|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Palec na nogi BOOOOOLIIII
19.6.2008 14:18:51   
GB
Najprej en pozdrav vsem skupaj. Kot vidite ze v naslovu imam tezave z palcem na nogi. Ze  nekaj casa cutim bolecino v palcu, kot da bi bil noht zarascen . Probala sem to zrihtati in seveda sem naredila se vecjo traparijo in me sedaj boli, nisem pa sigurna a je se kaj notri ostalo al ne ? Narocila se bom v ponedeljek , da vidim kako in kaj.

Vprasala pa ti , ce ima katera podobno izkusnjo in ce ima katera kaksen rcept kako zmanjsati bolecino .

Ze vnaprej se vam zahvaljujem

_____________________________

Sveti Angel varuh moj,Bodi vedno Ti z menoj, noc in dan mi stoj ob strani vsega hudega me brani . Prav prisrcno prosim Te, varuj me in vodi me
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Palec na nogi BOOOOOLIIII
19.6.2008 14:37:41   
pomar*ANČA*
recepta nevem, ziher imaš pa vraščen noht... bo bolelo dokler ne potegnejo nohta dol...aja, pa potem bo še tudi fajn bolelo...


< Sporočilo je popravil pomar*ANČA* -- 19.6.2008 14:38:05 >

(odgovor članu GB)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Palec na nogi BOOOOOLIIII
19.6.2008 18:44:36   
Anonimen
Ni nujno,da je vraščen noht. Svetujem ti obisk kakšne dobre pedikerke. Boli pa te tudi lahko zaradi tega, ker se včasih stara koža nabira ob nohtu in to povzroča bolečino. To odvečno kožo ti vleče ven s pinceto in ko ni več tega noter, tudi ni več bolečine.

(odgovor članu pomar*ANČA*)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Palec na nogi BOOOOOLIIII
19.6.2008 18:46:42   
Anonimen
bo bolelo dokler ne potegnejo nohta dol...


Aja, pa to tudi ne drži. Če boš našla dobro pedikerko, ti bo noht pozdravla, brez potrebe, da ti ga dol vlečejo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Palec na nogi BOOOOOLIIII
19.6.2008 19:16:26   
natasaom
no,men je noht dol potegnt isto kot it k zobarju..nič ne boli,ne prej,ne potem..samo inekcija je malo zoprna..
bi pa tud jest dobro pedikerko rabila,da mi porihta moje nohte..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Palec na nogi BOOOOOLIIII
19.6.2008 19:21:58   
pomar*ANČA*
mene je pa tako bolelouser posted image user posted image res pa je, da sem bolj pri občutljivih.

drugače pa lahko pedikerka že na zečetku veliko stori, ker ko je prepozno, potegnejo noht brez narkoze.... in o tem sem govoria da res boli

(odgovor članu natasaom)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Palec na nogi BOOOOOLIIII
20.6.2008 11:22:28   
natasarobi
GB: A si prepričana, da je to boloečina zaradi vraščenega nohta? Pri meni se je tako začelo in na koncu so mi ugotovili, da imam zlomnjeno koščico med prstoma.

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Palec na nogi BOOOOOLIIII
20.6.2008 12:13:51   
Anonimen
Če je vraščen noht je res bolje iti k pedikerju, ker je škoda trpljenja, da ti spulijo noht. Je pa hčera imela problem, jo je bolel cel palec, postalo rdeče in se ji že začelo malo gnojiti. Poskusi namakati v slani vodi, da se vse skupa zmehča. Če gre za vraščen noht poskusi tako, da kožo ob strani s prstom pritisneš, in če boli samo na strani, zna biti vraščen noht. Razen, če je vse že tako razboleno. Pa obisk pedikerja toplo priporočam.

< Sporočilo je popravil decembrka -- 20.6.2008 12:16:00 >

(odgovor članu natasarobi)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Palec na nogi BOOOOOLIIII
20.6.2008 21:59:40   
GB
Najprej bi se vam vsem rada zahvalila za mnenja in nasvete . Narocila sem se v ponedeljek k zdravniku ,da pogleda. No danes pa seveda mi hudic ni dal mira in sem naredila celo operacijo.

Namocila sem nogo v majhno banjico in notri nasula dosti kamilice ( caj ) . Pritiskala sem na mesto kjer me je bolelo . Ko sem dala ven sem videla,da mi je meso ob prstu malo pocil in pogledam oz. dam narazen in notri koscek nohta . Sedaj me precej precej manj boli , ampak je se vedno rdece in skeli. Upam ,da se bo sedaj porihtalo user posted image user posted image . Vseeno bom sla v ponedeljek na pregled ,da ni slucajno se kaj not ustalo .

No se enkrat hvala vsem - zlate ste .

user posted image

_____________________________

Sveti Angel varuh moj,Bodi vedno Ti z menoj, noc in dan mi stoj ob strani vsega hudega me brani . Prav prisrcno prosim Te, varuj me in vodi me

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?