|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   poklic policista
10.7.2008 8:42:48   
cofka
Me zanima če je katera zaposlena v policiji al pa partner. A vam je delo v redu?
Kako se pa sedaj pridobi ustrezna izobrazba?

< Sporočilo je popravil shorty -- 10.7.2008 17:19:45 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: poklic policita
10.7.2008 8:50:09   
baguSka
moj bratranc je polcaj.. bl natancno je postal kriminalist.. in je full zadovoljen.. se je za navadu na vse mogoce.. vcasih je pac treba zobe stisnt..

policaj je tko zlo na splosno.. bi mogla vsaj povedat katero smer!? delo v pisarni, prometnik, kriminalist...? dela se med seboj zlo razlikujejo..

place pa tud..

moj bratranc ni mel sploh izobrazbe ko je prsu v policijo.. zdej na 'stara' leta se sele neki sola oz neke izpite dela.. pa je kr dolga leta ze v polciji..

(odgovor članu cofka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: poklic policita
10.7.2008 8:55:52   
KIKI****
Misliš policiStauser posted image


Moj ati je policaj. Včasih je delal kot prometnik, zdaj pa je vodja izmene na mejnem prehodu. Letos gre sicer v penzijo-kot abrahamovec (ima kr dost bonifikacije). Je pa opravil šolo v štorah za varilca potem se je pa pri 20 letih prekvalificiral v takratnega miličnika v tacnu. Potem je še neke izpite v LJ delal tko da mislim da je kr zadovoljen bil in je še.

Najbolj najebejo uni ki delajo na prosti meji-stojijo v vročini in mrazu in pazijo da jim kdo ne gre čez mejo. S hrvaško je tega dost.

< Sporočilo je popravil KIKI**** -- 10.7.2008 9:00:33 >

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: poklic policita
10.7.2008 9:01:36   
*tajda*
Moj brat je tudi kriminalistin je totalno nezadovoljen,odnosi na dnu,plača slaba...se ve državna službauser posted image  Komaj čaka da zamenja.Vglavnem skos jamra.

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: poklic policita
10.7.2008 9:56:31   
Anonimen
No moj brat je policist in moj je bil nekoč kriminalistični inšpektor. In bi rekla takole, če ima nekdo neko bolj brezvezno SŠ,  s katero ne bi dobil kakšne pametne zaposlitve potem je policija čisto OK. Drugače pa iz skupine 8-ih, kjer je moj delal, sta samo še 2 v policiji, ostali so šli ven 1 se pa v kratkem upokoji.  No jaz ne poznam nikogar, ki bi bil v policiji zadovoljen. Vendar pa moj pravi, da so mu navkljub vsemu dale 5-letne izkušnje v skupini za organiziran kriminal neprecenljive izkušnje in nekaj lepih spominov, čeprav je bilo parkrat zelo hudo.

(odgovor članu *tajda*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: poklic policita
10.7.2008 10:56:48   
čokoladka
http://www.policija.si/si/organiziranost/pa/sola-policist.html

(odgovor članu cofka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: poklic policita
10.7.2008 11:21:56   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Miša99
če ima nekdo neko bolj brezvezno SŠ,  s katero ne bi dobil kakšne pametne zaposlitve potem je policija čisto OK. Drugače pa iz skupine 8-ih, kjer je moj delal, sta samo še 2 v policiji, ostali so šli ven 1 se pa v kratkem upokoji.  No jaz ne poznam nikogar, ki bi bil v policiji zadovoljen.


Se čist strinjam s tem. In vse kar lahko rečem bejži stran, če imaš potencial na drugem faksu ali drugi šoliuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: poklic policita
10.7.2008 12:23:09   
ZARA
Moja sestrična je tudi policajka in se zdi, da je kar zadovoljna. Pomoje, ker ima same dedce okrog sebe.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: poklic policita
10.7.2008 12:31:09   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Moja sestrična je tudi policajka in se zdi, da je kar zadovoljna. Pomoje, ker ima same dedce okrog sebe.


in tvoja sestrična je na RR a ne user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: poklic policita
10.7.2008 17:45:23   
čokoladka
Moj možek je bivši policist in mu ni bilo preveč do tega dela... pač nestalen urnik in preseravanje nekaterih sodelavceu...vsi vikendi so bili delovni...


Pač ni rožnato...plača pa tudi ni bajna da bi se splačalo!

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: poklic policita
10.7.2008 17:48:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Moja sestrična je tudi policajka in se zdi, da je kar zadovoljna. Pomoje, ker ima same dedce okrog sebe.


To pa je boniteta...user posted image

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: poklic policita
10.7.2008 19:33:46   
Anonimen
Moj je bil v policiji pol leta, pa še to kot rezervni policist. In potem enkrat letno streljanje in enodnevno dežuranje. Pa ga je kaj kmalu minilo. Edina pozitivna stran za mene je bila uniforma, pa še ta delovna, ne una standardna user posted image .


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: poklic policita
10.7.2008 20:45:15   
Raho
Moj je policist in je zadovoljen. Amapk je tak preprost fantuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: poklic policita
10.7.2008 20:47:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Amapk je tak preprost fantuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Mogoče bo pa res to to. Moj je zahteven.

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: poklic policita
10.7.2008 21:27:18   
SANDY
ZARA kera to???user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: poklic policita
10.7.2008 21:30:54   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: SANDY
ZARA kera to???user posted image user posted image user posted image

Mah, una blond user posted image  


Ja, puncica, na RR je.... vočjorbek user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu SANDY)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: poklic policita
10.7.2008 21:43:23   
SANDY
ajaaa ZARA una k si se dons neki z njo zgovarjala, če sem dobr vidla user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: poklic policista
11.7.2008 7:42:38   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: SANDY
ZARA kera to???user posted image user posted image user posted image

Mah, una blond user posted image  


Ja, puncica, na RR je.... vočjorbek user posted image


a da je blond to pa nisem vedla, sem vedno misla da je temnolaskauser posted image

< Sporočilo je popravil puncica -- 11.7.2008 7:43:10 >

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?