|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mojstrice za valaganje - pomoč pri pesi:)
17.7.2008 8:52:56   
Mateja82
Moja mama je vlgala peso zdaj pa ji je zavrela. Kaj je naredila narobe?
A se da še to rešit, kaj druga ven nardit ??

No in ko smo ravno pri vlaganju, a ima katera lonec za vlaganje Petra ( imajo ga v Merkurju) kako se kaj obnese?

Hvala

< Sporočilo je popravil Mateja82 -- 17.7.2008 8:54:03 >


_____________________________

7.3.2006 je štorklja končno dostavila prvi paket...

8.9.2007 pa še drugega :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mojstrice za valaganje - pomoč pri pesi:)
17.7.2008 9:29:21   
noe
Jaz jo vlagam že 4 leta in je super vsako leto.Pri pesi je pomembno, da ko jo daš v kozarce, spraviš s palčko za ražnjiče ven zrak ki se nabira med plastmi. Jaz naredim tako, preden zaprem kozarce in je ok.

(odgovor članu Mateja82)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mojstrice za valaganje - pomoč pri pesi:)
17.7.2008 11:36:38   
Anonimen
Peso moraš obvezno pasterizirati, ker se rada pokvari.Enkrat jo nisem in se mi je čez čas na dnu nabrala neka bela tekočina, ki je smrdela kot hudič.Od takrat jo pasteriziram in se nikoli ne pokvari, tudi če je malo zraka vmes.Imam jo tudi po 2 leti.

(odgovor članu Mateja82)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mojstrice za valaganje - pomoč pri pesi:)
17.7.2008 16:28:28   
kjava

IZVIRNO SPOROČILO: Mateja82

Moja mama je vlgala peso zdaj pa ji je zavrela. Kaj je naredila narobe?
A se da še to rešit, kaj druga ven nardit ??



Mislim, da ne. Samo za stran je.

(odgovor članu Mateja82)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mojstrice za valaganje - pomoč pri pesi:)
18.7.2008 0:00:19   
Jessy
Narediti ne moreš več nič. Je kar je. Žal.

V prihodnje pa pazite, da ne bo v kozarcih zračnih mehurčkov in je bolje, če se jih ne napolne s peso prav do vrha, ampak naj bodo lističi bolj razrahljano notri, da bo tekočina izpodrinila ves zrak ven. Lahko si pomagaš tudi s paličicami, kot je noe napisala.
Ko kozarce zaprete, pa jih je potrebno še dat kuhat. Eni dajo v pečico, eni pa v lonec z vodo.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kravje mleko za dojenčka: da ali ne?
Čeprav je bilo že veliko povedanega in zapisanega, a še vedno tema o kravjem mleku za dojenčke odpira marsikatere polemi...
Kako pripraviti popolno pokovko?
photo
Se tudi vi sprašujete, zakaj so 'kokice' v kinu vedno tako okusne, doma pripravljena pokovka pa se kar nekako ne more pr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?