|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ste se / se boste vse preoblačile ob polnoči?
25.5.2008 19:44:58   
Jaguarka
Malo sem zmedena, ker se nisem imela namena preoblečti ob polnoči... zdaj pa mi nekateri pravijo, da se bom mogoče umazala, da bom cela prešvicana in
da bi bilo pametno, da se preoblečem...
Zanima me, kako ste "zvozile" celi dan in celo noč tiste, ki ste bile v poročni obleki celi dan? Bi naredile drugače, če bi ponovno odločale o tem???

Jaz ne vem kaj naj naredim user posted image
Kaj mi svetujete?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ste se / se boste vse preoblačile ob poln...
25.5.2008 19:45:57   
Anonimen
Na vseh porokah na katerih sem bila so se imele neveste namen preoblečt po polnoči......pa se nikol nobena niuser posted image

(odgovor članu Jaguarka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ste se / se boste vse preoblačile ob poln...
25.5.2008 19:47:18   
Majuska
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Na vseh porokah na katerih sem bila so se imele neveste namen preoblečt po polnoči......pa se nikol nobena ni


čisto res user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ste se / se boste vse preoblačile ob poln...
25.5.2008 19:48:15   
Jaguarka
Mogoče pa iz tega razloga, ker so vedele da imajo za rezervo še eno obleko user posted image
ko pa se zavedaš, da moraš ful pazit, pa se ravno nasprotno zgodi in se popacaš pa utapljaš v švicu user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ste se / se boste vse preoblačile ob poln...
25.5.2008 19:59:08   
vesel
Jaz sem se po polnoči preoblekla v en kostim.Mi je bilo škoda sposojene,lepe poročne obleke,če bi jo napackala ali pa se kje strgala.

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu Jaguarka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ste se / se boste vse preoblačile ob poln...
25.5.2008 20:04:37   
Jančika_
S sabo sem za vsak slučaj imela drugo, čisto običajno obleko - če bi se posvinjala (pri meni žal nič nenavadnega) ali preveč zašvicala, bi se preoblekla, pa se mi ni bilo treba. Sem se pa preobula in to z velikim olajšanjemuser posted image .

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ste se / se boste vse preoblačile ob poln...
25.5.2008 20:06:15   
cukr07
Jaz se po polnoči nisem preoblekla, pa tudi obleke nisem nič zapacala. Sem jo hotela maksimalno skoristit, glede na to da je poročni dan samo enkrat.

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ste se / se boste vse preoblačile ob poln...
25.5.2008 21:03:32   
ZmajTolovaj
Jaz se nisem preoblekla.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ste se / se boste vse preoblačile ob poln...
25.5.2008 21:33:09   
Anonimen
Jaz sem se preoblekla (nisem se pa imela namena), ker sem imela dolgo krilo in mi je en svat na plesišču stopil na obleko in se je... Pa sta tast in moj brat že tako ali tako šla nekaj iskat domov in sem poklicala varnostnika (imeli smo ga, ker se je že večkrat zgodilo, da so poravbali celo hišo, ko so se ženili ali imeli pogreb) da jima je pripravil kaj za oblečt, da sta samo vse vzela in šla. In prideta nazaj in mi prineseta zg. del in obutev, spodnjega dela pa ne in me je skoraj kap... ampak na koncu smo ugotovili, da so hlače padle v avtu iz obešalnika, tako da sem se lahko vrnila na plesišče. user posted image

(odgovor članu ZmajTolovaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ste se / se boste vse preoblačile ob poln...
25.5.2008 21:44:20   
mama_milchy
jaz sem se le preobula, obleko pa sem imela cel dan in celo noč na sebi, user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ste se / se boste vse preoblačile ob poln...
25.5.2008 21:49:23   
massylou
Se nisem preoblačila, ker sem imela udobno obleko (po meri). Pa lepše se mi zdi tako. Mi je bilo všeč biti nevestica.
Sem pa okoli 3h zjutraj pod obleko prešvercala superge, ker so me noge tako zelo grozno bolele... Rdeče superge user posted image

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ste se / se boste vse preoblačile ob poln...
25.5.2008 22:04:32   
Sonrisa
Jaz se nisem preoblekla, ker sem se v obleki zelo dobro počutila.

(odgovor članu massylou)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ste se / se boste vse preoblačile ob poln...
25.5.2008 22:12:21   
Naja30
Tudi jaz sem se v svoji poročni obleki ful dobro počutila. Sploh ker je bila po meri narejena nosečniška in so jo vsi hvalili in govorili, kako mi paše user posted image  Imela sem s sabo za preoblečt, za vsak slučaj. No preobula sem se pa z velikim veseljem user posted image

Na mnogih porokah, kjer sem bila, pa so se neveste kar preoblačile. Predvsem zarad tega, ker so imele sposojene obleke in so se bale, da bi se obleka uničila, umazala...

