|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pofarbala sem cel stroj cunj
21.7.2008 12:17:58   
Shorty_
in to na rjavo, čisto nove cunje od nike, roza so sedaj umazano roza s fleki skratka grozno. kaj lahko naredim, če sploh kaj???user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pofarbala sem cel stroj cunj
21.7.2008 12:22:40   
ursa30
uff...zoprna zadeva..mi je poznano user posted image user posted image  probaj vse še enkrat oprati pa dodaj vanish..malo bo pomagalo, čeprav zginilo po moje ne bo user posted image

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pofarbala sem cel stroj cunj
21.7.2008 12:23:43   
anitaz
Nekaj za razbarvanje imajo v DM-ju. Jaz sicer še nisem poskusila, ampak prodajalke tam zelo hvalijo "to zadevo".

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pofarbala sem cel stroj cunj
21.7.2008 12:23:59   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: ursa30

uff...zoprna zadeva..mi je poznano user posted image user posted image  probaj vse še enkrat oprati pa dodaj vanish..malo bo pomagalo, čeprav zginilo po moje ne bo user posted image


to sem tako naredila pa ta hude fleke z ominobiancom namazala samo je vse še vedno potemnelo res pa da nekih hudih flekov ni vidnih. A lovilec barv kaj pomaga ko je že zabarvano??

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pofarbala sem cel stroj cunj
21.7.2008 12:26:07   
anitaz
IZVIRNO SPOROČILO: shorty

IZVIRNO SPOROČILO: ursa30

uff...zoprna zadeva..mi je poznano user posted image user posted image  probaj vse še enkrat oprati pa dodaj vanish..malo bo pomagalo, čeprav zginilo po moje ne bo user posted image


to sem tako naredila pa ta hude fleke z ominobiancom namazala samo je vse še vedno potemnelo res pa da nekih hudih flekov ni vidnih. A lovilec barv kaj pomaga ko je že zabarvano??



Lovilec pomoje ne. To daš notri, ko daš prati, še pred razbarvanjem-da se ne razbarva.

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pofarbala sem cel stroj cunj
21.7.2008 12:27:23   
Anonimen
k2 sol za občutljivo perilo - dobiš v DM-u in ga pojdi kar takoj kupit. Cunj bognedaj sušit. Tisto kar je obarvano bo šlo ven, vendar če so bila oblačila prej roza, se zna zgoditi, da bodo za malenkost bolj blede barve.

(odgovor članu Shorty_)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pofarbala sem cel stroj cunj
21.7.2008 12:32:16   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: caffee

k2 sol za občutljivo perilo - dobiš v DM-u in ga pojdi kar takoj kupit. Cunj bognedaj sušit. Tisto kar je obarvano bo šlo ven, vendar če so bila oblačila prej roza, se zna zgoditi, da bodo za malenkost bolj blede barve.


jaz sem cunje zafarbala včeraj in so že suhe zdej opažam razsežnosti ko jih likamuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pofarbala sem cel stroj cunj
21.7.2008 12:33:38   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: caffee

k2 sol za občutljivo perilo - dobiš v DM-u in ga pojdi kar takoj kupit. Cunj bognedaj sušit. Tisto kar je obarvano bo šlo ven, vendar če so bila oblačila prej roza, se zna zgoditi, da bodo za malenkost bolj blede barve.


ja sej K2R pozman za namočit samo ne maram ker zledijo očitno ne bom imela druge možnosti kot za 3 urce v K2Rpol pa v stroj še enkrat.

Samo s tem se bom po dopustu ubadala ker bo ziher še kak flekuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pofarbala sem cel stroj cunj
21.7.2008 12:36:56   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: shorty

IZVIRNO SPOROČILO: caffee

k2 sol za občutljivo perilo - dobiš v DM-u in ga pojdi kar takoj kupit. Cunj bognedaj sušit. Tisto kar je obarvano bo šlo ven, vendar če so bila oblačila prej roza, se zna zgoditi, da bodo za malenkost bolj blede barve.


ja sej K2R pozman za namočit samo ne maram ker zledijo očitno ne bom imela druge možnosti kot za 3 urce v K2Rpol pa v stroj še enkrat.

Samo s tem se bom po dopustu ubadala ker bo ziher še kak flekuser posted image



pa probaj manj časa namakat v toplejši vodi?

(odgovor članu Shorty_)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pofarbala sem cel stroj cunj
21.7.2008 13:01:55   
Noel
Ko se je meni to zgodilo, sem najprej poskušala z razbarvanjem, pa mi ni uspelo. Zato sem kupila kar barve in sem perilo na novo pobarvala. Ni bilo ravno enako, ampak je pa bilo  lepo in primerno za nosit.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pofarbala sem cel stroj cunj
21.7.2008 13:47:51   
kristinaj
user posted image .... ojej... groza....... tudi meni se je parkrat zgodilo le da je šlo bolj na rdeče in brez flekov..........

kako pomagati pa ne bi znala ti pomagati.....  ma kako ti je pej rjavo v roza šlo..... mogoče bi kupila roza barvo in vse skupaj še 1x prebarvala......

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pofarbala sem cel stroj cunj
21.7.2008 14:49:38   
Naja30
shorty, meni je pomagal lovilec barv pri razbarvanju. Pa prav na rr so mi punce to svetovale.

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pofarbala sem cel stroj cunj
21.7.2008 15:17:57   
Jessy
Jaz sem pobarvala cel stroj najlepših user posted image  oblačil (nekaj popolnoma novih) v modro barvo. jokala sem zraven...Ker ni šlo drugače ven, sem pripravila mrzlo vodo z arekino in pustila čez noč. Barva je šla stran, seveda so tudi originalne barve malce pobledele. Se jih je pa dalo čisto lepo nositi naprej.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: pofarbala sem cel stroj cunj
21.7.2008 16:25:58   
citrončica
IZVIRNO SPOROČILO: Jessy

Jaz sem pobarvala cel stroj najlepših user posted image  oblačil (nekaj popolnoma novih) v modro barvo. jokala sem zraven...Ker ni šlo drugače ven, sem pripravila mrzlo vodo z arekino in pustila čez noč. Barva je šla stran, seveda so tudi originalne barve malce pobledele. Se jih je pa dalo čisto lepo nositi naprej.


enako, a jaz sem v roza vse prebarvala, si predstavljate, kako je bil moj vesel roza boksaricuser posted image user posted image ,
jaz vedno sol za razbarvanje kupim, pa potem dam v stroj tudi lovilce barve, sem pa  razbarvala...mogoče najdem slikicouser posted image ...evo:




Prah za razbarvanje 75g



user posted image

  • rešitev za nesreče pri pranju
  • za belo in barvnoobstojno blago
  • brez vonja, klora, formaldehida ali fosfatov
  • edinstvena rešitev brez konkurence
  • posvetli bele tkanine
  • enostaven za uporabo in nežen do blaga
  • za vse temperature
  • tudi za občutljivo blago (volna)

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: pofarbala sem cel stroj cunj
21.7.2008 17:04:19   
CatJa
Jaz sem pobarvala cel stroj najlepših oblačil (nekaj popolnoma novih) v modro barvo. jokala sem zraven...


Jaz pa fantovske v roza user posted image   Jokala sicer nisem, čeprav bi najraj, sem pa cotke večinoma stran vrgla, pleničke in bodije pa namočila v varekino in 2x orng preprala.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: pofarbala sem cel stroj cunj
21.7.2008 21:30:06   
massylou
Moja sestra tudi hvali eno čudo iz DM-a.

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?