|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   babysling
18.2.2005 10:40:29   
Petra5
Na izposojo do marca sem dobila Babysling (Nolo).
Z mojim malčkom sva navdušena nad njim, a le, ko in če se uspeva zbasat noter.
Moj mali velikan ima 7 kg in 3 mesece, 61 cm. Se pa zelo rad nosi. Zaradi rahle ekstenzije mi to tudi zelo priporočajo.
Imava pa glede slinga dve težavi.

Ali katera ve kako se pravilno zbasat v sling, pa s čimmanj nerodnosti? Moj mali je pred 10 min jokal takoj, ko sem se vsedla, potem pa sva se matrala in samo da je bil v slingu že je zapančkal in sedaj lepo drnjohca. A se mi zdi, da je mal preveč zvit v stran. Glavo ima na levem boku, noge pa na desnem.
Pa še, kje se dobi originalni babysling (nolo) oz, kakšne izkušnje imate z drugimi.
Petra
Neposredna povezava do sporočila: 1
   babysling
25.2.2005 21:12:31   
Anja167
Živjo! Najbrž si že obupala nad odgovori, kaj?

Mi smo imeli Mayawrap sling (smo ga naročili iz Amerike, vse skupaj je prišlo 17.000 SIT). Ne poznam firme Nolo.

Eneja sem dala, stoje, visoko na ramo - kot bi podirala kupček, samo še višje - tako nekako, da je bil s svojim pasom pred mojo ramo. Potem sem mu nogice dala naravnost v sling. Sem jih poskušala nekaj časa dajati bolj v levo ali desno, pa se ni obneslo. Potem, ko je imel nogice v slingu, sem se vsedla in ga žvrcnila na stran, kjer ni bilo rinke. Ruto sem morala včasih malo popravljati, ga dajati bolj noter. Ampak sčasoma gre to vse hitreje. V bistvu lahko potem kar skozi vse stojiš.

Ker je v bistvu način zelo težko opisati, ti predlagam, da si zdavnlovdaš filmčke na tejle strani in jih pogledaš.
http://www.mayawrap.com/n_video.php
Predvsem pride v poštev Newborn Part B.

Vaja dela mojstra... Midva sva se noter dala v kakih 10 sekundah. Priporočajo vadbo s kakšno lutko, ker se otrok res znervira. Pa takoj ko je noter, začni hodit. Saj popravljaš ga lahko tudi še kasneje.

Pa še nekaj, Jaz sem ga vedno nosila bolj v višini pasu kot bokov (glej moj album). LP, pa piši še privat, če češ še kaj izvedeti.

(odgovor članu Petra5)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Je operativno čiščenje maternice po splavu...
V Sloveniji ženska, ki pri ginekologu izve, da njene nosečnosti ni več, prejme napotnico za tabletke ali operativno čišč...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?