|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Subvencija Stanovanjskega sklada?
24.6.2008 23:39:43   
PIAF
Slišala sem, da Stanovanjski sklad RS daje subvencijo 300 € na družinskega člana, če mlada družina rešuje stanovanjski problem. A morda katera ve kaj o tem oz. je že to koristila? Kakšni so postopki?

Hvalauser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Subvencija Stanovanjskega sklada?
25.6.2008 8:17:28   
SPORTINA
Ja res je, poznam družino, ki jo je dobila....

A mislim, da je že konec. Poglej na njihove strani!

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Subvencija Stanovanjskega sklada?
25.6.2008 8:24:59   
tažana
že zamujeno! user posted image
tukaj je link:
http://www.stanovanjskisklad-rs.si/index.php?location=1_1_0_0_0&range=0&showElement=191

Mi smo že drugo leto oddali prošnjo in nam je bilo ugodeno user posted image .

(odgovor članu SPORTINA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Subvencija Stanovanjskega sklada?
25.6.2008 10:10:00   
PETRAMS
Ja nažalost je konec bilo je do Aprila.Tudi jaz sem vložila in dobila.Na družinskega člana je 300€.Vendar lahko das samo vlogo če si kupila stanovanje,hišo...ali si v najemniškem.Sicer pa si lahko več prebereš na njihovi strani.

_____________________________

Lp,Petra ;)

Če ljubezen nosiš v sebi, potem jo vedno tudi srečaš.

(odgovor članu tažana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Subvencija Stanovanjskega sklada?
27.6.2008 8:55:15   
PIAF
Kaj moraš v tistem letu kupiti stanovanje, hišo itd...? Npr. jaz sem letos kupila, plačala bom pa vso gotovino do konca leta in bo takrat moje. Ali lahko zaprosim drugo leto, če še bo razpis?

(odgovor članu PETRAMS)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Subvencija Stanovanjskega sklada?
30.6.2008 8:25:07   
florecita
Kolikor se spomnem, (sem brala pred časom), je tako, da si upravičen do subvencije v primeru ko kupuješ hišo ali jo začneš graditi. Mi ki jo bomo začeli spomladi gradit leta 2009, bomo oddali papirje ( ki morajo obvezno vključevati gradbeno dovoljenje) do aprila 2009 ali pač kdaj bo rok.

V tvojem primeru je podobno. Boš pač zaprosila drugo leto, itak to financiranje traja 8 let in je seveda v končni fazi vseeno kdaj bodo 1. subvencije ( razen seveda če krvavo ne potrebuješ denarja takojuser posted image )


(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Subvencija Stanovanjskega sklada?
30.6.2008 12:29:43   
klarisima
Ja, do aprila je bilo. Poskusi drugo leto.
Meni je HB povedala kolegica in smo dobili pozitiven odgovor user posted image

Samo zdaj pa ne vem kdaj bodo nakazali obljubljeno.
A ve katera?


_____________________________

Preden si bila spočeta, sem si te želela...še preden si bila rojena, sem te ljubila in komaj si se rodila, bi zate umrla. Ti si moj čudež življenja.

(odgovor članu florecita)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Subvencija Stanovanjskega sklada?
5.7.2008 22:20:09   
rimonda
Menda so že prejeli nakazilo tisti kateri so oddali vloge!

Eno vpr. bi imela še jaz,  in sicer  mi smo stanovanje kupili leta 2005 plačujemo kredit zanj (hčerka se je pa  novembra rodila).
a mislite da bi tudi mi lahko dali vlogo in bi prejeli?
kaj točno vse je potrebno vložit not?user posted image

hvala za odgovore in lp

(odgovor članu klarisima)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Subvencija Stanovanjskega sklada?
6.7.2008 8:14:45   
*bubi*
IZVIRNO SPOROČILO: PIAF

Kaj moraš v tistem letu kupiti stanovanje, hišo itd...? Npr. jaz sem letos kupila, plačala bom pa vso gotovino do konca leta in bo takrat moje. Ali lahko zaprosim drugo leto, če še bo razpis?


V vsakem primeru boš lahko drugo leto kandidirala na razpisu. Če imate datum kupoprodajne pogodbe (ni važno, kdaj plačaš in kdaj prevzameš) po aprilu 2008 (ko je bilo že konec razpisa), boš lahko celo drugo leto uveljavljala za leto nazaj, torej za letos. Ker v tem primeru nisi zamudila razpisa, saj še nisi imela pogojev. Pa bodo dupli € user posted image


Eno vpr. bi imela še jaz, in sicer mi smo stanovanje kupili leta 2005 plačujemo kredit zanj


Žal ne, velja za tiste, ki imajo kupoprodajno pogodbo ali pravnomočno gradbeno po 1.3.2006.


Gess what? Mi imamo točno na ta datum. Sem prav hvaležna prodajalcu, da se mu ni ljubilo en dan prej spisat pogodbe user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu rimonda)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Porodna izkušnja
Porodne zgodbe

Kakšna je bila vaša porodna izkušnja?

Pozitivna. (63%)

Negativna. (12%)

Oboje. (26%)


Število vseh glasov: 3676

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!