|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   strah pred koncem
26.6.2008 7:45:50   
rosisa
pozdravljene!me sam zanima če je blo katero strah se ločit od partnerja kljub temu da v glavi presneto dobro vem da ne bo peljalo. Situacija je že tako grozna da se kregava in vpijeva na vsakem vogalu (tud pred enoinpolletnim otrokom)on celo dvigne roko nad mano in to vpričo user posted image .zdej je res še majhenendar že čuti vse.jaz ga zmer kličem ko se skregava in to mu je tok v glavo stoplo da me sam še žali in...Neki cajta sem mu vračala zdaj pa se zadržim. Tud sem se potrudla 14 dni max,da mu neb težila in seveda je blo mal bolje sam on pa ni naredu nič nič nič.Za koga naj se še trudim?če ni učinka.Ma kar strah me je kaj bodo rekli drugi, žlahta, doma kjer živim,...Ne vem občutek imam k da sm jaz vsega kriva čeprav se zavedam da ni tko.Pa hčerka bo brez očeta,... Ne vem zakaj prenašam vse to sam kar ne najdem korajže, on pa tud sam govori da se bova ločila pol mi pa reče d nej jest papirje zrihtam on bo pa plačal.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: strah pred koncem
26.6.2008 8:04:10   
mihaelao
Živjo!
Sigurno je težko naredit tak korak, še imaš nekoga rad - ne glede na vse. Vendar bo hčerka še vedno imela očeta, le da ne boste živeli skupaj. Morda se bosta vidva bolje razumela, vsaj zavoljo otroka. Upam, da se vse lepo izteče, čim manj boleče za otroka ...

_____________________________

Nič ni lepšega od današnjega dne ...

(odgovor članu rosisa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: strah pred koncem
26.6.2008 8:05:34   
Naja31
Ma kar strah me je kaj bodo rekli drugi, žlahta, doma kjer živim,...


Na to se pa sploh ne smeš ozirati.

Če si prepričana, da je ločitev prava pot, potem le pogumno. Je že tako bolje, če se skoz kregata.
Pa srečno!

(odgovor članu mihaelao)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: strah pred koncem
26.6.2008 9:25:32   
smigli
To so čisto normalni občutki. Strah pred neznanim in pred omejenostjo ljudi, ki nas obkrožajo.
Obrabljeno ampak prekleto res, da se v najtežjih trenutkih razkrijejo ljudje okrog nas.  Morda te bo kdo pozitivno presenetil in obratno, boš vsaj vedela s kom imaš opravka. Širša okolica? Oh kaj te pa briga, če veš da je zate tako prav. Svojim bližnjim pa lahko vse lepo razložiš (če tako čutiš), ostali pa niso važni, to je tvoja osebna stvar.
Srečno!

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: strah pred koncem
26.6.2008 9:48:17   
mojamura
tudi sama imam ločitev za sabo (sem imela tudi težek zakon) in bi ti samo nekaj povedala.

če se ločiš, se loči zavedno, s tem mislim, da mu ne dajaj še ene šanse....ne naredi iste napake kot jaz. je rekel, da se bo spremenil, da bo drugače....ja kakšnih 14 dni, potem pša vse isto ali pa še hujše kot prej.

glej, glede otroka je pa tako, da ne smeš razmišljati tako, da zdaj otrok ne bo imel očeta. seveda ga bo imel, le, da živeli ne boste skupaj. pod pretvezo, da vstrajaš v tem zakonu zaradi otroka, pa ne moreš živeti. otrok bo bolj srečen in miren, če vidva z tvojim možem ne bsta skupa, posledično bo imel bolj mirno okolje v katerem bo lahko odraščal.

kar se pa tiče tistega stvaka, kaj bo rekla žlahta itd., pa se ne sekiraj, ker se ti samo utrga lahko. z njimi čim manj o ločitvi debatirati, ker se vedno najde kakšen pametjakovič, ki te bo obsojal in ocenjeval....sam pa 100% ni bil v niti približno enaki situaciji, kot si zdaj ti. imaš dve uhi, skoz eno not, skoz drugo ven. osredotoči se le nase in na svojega otroka, pa si uredi življenje tako, da boš lahko končno srečna.

pa srečno!!

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu rosisa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: strah pred koncem
26.6.2008 9:56:46   
lelaval
To ni majhna odločitev in popolnoma razumljivo je, da te je strah. Vendar pa misli nase in na otroka - v kakšno osebnost bo zrasel ob takšnih dogodkih (vpitju, tepenju, slej, ko prej bo tudi otroka udaril,...). Nenazadnej si ti in otrok zaslužita normalno življenje, oče pa bo vedno ostal oče. Za žlahto pa se ne sekiraj - ne bosta ne prvi in ne zadnji par, ki se bo ločil.



