|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pomoč nemščina
16.6.2008 19:14:09   
Anonimen
Zadnjič sem se nekaj igrala na e-bayu in danes dobim pošto v nemškem jeziku.. itak nič ne razumem, tako, da prosim, če mi lahko kdo čist na kratko pove, kaj to pomeni.

"Sie haben sich vor wenigen tagen bei e-bay angemeldet. Um diese anmeldung abzuschliessen, braucehn sie nur den folgenden bestatigungscode und ihre email. ful die eingabe dieser daten gehen sie bitte zu e-bay dort auf ubersicht, undi klicken dann in der rubrk anmelden auf anmeldung bestatigen. Sie konnen auch uber den folgenden link direkt aful die seite gehen.. Uberprufen sie bitte di von ihnen angegebene e mail. Sllte oben stehende e mail falsch sein, tragen sie diese bitte trotzdem ein und korrigieren sie sie dann nach dem abschluss der anmeldung in ihrem e bay. Wenn sie fragen zur anmeldung haben, helfen wir ihnen gerne uber unser kontaktformular witer. ..

Tkole nekak..
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pomoč nemščina
16.6.2008 19:17:09   
Anonimen
Pred par dnevi si se prijavila na e-bayu, sedaj pa naj dokončaš prijavo s kodo in svojim mailom.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pomoč nemščina
16.6.2008 19:24:13   
Anonimen
aha.. o, prou fajn d je sam to..

me je blo že strah, d sm kej hotla kupit al pa kej podobnega..user posted image

HVALA!!!!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?