|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Apartmaji v Šimunih
16.5.2008 10:24:02   
MajaPRO
Pozdravljeni!

Zanima me, če je bila katera v zasebnih apartajih v Šimunih in kako je bila zadovoljna. Kakšna pa je kaj plaža tam? V kampu je zelo lepa in primerna za otroke - kaj pa v bližini apartmajev?

Lp


_____________________________

Otrok stane največ na tem svetu. Tvojo ljubezen. Tvoje življenje.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Apartmaji v Šimunih
25.5.2008 16:24:47   
martita
Mi gremo letos sem, kako zgleda pa ti lbom ahko povedala čez mesec dni, ko bomo že nazaj doma. user posted image
Tudi mi smo se odločili za Šimuni, ker je v kempu zelo lepa plaža, tu pri apartmajčkih pa tudi ne zgleda švoh. Pa še kako drugo plažico bomo obiskali na Pagu.

(odgovor članu MajaPRO)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Apartmaji v Šimunih
25.5.2008 19:26:17   
Lu
Mi gremo letos tudi tja. V Apartmaje. Po slikah sodeč mislim, da bo kar ok. Sploh za tamaledva. Poročam.

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Apartmaji v Šimunih
31.5.2008 10:23:56   
Anonimen
Mi smo bili sicer ene par let nazaj in v hisi "sredi hriba" - ce si iz marine gledal proti cesti, je bila nasa predzadnja. Smo imeli veliko teraso, kar je bilo fajn, na plazo smo se pa vozili (kar se na Pagu itak vedno ... talepe plaze niso ob hisah). Tako da smo se kopal v enem zalivcku pri Simunih, pa so ga lani zaprli in se ne da do tja, plaze ob kempu se pa ne spomnem dobro, vem, da so bili takrat jezi, ampak smo bili samo enkrat. 

(odgovor članu Lu)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Apartmaji v Šimunih
5.6.2008 11:50:30   
alja01
supe, enkratno, smo stalni gostje že cca. 7 let. veliko sence, urejena plaža, pa naš app je res super. fajn za majhne otroke


_____________________________

26.11. 2006 je v najino življenje posijal sonček z imenom Alina.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Apartmaji v Šimunih
5.6.2008 11:58:34   
piskot
Tudi nam je vsec, gremo letos ze 4 leto zapored v Simuni. Imamo plazo 10m prec in senco. Na plazi je mal betona, mal peska. sicer je pa na drugi strani, proti kampu tudi plaza s senco in kamencki na obali. Samo tam je malo bolj hladna voda.
Ce hoces v kamp je pa treba vstopnino placat, mislim da je bilo lansko leto 5 kun.
pa se link: http://www.simuni.com/


< Sporočilo je popravil piskot -- 5.6.2008 12:11:12 >


_____________________________

Martin se je odlocil za petek trinajstega, Ana pa za Valentinovo.

(odgovor članu alja01)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Apartmaji v Šimunih
24.6.2008 14:35:55   
martita
Zdravo,

mi smo že nazaj z dopusta. Imeli smo se super, tako da se septembra zagotovo vračamo v Šimune.

Bi katera prilimala še kak link do kakih preverjeno dobrih, lepo opremljenih apartmajev? Hvala.

(odgovor članu piskot)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?