|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Maya Maya, leva šlapa zastonj, haha
27.6.2008 11:23:32   
Jančika_
Da ne bodo še vas nasračkaliuser posted image .

Včeraj smo v nabiralnik dobili levo šlapo Maya Maya (pač japonka ko japonka, gumijast podplat in tekstilna zanka, absolutno nikakršen oblikovalski dosežek). Kao neka huda akcija - če šlapo prineseš v njihovo trgovino, dobiš še desno za samo 6,90€, v redni prodaji bo par stal 19,70€. Na letaku poleg tega piše, da lahko šlapo, če je nočeš imeti, zamenjaš za čutaro ali koristiš popust v višini 6,90€ pri nakupu kateregakoli izdelka.

Ker po japonkah pri nas doma ni povpraševanja in ker sem šla danes ravno mimo te štacune, nesem zadevo tja in hočem zamenjat za čutaro, ker pač niso imeli nobene švic majice, ki sem jo hotela nabavit in koristit dobropis 6,90€. Dam ženski šlapo, ona meni čutaro, hočem it, pa mi reče: 4,90€. Hauser posted image ? Kaj? Zakaj? Ja tolk stane čutara. Sicer je znižana, ampak toliko stane.

Sem ji poskušala razložit tisto, kar je zgoraj odebeljeno. Ampak nič, tema, kot da se menim z vesoljcem. Na vsak način je hotela vzet šlapo in 4,90. Potem je začela kvačkat nekaj o tem, da je to veljalo takrat, ko je bila čutara v redni ceni. What??? Čutaro so znižali 18., šlapa je bila v nabiralniku 26. - kako torej??? Pa seveda ni vedela, kaj bi to bilouser posted image . Potem sem rekla, da bom šlapo lepo vzela nazaj in bomo doma z otroki naredili iz nje lutko, čutare pa ne bom vzela in da naj malo razmislijo, kaj napišejo v letak. Nakar mi reče, da mi čutaro da, ma nemojuser posted image . Kao njeno darilo meniuser posted image . Da bom potem doma gledala tisto čutaro in vsakič dobila pikeuser posted image . Mislim, dol mi visi za šlapo in za čutaro, ampak naj ne lažejo, a ne.

No skratka, zaradi tega se ne splača razburjat, vas pa opozarjam, da ne boste zastonj hodile tja.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Maya Maya, leva šlapa zastonj, haha
27.6.2008 11:28:27   
ZARA
A oni sebi namerno tako promocijo delajo user posted image ?? Nobeden nima pojma, ampak glavno, da si prišla v trgovino. Mogoče je pa to cilj?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Maya Maya, leva šlapa zastonj, haha
27.6.2008 11:31:18   
Volga
Ko že misliš, da ni večjih debilnosti in nategovanja...evo ga user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Maya Maya, leva šlapa zastonj, haha
27.6.2008 11:38:12   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
Nobeden nima pojma, ampak glavno, da si prišla v trgovino.

Ne grem nikoli več, majke miuser posted image . Saj zdaj sem jim pisala mejl. Tule imam letak in piše točno to, kar sem napisala zgoraj - zamenjava za čutaro (še velikosti so navedene!!!) ali dobropis.

Mislim, to zdaj mogoče deluje, kot da cepim dlake, ampak gre za to, da očitno lažejo (briga me za tistih slabih 7€)user posted image . Ali pa je samo tista dotična prodajalka nepoučena? Skoraj ne verjamem, ker sta bila poleg nje še dva prodajalca in ni noben niti pisknil.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Maya Maya, leva šlapa zastonj, haha
27.6.2008 11:43:30   
Noseckica
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Banda user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Maya Maya, leva šlapa zastonj, haha
27.6.2008 11:45:39   
Anonimen
Za posrat, pa vendar ne neverjetno. user posted image  Bi jim jaz tudi pritožbo napisala, in to dokler bi bila še fejst jazna. user posted image

(odgovor članu Noseckica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Maya Maya, leva šlapa zastonj, haha
27.6.2008 11:51:52   
Mandek
Da ne govorim o akcijah šotorov, ki jih imajo...Od mojega sestra je najprej kupla enega, full v redu, znižanega 50%, pride domov in vidi, da je raztrgan. Gre v trgovino, ji zamenjajo za drugega, pride domov in ista štorija.
Ga spet nese nazaj in zahteva denar, nakar rečejo, da ni možno...
Zdaj je v procesu čakanja in 8-dnevnega rokauser posted image

_____________________________

Bistvo je očem skrito. Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. (Mali princ)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Maya Maya, leva šlapa zastonj, haha
27.6.2008 11:57:04   
Pobalami
zavajanje, primer za inšpekcijo.

ampak šlapo v nabiralnik, user posted image

(odgovor članu Mandek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Maya Maya, leva šlapa zastonj, haha
27.6.2008 11:58:15   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: Pobalami
ampak šlapo v nabiralnik, user posted image

Pa tako lepo je zapakirana v rdečo plastično torbicouser posted image .

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Maya Maya, leva šlapa zastonj, haha
27.6.2008 12:01:53   
ZARA
To, Jančika, ne se pustit nategovat!! Ne gre se za 7€, ampak za princip.



