|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sodelavka-prijateljica se poroči...
2.7.2008 12:11:44   
Elly222
V bistvu mam sodelavko ki se sedaj kmalu poroči. Delamo skupaj že nekaj let in me poleg tega smo tudi prijateljice. Povabljena sva oba z mojim in me zanima kakšen znesek se ponavadi da. Sej vem da je bilo že 100X omenjeno-sam me zanima cca. da ne izpadem malo čudna. Razmišljala sem da bi ji dala 100-150 EUR? Kaj vi menite?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sodelavka-prijateljica se poroči...
2.7.2008 12:12:40   
tanikaa
Ja, jaz bi se odločila za to cifro.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Elly222)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sodelavka-prijateljica se poroči...
2.7.2008 12:14:22   
*alja*
ja čist vredu vsota.

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sodelavka-prijateljica se poroči...
2.7.2008 12:18:01   
Elly222
Aja pa še to...tudi eni drugi iz firme so povabljeni-enih par in mi je zadnjič ena rekla da bi dali po 30EUR in meni se to zdi občutno premalo. Pa ni da so revni ne...da ne bo pomote.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sodelavka-prijateljica se poroči...
2.7.2008 12:18:14   
NATAŠI
ja čist ok je user posted image

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sodelavka-prijateljica se poroči...
2.7.2008 12:21:26   
baguSka
Das po svojih zmoznostih... in NE nic ne bos izpadla cudno.

(odgovor članu Elly222)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sodelavka-prijateljica se poroči...
2.7.2008 12:22:30   
baguSka
Aja pa še to...tudi eni drugi iz firme so povabljeni-enih par in mi je zadnjič ena rekla da bi dali po 30EUR in meni se to zdi občutno premalo. Pa ni da so revni ne...da ne bo pomote.


Odvisno. Ce boste dali skupno, kot vsi sodelovci in da vsak po 30€ je cist OK.

(odgovor članu Elly222)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sodelavka-prijateljica se poroči...
2.7.2008 12:27:44   
Elly222
Ma ne moremo dat skupno če pridemo s svojimi partnerji-pa nas je sam par povabla-ne vseh. In kaj naj dam jst v imenu mene in mojega 30EUR? Meni se ne zdi smiselno.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Sodelavka-prijateljica se poroči...
2.7.2008 12:46:39   
fragola
Ma meni osebno se zdi 30€ malo malo! Midva sva zdaj dubila 100 na par in tako tudi midva dava ko greva na poroko in drugo soboto greva na poroko in bova dala 100€!
Kar se mi zdi primeren znesek!


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu Elly222)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Sodelavka-prijateljica se poroči...
2.7.2008 12:56:41   
FLASK_A
Midva sva bila hvaležna za vsako darilo, pa čeprav je bilo to 50€ od družine. Se nisva poročila zarad daril, tako da sva bila na koncu prijetno presenečena, se je kar dosti nabralo. Kar pa ne pomeni, da ne bi bila zadovoljna z manj. Mi je bilo pa žal tistih, ki so nama dali preko svojih zmožnosti... Želela sva samo to, da bi se vsi veselili z nama, ne pa da nama nosijo ne vem koliko in ne vem kaj... Samo ni kej, vsak rad nekaj da.

Če si ti zmožna, daj 50 ali 100 ali pa 500, kolikor pač želiš. Par se ne poroči zato, da bo na koncu štel, koliko je pridobil (UPAM!), ampak bo neizmerno hvaležen za vsak evro, tako da se ne obremenjuj. Daj kolikor lahko in bo vse OKuser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Sodelavka-prijateljica se poroči...
2.7.2008 13:27:18   
naja17
Ravno s tem se jaz ubadam, saj greva v soboto na poroko moje kolegice. Mojemu se je zdelo 100 max, meni pa min in tako bova dala 100 €... Toliko pač lahko dava in se mi zdi ta znesek čisto vredu.
Tako da je tvoj znesek čisto ok...

Lp

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Sodelavka-prijateljica se poroči...
2.7.2008 14:45:41   
Anonimen
Moj primer- teden dni nazaj se je poročila moja zelooo dobra prijateljica, na poroko sem šla samo jaz, in sem dala 50 evrov. Meni se zdi, da čist dovolj. Vsak po svojih zmožnostih. Tako, da je tvoje darilo čist kul, Elly.

(odgovor članu Elly222)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Sodelavka-prijateljica se poroči...
2.7.2008 15:13:50   
anabanana
Jaz bi dala min. 100EUR pa če bi šla v paru ali sama

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Sodelavka-prijateljica se poroči...
2.7.2008 17:53:35   
Tinky
Midva sva ne glede na to, kdo se je poročil, dala po 200 EUR (lani sva bila na 4. porokah). Ko sva se midva poročila (lani) sva dobila od 20 do 1000 EUR).

_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Sodelavka-prijateljica se poroči...
2.7.2008 18:38:21   
cukr07
Mislim, da je 100-150€ čisto prava vsota.

(odgovor članu Tinky)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Sodelavka-prijateljica se poroči...
22.7.2008 8:43:15   
zoom zoom
A pa daste samod enar v kuverti ali zraven kupite še kaj? Nas letos čakate dve poroki, pa ne vem ali naj dam denar v kuverto in dam samo to ali naj kupim še kaj in denar zavijem v darilo.

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Sodelavka-prijateljica se poroči...
22.7.2008 11:56:27   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: zoom zoom

A pa daste samod enar v kuverti ali zraven kupite še kaj? Nas letos čakate dve poroki, pa ne vem ali naj dam denar v kuverto in dam samo to ali naj kupim še kaj in denar zavijem v darilo.


Vsa darila (razen knjig), ki sva jih dobila zraven, so še vedno spodaj v garaži. Kaj mi čejo kozarci treh vrst? Že tako komaj omaro zaprem...
Knjig sva bila vesela, ostale krame pa ne preveč. Tisti, ki naju poznajo, dobro vedo, da poveva, če kaj želiva. Tu sva si želela kak evro, drugega pa res ne. Škoda matranja z njihove strani...
Če je kuvertica zataknjena v en lep aranžma, je zelo zelo lepo. Ampak brez kakih dodatnih "uporabnih" daril.

Taka sva pač midva... Za druge pa ne vem.


< Sporočilo je popravil FLASK_A -- 22.7.2008 11:59:16 >


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu zoom zoom)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Sodelavka-prijateljica se poroči...
22.7.2008 12:01:29   
NATAŠI
Midva sedaj ko vabiva in hodiva okrog z vabili, nama kar kuverte že dajejo .. tako da pri nama (sploh ne sprašujejo ampak itak vsi vejo da če živiš že skupaj na svojem imaš vse kar potrebuješ) dajo denar ... ni potrebno da je kaj zraven, lahko neseš v cvetličarno in ti kuverto zavijejo zraven pa dajo kakšno rožico ..

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Sodelavka-prijateljica se poroči...
22.7.2008 13:31:57   
ursalara
Tvoje darilo bo čisto dovolj dragoceno!

_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa


(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Sodelavka-prijateljica se poroči...
22.7.2008 14:02:53   
*lenc@*
ja, ql je.

30€€ šše za navaden rojstn dan nimašš kaj kupt, kaj ššele za poroko! tud čče jeskupinsko in jih da skupi 10€€in pride 300€€, pa po pravic povedano, tud strošškov ne pokrijejouser posted image


_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu ursalara)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?