_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu rosisa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: strah pred koncem
26.6.2008 10:03:17   
rosisa
kako naj vem če bo zares tako najbolje, ravno tega me je strah da mi ne bi bilo kasneje žal (ma se vprašam zakaj bi mi sploh lahko bilo?) sam kar ene pomisleke mam da ne bom kaj narobe nardila. strah me je ker vem da po tem koraku ne bo poti nazaj in ker vem da če bi se oba potrudila da bi šlo. sem pomislila da bi ga mogoče en cajt ignorirala in ne letala za njim in ga nč več prosila naj se pogovoriva da ga res pustim na miru in da če bo hotel biti z nama bo že sam pristopil in kaj rekel. rada bi da sam uvidi da dela napake sam ne vem kok nej ga v to pripravim k če mu govorim me itak ne posluša ker je ves zaspan in zmatran ker dela po cele dneve in mi pravi da ne misli zdej še mene  poslušat.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: strah pred koncem
26.6.2008 10:26:58   
lelčy
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31

Ma kar strah me je kaj bodo rekli drugi, žlahta, doma kjer živim,...


Na to se pa sploh ne smeš ozirati.

Če si prepričana, da je ločitev prava pot, potem le pogumno. Je že tako bolje, če se skoz kregata.
Pa srečno!



se strinjam

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: strah pred koncem
26.6.2008 10:36:43   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: rosisa

kako naj vem če bo zares tako najbolje, ravno tega me je strah da mi ne bi bilo kasneje žal (ma se vprašam zakaj bi mi sploh lahko bilo?) sam kar ene pomisleke mam da ne bom kaj narobe nardila. strah me je ker vem da po tem koraku ne bo poti nazaj in ker vem da če bi se oba potrudila da bi šlo. sem pomislila da bi ga mogoče en cajt ignorirala in ne letala za njim in ga nč več prosila naj se pogovoriva da ga res pustim na miru in da če bo hotel biti z nama bo že sam pristopil in kaj rekel. rada bi da sam uvidi da dela napake sam ne vem kok nej ga v to pripravim k če mu govorim me itak ne posluša ker je ves zaspan in zmatran ker dela po cele dneve in mi pravi da ne misli zdej še mene  poslušat.



poglej globoko v sebe, in se vprašaj, če si pripravljena živeti s tem človekom še **** let. s človekom s katerim se nonstop kregata, ki je dvignil roko nad tebe (verjemi, da ni zadnjič - v kolikor ostane z njim). si pripravljena živeti s tem človekom s katerim soustvarjata sovražno okolje, katerega čuti tuudi vajin sin??

pa vprašaj se zakaj bi pa rada z njim ostala?

glej odgovor je v tebi in ti ga že itaq veš.

pa še nekaj, nimaš česa narobe naredit - ker če je stanje med vama takšno kot je, dvomim, da bo gdaj drugačno (mogoče za krajše časovno obdobje), ker on očitno več noče ničesar vlagat v vajin zakon, ker mu je vseeno.
če je pa že položil roko nad tebe, pa nimaš več kaj študirati, če se boš prav ali narobe odločila.

dovoli sebi in otroku zaživeti in zadihati.


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu rosisa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: strah pred koncem
26.6.2008 11:19:16   
Martina27
Živjo!

Vem,da je najtežje pomislit na to,kako bo ko boš ostala sama z svojo princesko. Težko bo,sam verjemi mi,da z vsakim dnem lažje in bolje za vaju.
Tudi jaz imam za sabo končano vezo z fantom s katerim imama otroka in sem ga ljubila bolj kot sebe,ampak nama tudi enostavno ni šlo,sicer ni bilo fizičnega obračunavanja ampak sam žaljenje in tako naprej.
Zelo dolgo časa sem zbirala pogum,da grem vstran od njega. Ko pa je prišlo tako daleč sem z zelo težkim srcem spakirala in za vedno odšla od njega vstran sa sabo pa seveda odpeljala sineka.

Veš,takrat se mi je podrl celi svet,prejokala še in še pretrpela še in še v 1 mescu sem shujšla za 20 kg,vse tisot kar sem v nosečnosti po nepotrebi ridobila. Skratka trpela sem ko kristus. Imela sem samo svoje najboljše prijateljice,ki so mi takrat res stale ob strani.

Hudo bo verjemi,ampak daj sem srečna po treh letih. Šele zdaj se postavljam na noge,šele zdaj sem v svoje življenje bila pripravljena sprejeti drugega moškega,ki je čudovit. Iskreno povedano mi je še danes žal za bivšim in še nič kolikokrat jočem,ampak vem pa,da če bi se vrnila nazaj bi bilo isto ali še huje.

Moj sinek ima očeta super se razumeta tako da on ni za nič prikrajšan.

Bodi močna,pogumna,glej nase in na svojo princesko,ne dovoli si,da te nekdo ponižuje in še s tabo fizično obračunava.

Imej se rada in si naredi življenje lepo z svojo princesko.

Bolje bit kvalitetno sama,kot pa nekvalitetno z nekom,ker se bojiš kaj bodo rekli drugi. To je zadnje na kar se oziraš.

Želim ti najboljšo odločitev,me te bomo podprle kakorkoli se boš odločila.

Verjemi pa,da bo ta korak it vstran,najtežji korak!!

(odgovor članu rosisa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?