(odgovor članu Sonrisa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ste se / se boste vse preoblačile ob poln...
25.5.2008 22:49:54   
IČA
se nisem preoblekla, čeprav sva imela poroko začetek februarja......v končni fazi za sposojeno obleko dobro plačaš in kot je ena pred mano napisala jo nosiš (naj bi jo )samo enkrat v življenju......sem jo pa kr dobro umazala saj sva celo noč plesala obleka se je pa vlekla po tleh, za piko na i je pa tudi torta pristala na obleki ko sva jo jedla samo z usti (brez rok, da ne bo pomote), pa je rekla lastnica salona da ni bilo hudo da so druge še hujše....tako da bi ti jaz predlagala da ostaneš v obleki do zadnje sekunde:)))....občutek da si najlepši je božanski;)

_____________________________

mariJANa

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ste se / se boste vse preoblačile ob poln...
26.5.2008 7:22:53   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: cukr07

Jaz se po polnoči nisem preoblekla, pa tudi obleke nisem nič zapacala. Sem jo hotela maksimalno skoristit, glede na to da je poročni dan samo enkrat.


se podpišem....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ste se / se boste vse preoblačile ob poln...
26.5.2008 7:31:43   
Tanik
jaz sem se v poročni obleki počutila super ampak sem se po polnoči preoblekla in preobula, nekako je to pri nas običaj. ker potem glasbeniki oznanijo: poglejte nevesto, se je preoblekla. user posted image
ti se pa sama odloči, umažeš se lahko kadar koli. to da boš prešvicana pa itak da ja, saj tudi če se preoblečeš, se ne boš prej tuširala. jaz ti svetujem da se malo pod pazduho umiješ, osvežiš in komot ostaneš v poročni obleki, če si tega želiš. ne oziraj se na druge, to je tvoj dan in delaj tako kot ti želiš. user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ste se / se boste vse preoblačile ob poln...
26.5.2008 7:44:08   
NATAŠI
jaz sem bila že na kar nekaj porokah in se nevesta ni nikoli preoblekla. Jaz se pa poročim konec avgusta in se nimam namena preoblečt, ker komaj čakam da oblečem oblekco in potem da bi jo dala dol ? ne, ne ....do konca user posted image  ... Le obutev je pa pametno zamenjat če so prej dost visoke petke

(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ste se / se boste vse preoblačile ob poln...
26.5.2008 10:43:35   
srki
Do zdaj vem samo za eno, da se je preoblekla, to je moja sestrična. Ostale so bile vse v obleki.

Samo, a ne plačaš izposojo obleke ravno zato, da če se popacaš ali jo nesrečno kaj uničiš, da oni pol to sanirajo?

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ste se / se boste vse preoblačile ob poln...
26.5.2008 13:56:17   
muška
Sem se preoblekla, ker mi je šlo na živce, da sem morala ful pazit. Je bila sicer udobna pa to (drugače je niti ne bi vzela) pa tudi običaj pri nas je, da se ob polnoči preoblečeš.  pa saj za to ne rabiš nič novega ali pač, če si želiš. Vzami nekaj s seboj za vsak slučaj , če ne drugače bo ostalo na obešalniku.

Aja user posted image  najbolj smešno pa mi je bilo, ko sva se z bodočim možem takrat pogovarjala okoli tega, kaj bo on imel za preoblečt. No vzel si je neke hlače pa eno srajco, jaz pa sem za vsak slučaj v ruzak dala še ene njegove kratke hlače in kratko majco, pa superge  (športnik je) no in ko je po polnoči jamral kak zdaj nič ni naredil, ko se je v bistvu preobleke v skoraj iste cunje, sem jaz vsa v siju in ponosna in oh in sploh tisti ruzak privleka na dan in takrat se mu je itak skoraj zmešalo od sreče in veselja in vznesenosti,....user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil muška -- 26.5.2008 14:00:20 >

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ste se / se boste vse preoblačile ob poln...
26.5.2008 16:03:00   
Serendipity
Jaz se ne bom, ker man fajn udobno obleko.
Bom pa imela back-up za vsak slučaj, če se neroda polijem ali ob kakšnem podobnem Murphyjevem incidentu...

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ste se / se boste vse preoblačile ob poln...
26.5.2008 21:54:25   
kjava

IZVIRNO SPOROČILO: srki
.

Samo, a ne plačaš izposojo obleke ravno zato, da če se popacaš ali jo nesrečno kaj uničiš, da oni pol to sanirajo?


Ko sem si jo jaz izposodila, je na tisti ˝pogodbi˝pisalo, da se še dodatno plača, če bo polita z barvnim voskom, zažgana, pa še neki, sam, ko sem jo vrnila v tisti vreči kot sem jo dobila, je ni nič pogledala.

Preoblekla se pa nisem.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ste se / se boste vse preoblačile ob poln...
26.5.2008 21:57:47   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: kjava


IZVIRNO SPOROČILO: srki
.

Samo, a ne plačaš izposojo obleke ravno zato, da če se popacaš ali jo nesrečno kaj uničiš, da oni pol to sanirajo?


Ko sem si jo jaz izposodila, je na tisti ˝pogodbi˝pisalo, da se še dodatno plača, če bo polita z barvnim voskom, zažgana, pa še neki, sam, ko sem jo vrnila v tisti vreči kot sem jo dobila, je ni nič pogledala.

Preoblekla se pa nisem.


Pogledala ni obleke zato, ker itak imajo tvoje podatke in če je kaj narobe, ti samo račun pošljejo.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ste se / se boste vse preoblačile ob poln...
27.5.2008 6:45:18   
srki
A, tako je to. Madona, potem mora človek pa res pazit, ker poliješ ali karkoli drugega se lahko tik-tak.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ste se / se boste vse preoblačile ob poln...
27.5.2008 11:19:47   
anabanana
To če bi se preoblekla po polnoči ali ne je tudi moja velika dilema - vsekakor če se bom, hočem, da je tudi ta druga obleka nekaj posebnega in elegantnega, ker v hlačah in majici pa res ne mislim biti na lastni poroki (pa niti na tuji)

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ste se / se boste vse preoblačile ob poln...
27.5.2008 11:27:13   
emaa
Nisem se preoblekla, sme imela po meri delano obleko in se nisem imela najmanjšega namena preoblečt, pa sem jo že na kosilo s škampi na buzaro popacala, pa smo sanirali, pa strgala se je tudi, je bilo to najmanjšega pomena. 

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?