IZVIRNO SPOROČILO: Pobalami
ampak šlapo v nabiralnik, user posted image  

Ja, ta je dobesedno bosa, no, Jančika je... user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Maya Maya, leva šlapa zastonj, haha
27.6.2008 12:02:15   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image
Jančika, pa ti si faca... iz japonke bi nardila otrokom lutko.user posted image

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Maya Maya, leva šlapa zastonj, haha
27.6.2008 12:04:04   
Anonimen
meni je pa tole pošiljanje rokavic in zdajle še njihovh potomflov čisto posiljevanje user posted image

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Maya Maya, leva šlapa zastonj, haha
27.6.2008 12:04:34   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Mandek
Da ne govorim o akcijah šotorov, ki jih imajo...Od mojega sestra je najprej kupla enega, full v redu, znižanega 50%, pride domov in vidi, da je raztrgan. Gre v trgovino, ji zamenjajo za drugega, pride domov in ista štorija.
Ga spet nese nazaj in zahteva denar, nakar rečejo, da ni možno...
Zdaj je v procesu čakanja in 8-dnevnega rokauser posted image


Ojej, ta je še hujša user posted image  Kaj pa je naredila sestra potem? Pritožbo?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Mandek)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Maya Maya, leva šlapa zastonj, haha
27.6.2008 12:06:38   
mojamura
ej, majkemi, pokliči inšpekcijo, pa naj jih malo pretipajo

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Maya Maya, leva šlapa zastonj, haha
27.6.2008 12:06:59   
Pobalami
Zgleda, da so dobili eno škart robo zdaj pa hočejo nekaj zaslužit na ta račun user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Maya Maya, leva šlapa zastonj, haha
27.6.2008 12:07:22   
viv_
Mi pa nič ne dobimo u kaslc user posted image

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Maya Maya, leva šlapa zastonj, haha
27.6.2008 12:10:46   
puncica
o jančika si me nasmejala, tole je pa bila burleska, no glavno da imaš levo šlapo zdej za lutko a ne user posted image user posted image so pa kreteni ja.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Maya Maya, leva šlapa zastonj, haha
27.6.2008 13:21:56   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: viv

Mi pa nič ne dobimo u kaslc user posted image

Viv, ti pošljem šlapo? Leva, št.40/41, nenošena. Taka, za v nabiralnik.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Maya Maya, leva šlapa zastonj, haha
27.6.2008 14:20:12   
caillou
Ja, saj veš kako pravijo, boljše slaba reklama, kot nobena. Packi pokvarjeni !!! Jaz bi verjetno obvestila varstvo potrošnikov.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Maya Maya, leva šlapa zastonj, haha
27.6.2008 14:21:35   
aluš
Viv, ti pošljem šlapo? Leva, št.40/41, nenošena. Taka, za v nabiralnik.


Kako boš pa do desne prišla, je pa tvoj problem. No, mogoče ti pa celo rata.user posted image

Ampak so pa norci, ti trgovci. Kva se vse ne spomnijo, samo da folk v trgovino privabijo. Jaz vsakič, ko pride kakšna taka zadeva ala šlapa ali pa darilni boni, pa ne vem kaj še pomislim na to, kje je spet fora, da bomo zastonj tja letel, pa z dolgimi nosovi nazaj.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Maya Maya, leva šlapa zastonj, haha
27.6.2008 14:26:06   
Jančika_
Počakala bom do torka zjutraj (recimo, da danes niso uspeli predebatirati zadeve in bodo to storili v ponedeljek), če pa mi do takrat ne odgovorijo, bom obvestila inšpekcijo.

Me pa zanima, če je še kdo drug poskusil zamenjati šlapo? Mogoče so samo tu v Celju taki pekiuser posted image ?

(odgovor članu aluš)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Maya Maya, leva šlapa zastonj, haha
27.6.2008 20:09:09   
puncica
me res zanima če so naši tud dobl šlapo v kaslcuser posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Maya Maya, leva šlapa zastonj, haha
27.6.2008 20:56:25   
Anonimen
 Jančika tam bi ji vrgla tisto čutaro in šlapo nazaj pa rekla naj si rit obriše s tem.

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Maya Maya, leva šlapa zastonj, haha
27.6.2008 21:18:51   
Maxica
Glede njih se pa sploh ne čudim in verjetno se za antireklamo niti ne brigajo kaj dosti.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Maya Maya, leva šlapa zastonj, haha
27.6.2008 21:43:31   
LunaLuna
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Mandek
Da ne govorim o akcijah šotorov, ki jih imajo...Od mojega sestra je najprej kupla enega, full v redu, znižanega 50%, pride domov in vidi, da je raztrgan. Gre v trgovino, ji zamenjajo za drugega, pride domov in ista štorija.
Ga spet nese nazaj in zahteva denar, nakar rečejo, da ni možno...
Zdaj je v procesu čakanja in 8-dnevnega rokauser posted image


Ojej, ta je še hujša user posted image  Kaj pa je naredila sestra potem? Pritožbo?


No, tale sestra sem jaz. Naj povem, da se mi je ta firma res zamerila. Sicer so bile prodajalke čist fajn, prijazne in to, samo šotor, ki je bil znižan s 345 eur na 190 eur, bi moral bit brezhiben. Poleg luknje, ki je bila na šotoru (in to na takem mestu, ki je v stiku s podlago), so bile tudi dvoje palice predolge. Groza! Kaj takega si res ne bi smeli privoščit.

Zdej čakava na povračilo denarja. Imajo pač tako proceduro, da moraš naredit zapisnik o reklamaciji in dat zahtevek za povračilo denarja in naj bi v 8 dneh bilo rešeno. Upam, da bo. Če pa ne, bom pa zelo jezna in verjemite, da bom prišla do denarja.


_____________________________

Ni me strah.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?