|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Punce moje, tole morte sluhat! Resno!
27.6.2008 19:03:37   
Colt
Ker sem dobre volje in na splošno dobričina do amena, vam bom napisal nekaj pesmi, katere vas bodo sigurno spravilo v dobro voljo in vam misli, počutje in čustva popeljale na lepše:

Arrival- Original so Abba, prav tako ima Mike Oldfield vrhunsko priredbo. Nekatere se jo boste spomnile iz pesmi, ki se je vrtela ob špici napovednika za TV1, plavo ozadje in bele črke. Vsekakor vrhunsko!

Shakira-Pure intuition: Eden najbolj erotičnih komadov kar jih poznam, armensko/libanonsko/kolumbijka je zadela v polno. Vrhunski komad lanskega leta!

Rihanna-Umbrella. zopet odličen komad ki poudari čokoladno strast, med kapljicami svežega dežja. Človeku enostavno stopi...(razpoloženje) user posted image


Aleksander Mežek-Trnovo mesto nesrečnega imena, genialna zadeva, vredna samo Mežka. Super poslušljiva, melodična, ravno prav udarna in zapeljiva. Besedilo pa vzeto od našega literarnega genija.

Tina Gačnik/Tiana: Knjiga vseh knjig-odličen komad ki je zmagal lani na ne preveč znanem koncertu ''Obzorja Duha'', komad je vrhunski in gre tako v uho kot v srce. Tiana, Bravo!

Mi2-Spomni me na 1. maj-Odlični pop/rockerji ki te stresejo in sestavijo v nulo. Poleg tega hita imajo še legendarne: Ko bil sem še mali pizdun, Sveta Margareta, ter še kaj...


Petra Stopar: Največja skrivnost-še ena prelepa stvaritev prej omenjenega festivala duhovno/ritmične glasbe. Ta moderatorka na najbolj poslušanem radiu pri nas je zadela v polno. Na nove zmage.


Happy Band-Dolina Logarska: Komad ki nas v pesmi spomni, v kako lepem delčki sveta smo doma in na kaj včasih pozabljamo. Prewcej pozabljen komad, ampak vrhunski.



Ok, Toliko zaenkrat...če pa bi keri še kej všeč., pa ji še kaj nanizam. Ni blema. Sedaj pa dol vlečt :) Garantiram zadovoljstvo.




_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Punce moje, tole morte sluhat! Resno!
27.6.2008 19:18:32   
Anonimen
 
A lahko še malo dodam?

Robbie Williams: Me and My Monkey (poučna zgodba o Las Vegasu user posted image )

Garth Brooks: The Gambler (življenje je kot partija kart, vedet moraš, kdaj jih držat, kdaj odložit, kdaj oditi stran in kdaj bežati user posted image )

Bob Dylan: Mr. tamburine man (jo še vedno ne štekam čisot, baje tudi avtor ne ve, kaj je hotel povedat user posted image user posted image user posted image )

Proud Mary v izvedbi Leningrad Cowboys in Orkestra Rdeče Armade (še boljša kot od tine, vokalna izvedba, ti grejo mravljinci po hrbtu, ko zaslišiš 100 moških vokalov)

Queen: Show must go on in Bohemian Rapsody (je še kaj za dodat?)

(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Punce moje, tole morte sluhat! Resno!
27.6.2008 19:28:58   
Colt
Ankica, nagradno vprašanje: Kdo je izvajal original Mr. Tamburine man? In za pomoč...imajo še en hit, Turn Turn Turn user posted image user posted image user posted image Vsekakor legendarni komadi, starejši so, boljši so!


G

ps. Kolkor jaz vem, gre pri tem komadu (v sami osnovi ideje) za odnos človek&mamile! Seveda strogo surreal in z vsemu kar paše poleg. Komad pa je super!


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Punce moje, tole morte sluhat! Resno!
27.6.2008 19:32:50   
pika74
Tle maš turn turn turn http://www.youtube.com/watch?v=aNopQq5lWqQ user posted image  

p.s.
za uno arrival pa nism vedla da je v originalu od ABBe - hvala za info.

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Punce moje, tole morte sluhat! Resno!
27.6.2008 19:33:55   
pika74
Ej, pa še bob dylan je zranv zažvrgoleu user posted image

http://www.youtube.com/watch?v=Pum6MtyC3NA&feature=related 

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Punce moje, tole morte sluhat! Resno!
27.6.2008 19:41:27   
Anonimen
Joj Colt, od kod je pa Happy Band padel v ta sicer odličen izbor? user posted image  Ker to je čist žnj kategorija muziciranja.

