|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Evropska kartica za zdravstveno zavarovanje
2.7.2008 17:40:49   
nbiba
zanima me kje jo dobim in koliko stane?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Evropska kartica za zdravstveno zavarovanje
2.7.2008 17:46:54   
Anonimen
Kartica je zastonj. Lahko jo naročiš preko neta na ZZZS, ali pa na terminalih, kjer potrjuješ kartico. Po pošti jo dobiš v treh dneh.

(odgovor članu nbiba)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Evropska kartica za zdravstveno zavarovanje
2.7.2008 17:51:07   
Anonimen
NAROČILO evropske kartice za zdravstveno zavarovanje

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Evropska kartica za zdravstveno zavarovanje
2.7.2008 20:51:12   
lejci86
zaradi velikega povpraševanja po karticah so mogoče sedaj zamude pri dobavi.lahko tudi do pet dni ..zato si poskrbite pravočasno itak veljajo zdaj eno leto

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Evropska kartica za zdravstveno zavarovanje
2.7.2008 21:32:07   
benika
Če ti bo pa voda v grelo tekla pa pojdi na ZZZS in boš tam takoj dobila en list papirja, ki velja isto kot kartica. Razlika je le v času veljavnosti.

(odgovor članu lejci86)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Evropska kartica za zdravstveno zavarovanje
2.7.2008 22:12:25   
Peppa
Ravno danes sem bila na ZZZS in je ena novost pri teh karticah. Do sedaj je bila njihova veljavnost tri mesece. Z letošnjim letom pa je njihova veljavnost eno leto. In kaj to pomeni? Da je mojemu sinu ki je zavarovan po možu in mu kartica velja eno leto (čeprav smo jo naročili lani), kartica poteče 10.7.08. Na dopust gremo 19.7. In če sem hotela naročiti to kartico, sem dobila obvestilo da še stara velja.
Se pravi da bi jaz morala naročiti kartico 11.7. a bi bilo zelo malo verjetno da bi jo dobila do 19.7.
In če bi jaz npr. sedaj naročila kartice tudi za naju z možem, potem bi imeli drugo leto isti problem, če bi npr. šli na dopust v poznejšem terminu. Ravno tako bo tem potekla veljavnost, novih pa še nebo možno dobiti.
Tako sem danes vzela ta potrdila ki veljajo tri mesece in konec leta ali pa v začetku drugega pa moram it naročit te kartice in če poletje nebo več nobenega problema.
Samo toliko za v razmislek vsem, ki bi se radi izognili taki situaciji.

_____________________________

Kdor vpraša, je neumen tisti trenutek, kdor ne vpraša, je neumen celo življenje.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


"Bolje je vladati v peklu kot služiti v nebesih. "


(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Evropska kartica za zdravstveno zavarovanje
3.7.2008 8:19:13   
benika
Se pravi da bi jaz morala naročiti kartico 11.7. a bi bilo zelo malo verjetno da bi jo dobila do 19.7.


Če boš kartico naročila 11.7. jo boš 100% dobila do 19.7. Načeloma naj bi jo dobila v 3 dneh.

(odgovor članu Peppa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Evropska kartica za zdravstveno zavarovanje
3.7.2008 8:27:26   
maja1488
A pa se zraven še kaj dodatno zavarujete? Recimo coriss, pa vzajemna, ne vem že kaj ima?

Al je to zadosti?

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Evropska kartica za zdravstveno zavarovanje
3.7.2008 9:04:03   
Sulfinija
Kartica naj bi prišla v roku treh delovnih dni.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Evropska kartica za zdravstveno zavarovanje
3.7.2008 10:13:26   
Pobalami
Peppa zelo dobro razmišljaš. Jaz sploh ne vem, kje je lanska kartica od sina, ker sem bila 100%, da velja samo 3 mesece. Tako, da bom mogla iti po potrdilo ali pa bom coris vzela.

jaz sem kartico dobila 5 del dan, moj user posted image  je še ni dobil (se pravi čakaš 5+dni. Če se ti mudi pa pokličeš in prej zrihtajo.

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Evropska kartica za zdravstveno zavarovanje
4.7.2008 11:43:37   
Anonimen
Ja, v roku 3 delovnih dni. Vceraj so posiljali tiste, ki so narocili prejsnji cetrtek in petek. Midva sva narocila v ponedeljek zjutraj in jih se nimava, je pa moj dobil za sina, da mu je ne morejo izdati. Kartica mu velja do 16.7., ko gremo pa mi na morje. In ce bodo kasneje izdali kartico, lahko pride prepozno. Mater imajo butast sistem, res. Pa se neprijazni so po telefonu. 

(odgovor članu Pobalami)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Evropska kartica za zdravstveno zavarovanje
10.7.2008 9:55:25   
ursalara
Jaz sem jo prejela v 3 delavnih dneh tudi za partnerja ki sem jo naročila jo je dobil v treh dneh!

_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Evropska kartica za zdravstveno zavarovanje
10.7.2008 16:29:21   
majcci
Jaz sem šla včeraj kar osebno na ZZZS po potrdilo za oba, ker greva v nedeljo že na morje. Niso pa nič komplicirali, ker nisem imela partnerjeve zdravstvene kartice - samo ime in priimek sem morala povedati.

(odgovor članu ursalara)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Evropska kartica za zdravstveno zavarovanje
10.7.2008 22:21:03   
tanjusi
ja tole sonaredli zdaj eno zbrko , tudi jaz sem lanske kartice nekje zgubila potem sem jih hotela naročit pa se ni dalo ker so bile še veljavne potem sem stare našla in ugotovila da itak potečejo preden gremo na morje in sem k sreči še imela čas naročit nove.
V glavnem zbrka.user posted image

(odgovor članu majcci)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Evropska kartica za zdravstveno zavarovanje
11.7.2008 8:40:43   
Balonchy
Kakšne ugodnosti imaš sploh s to kartico? Oz. a nadomeščuje kak Coris slučajno???

P.S. Ne se čudit - pač ne vem!!! user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu nbiba)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Evropska kartica za zdravstveno zavarovanje
14.7.2008 13:16:22   
gojska
IZVIRNO SPOROČILO: Balonchy

Kakšne ugodnosti imaš sploh s to kartico? Oz. a nadomeščuje kak Coris slučajno???

P.S. Ne se čudit - pač ne vem!!! user posted image  user posted image  user posted image


ja, pa še če zdravstveno pogledaš, katera št je št. zavarovanja prva al tista pod njo v boldu ?

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Evropska kartica za zdravstveno zavarovanje
14.7.2008 16:02:30   
Balonchy
Kaj???

(odgovor članu gojska)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Evropska kartica za zdravstveno zavarovanje
17.7.2008 10:50:29   
elizabeta p
Ne nadomešča corisa. Ta evropska kartica velja v javnih zdravstvenih zavodih, coris pa ti krije stroške povsod,  tudi v zasebnih. Jaz si naredim kar oboje, evopsko in coris.

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?