ugotovit, kako se jo pravilno uporablja ali "naštima", da otrok lepo leži not. Pri men stoji full čudno pa še ni čist tko ob mojem telesu, se mi zdi, da mi bo moja dojenčica kr nekam ven padla. V glavnem ni fiksno ob meni...sploh ne vem, koga naj vprašam za "inštrukcije":zmeden:. Pa tko bi mi prav prišla, zdej ko je sneg se mi pa res ne da vozička ven rint za tistih 15-20 minut:grrr:
Za vse koristne napotke vam bom skrajno hvaležna:duda:

lp

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   1000 x obdelana tema - sling, trak, štorklja
25.2.2005 9:59:34   
pravljica
za privez rute (sling) si mal poišči nazaj z iskalnikom, je enkrat ena link napisala, pa ne vem točno kdaj in kje...vem, da je več možnosti...sama pa ne vem če bi si to nabavla, ker se mi zdi komplicirano
štorklja je bol kompaktna, si jo samo obesiš na ramo in ima svojo obliko, dojenček pa leži ob tvojem telesu
pri kengorujčku pa ne leži, ampak je v navpičnem položaju

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   1000 x obdelana tema - sling, trak, štorklja
25.2.2005 20:57:17   
Anja167
Eto, link za navodili za uporabo slinga:
http://www.mayawrap.com/n_video.php
BTW, prav nič ni komplicirano, ko ene parkrat probaš... :)- Tudi sling si enkrat nastaviš in je to to, ga potem skoraj ne rabiš na novo nastavljati - obesiš na ramo, gremo. Sicer pa si poglej filmčke, ženska gor obvlada. LP.

(odgovor članu Urška*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?