(odgovor članu pika74)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Punce moje, tole morte sluhat! Resno!
27.6.2008 19:44:18   
pika74
Men je pa od domačih še zmer tale ful lepa...

http://www.youtube.com/watch?v=qG1yOdPjaVY&amp;feature=related 

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Punce moje, tole morte sluhat! Resno!
27.6.2008 19:45:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Ankica, nagradno vprašanje: Kdo je izvajal original Mr. Tamburine man? In za pomoč...imajo še en hit, Turn Turn Turn user posted image user posted image user posted image Vsekakor legendarni komadi, starejši so, boljši so!


G

ps. Kolkor jaz vem, gre pri tem komadu (v sami osnovi ideje) za odnos človek&mamile! Seveda strogo surreal in z vsemu kar paše poleg. Komad pa je super!



Ha, ha, ne mene spraševat takih podorbnosti, za večino pesem še besedil ne poslušam. Samo če je kakšen presežek. JA, kolikor jaz vem, gre za mamila, nekje sem brala, da se avtor ne spomni kdaj al kako že jo je napisal. Da je uganka avtorju, no, nekaj v tem smislu.
Kaj pa dobim za nagrado, če prav odgovorim? user posted image

Sicer pa mi je super tudi:

Predin: Zarjavele trobente

Louis Armstrong: Wonderful World

Clash: My daddy is a bank robber

Elvis Presley (Ali kak drug izvajalec): Green green grass of home (ta me pa spomni na en izredno lep romantičen dogodek na eni poroki, ko smo se vozili po mesečini, pa vsi avti so imeli vključene smernike,  res je bilo lepo)

Elvis: In the ghetto (uff, spet za mravljince)

Elvis: Separat ways (žalostna, a lepa)

Beautiful South: Perfect 10

(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Punce moje, tole morte sluhat! Resno!
27.6.2008 19:47:52   
Colt
Meta, tut jaz sem žnj od zdrave pameti včasih user posted image user posted image ampak komad je pa vseeno dober in premalo zavrten user posted image

Ammmm, Arrival pa ma korenine tut v keltskih komadih, namreč dude in ostale primesi so malce izposojene. Ampak seveda genialno izvedeno.

Meta, sicer pa hvala lepa, vem da je odličen izbor. Odličen izbor za odlične punce! Basta!


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Punce moje, tole morte sluhat! Resno!
27.6.2008 19:53:20   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica
Ha, ha, ne mene spraševat takih podorbnosti, za večino pesem še besedil ne poslušam. Samo če je kakšen presežek. JA, kolikor jaz vem, gre za mamila, nekje sem brala, da se avtor ne spomni kdaj al kako že jo je napisal. Da je uganka avtorju, no, nekaj v tem smislu.
Kaj pa dobim za nagrado, če prav odgovorim? user posted image

Sicer pa mi je super tudi:

Predin: Zarjavele trobente

Louis Armstrong: Wonderful World

Clash: My daddy is a bank robber

Elvis Presley (Ali kak drug izvajalec): Green green grass of home (ta me pa spomni na en izredno lep romantičen dogodek na eni poroki, ko smo se vozili po mesečini, pa vsi avti so imeli vključene smernike,  res je bilo lepo)

Elvis: In the ghetto (uff, spet za mravljince)

Elvis: Separat ways (žalostna, a lepa)

Beautiful South: Perfect 10


Vse te komade znam na pamet, poznam ozadje in energijo ob katerih so se le ti rodili. Prav vsak komad od teh ima svojo zgodbo ki se dotika mnogih ljudi. Vsekakor legendarno in večno!

< Sporočilo je popravil Colt -- 27.6.2008 19:55:07 >


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Punce moje, tole morte sluhat! Resno!
27.6.2008 21:10:13   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica 
A lahko še malo dodam?


Jaz bi dodala od Smolarja (ceprav ga drugace ne poslusam) - ne vem kako je naslov,  besedilo pa govori o mladosti in kam je izgnila in zaključku "raje star sem, star in z njo".  To je edina pesem ob kateri se je moj oce zjokal. Podtaknila sem jo njemu in mami za 44. obletnico  poroke.

Pepel in kri: Dan ljubezni  ....

? - Vlak daljave?

naprej je pa ze prevec za pisanje....

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Punce moje, tole morte sluhat! Resno!
27.6.2008 21:12:28   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

Jaz bi dodala od Smolarja (ceprav ga drugace ne poslusam) - ne vem kako je naslov,  besedilo pa govori o mladosti in kam je izgnila in zaključku "raje star sem, star in z njo".

Daleč je za naju pomlad. Lepa.

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Punce moje, tole morte sluhat! Resno!
27.6.2008 21:13:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Jančika RR

IZVIRNO SPOROČILO: Misek

Jaz bi dodala od Smolarja (ceprav ga drugace ne poslusam) - ne vem kako je naslov,  besedilo pa govori o mladosti in kam je izgnila in zaključku "raje star sem, star in z njo".

Daleč je za naju pomlad. Lepa.



Res, čudovita.

