|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   subvencija za kolektorje
27.6.2008 7:21:20   
Anonimen
Mogoče kdo ve koliko financira država? Pa kolikšen je strošek s temi kolektorji?

sem že malo iskala po netu, pa ni nič pametnega napisanega..user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: subvencija za kolektorje
27.6.2008 8:22:09   
*alja*
pred izgradnjo se dobro pozanimaj, ker so velike cake. Mi smo jih naredili, pred letom dni, zamudili smo takratni razpis za subvencije in so nam rekli da lahk vložimo to leto. No letos pa dajo razpis za še ne izvedene projekte. Tako da smo izviseli, pa nič nemoremo.

Prej kot začnete delat morate poslikat prostor kjer bodo, dat vlogo, in ko je vloga odobrena lahk začnete delat. Ko končate spet vse skup poslikate in dokumentirate nato ponovno pošljete na ta sklat.


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: subvencija za kolektorje
27.6.2008 8:44:59   
bučkabb
ja nam se je zgodil isto kot pri alji, s tem da smo tisto leto ko smo zmontiral dal vlogo na drugem razpisu pravočasno, sam so nam poslal vloge nazaj z obrazložitvijo, da je sredstev zmanjkal in da naj pošljemo vlogo v naslednjem letu, letos so nam pa isto razložil kot aliji. pa smo tud mi izvisel.

svinjarija, če mene vprašate.

ne vem kak lahko zmanjka sredstev pri odpiranju ponudb. kolker jaz vem moreš pri odpiranju odpret vse ponudbe in vsem upravičencem razdelit sorazmerni delež razpoležljivega denarja. sej bi se človek pritožil, sam ko itak nič ne dosežeš pri teh državnih organih. oni že vejo komu so mogl dat ta denar.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: subvencija za kolektorje
27.6.2008 8:58:34   
Anonimen
koliko pa npr. pridejo 4 kolektorji?

(odgovor članu bučkabb)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: subvencija za kolektorje
27.6.2008 9:01:14   
*alja*
moj sorodnik zdaj dela in z 3 kolektorji ga pride okrok 4.000 (+ ves material za montažo, montiral bo pa sam)

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: subvencija za kolektorje
27.6.2008 9:10:58   
Marogica
Se mi zdi, da sem nekje brala, da sofinancirajo okrog 20%. Nisem pa 100%....če se seveda ne zgodi, tako, kot sta predhodnici napisali. Potem sofinancirajo res eno veliko NULO. Mater jim vidim....

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: subvencija za kolektorje
27.6.2008 12:14:24   
pupe
veliko piše na strani www.aure.si

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: subvencija za kolektorje
27.6.2008 14:01:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: biba12

Mogoče kdo ve koliko financira država? Pa kolikšen je strošek s temi kolektorji?

sem že malo iskala po netu, pa ni nič pametnega napisanega..user posted image


Razpisna dokumentacija je na strani Ekoloskega skalda RS:
http://www.ekosklad.si/html/razpisi/main.html
Skrajno desno na strani je. Moras pa pazit, da odpres pravi del dokuemtnacije... Za kolektorje je prvi oz. del A.
Kolk sofinancirajo pise noter...

Kar se tice pa koriscenja sredstev je pa takole: prvo odpiranje vlog je ze bilo 6.6. in od takrat odpirajo vsak teden enkrat.. odpiranja bodo dokler bo denar... se pravi, ce bodo tisti, ki so polslali upraviceni do subvencije, potem bo manj odpiranj... tako, da se splaca pohitet...

Srecno..




(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?