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Punce moje, tole morte sluhat! Resno!
27.6.2008 22:41:32   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Petra Stopar: Največja skrivnost-še ena prelepa stvaritev prej omenjenega festivala duhovno/ritmične glasbe. Ta moderatorka na najbolj poslušanem radiu pri nas je zadela v polno. Na nove zmage.




Ona je pa moja prijateljica in sva skupaj peli pri pevskem zboru. user posted image

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Punce moje, tole morte sluhat! Resno!
27.6.2008 22:59:23   
Peppa
Meni pa ta postavi vse dlake pokonci...user posted image

http://www.youtube.com/watch?v=3leDrxRxRlQ


ali pa ta:
http://www.youtube.com/watch?v=4KLR2ovAPIE&NR=1


in še ta:
http://www.youtube.com/watch?v=OuauKbCOWuQ&feature=related

< Sporočilo je popravil Peppa -- 27.6.2008 23:03:13 >


_____________________________

Kdor vpraša, je neumen tisti trenutek, kdor ne vpraša, je neumen celo življenje.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


"Bolje je vladati v peklu kot služiti v nebesih. "


(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Punce moje, tole morte sluhat! Resno!
27.6.2008 23:27:39   
Anonimen
Sorry Colt, ampak meni ni od naštetega nič všeč user posted image

(odgovor članu Peppa)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Punce moje, tole morte sluhat! Resno!
28.6.2008 8:59:41   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Ankica, nagradno vprašanje: Kdo je izvajal original Mr. Tamburine man? In za pomoč...imajo še en hit, Turn Turn Turn user posted image user posted image user posted image Vsekakor legendarni komadi, starejši so, boljši so!


G





The Byrds. Morebitno nagrado seveda pustim Ankici ( rade volje ) user posted image .

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Punce moje, tole morte sluhat! Resno!
28.6.2008 9:06:00   
Anonimen
Daddy, kavalir, kot vedno user posted image . Samo še vedno ne vem, kakšna je nagrada user posted image .


(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Punce moje, tole morte sluhat! Resno!
28.6.2008 9:12:18   
.ču
http://www.youtube.com/watch?v=SyC6nFXG8C8 

....naj si dovolim dodat tole, preden grem na morjeuser posted image ...kadar slišim tole me kr kocint začne...čeprav je priredba neke italjanske kancone, mi je v tej izvedbi ljubšauser posted image ....

_____________________________

What's up :)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Punce moje, tole morte sluhat! Resno!
28.6.2008 9:31:54   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: .ču

http://www.youtube.com/watch?v=SyC6nFXG8C8 

....naj si dovolim dodat tole, preden grem na morjeuser posted image ...kadar slišim tole me kr kocint začne...čeprav je priredba neke italjanske kancone, mi je v tej izvedbi ljubšauser posted image ....


Original: Pazza idea: Iva Zanicchi


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu .ču)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Punce moje, tole morte sluhat! Resno!
28.6.2008 9:33:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: .ču

http://www.youtube.com/watch?v=SyC6nFXG8C8 

....naj si dovolim dodat tole, preden grem na morjeuser posted image ...kadar slišim tole me kr kocint začne...čeprav je priredba neke italjanske kancone, mi je v tej izvedbi ljubšauser posted image ....
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu .ču)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Punce moje, tole morte sluhat! Resno!
28.6.2008 9:45:35   
.ču
http://www.youtube.com/watch?v=81Ek4O6obi8&amp;feature=related 

Tud Anika je zakonuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

What's up :)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Punce moje, tole morte sluhat! Resno!
28.6.2008 10:53:49   
amaya
Malo Italije user posted image :

http://www.youtube.com/watch?v=g2WfZ-OgRNQ


http://www.youtube.com/watch?v=KCfkLPwYx5I (to je Eros napisal, ko se mu je rodila hčerka Aurora)

http://www.youtube.com/watch?v=G4jHQL1t0Mw&feature=related (joj...kolko sem ob tej prejokala user posted image user posted image user posted image user posted image )

http://www.youtube.com/watch?v=0l5Hw3-4wqM (ta mi dvigne vedno kocine.....user posted image user posted image user posted image )

in še zadnja:
novejša
http://www.youtube.com/watch?v=WsQ4TL0d7MQ&feature=related





_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu .ču)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Punce moje, tole morte sluhat! Resno!
28.6.2008 10:58:17   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: .ču

http://www.youtube.com/watch?v=81Ek4O6obi8&amp;feature=related 

Tud Anika je zakonuser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Jap! To je to!
Colt pa tudi tvoja izbira je user posted image !

(odgovor članu .ču)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Punce moje, tole morte sluhat! Resno!
28.6.2008 12:30:33   
ZmajTolovaj
Od tujih: queen don't stop me now   user posted image
Od domačih: 12. nadstropje Zelene livade  user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?