|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Poceni hrana v centru LJ
21.7.2008 21:39:15   
jasnika
No saj že naslov pove kaj  me zanima, smo se odločili da gremo malo se vozit sem ter tja po slo preden gremo na morje, vedno sem si želela videt tromostovje, ki ga žal še pr svojih letih nisem videla, pa bi tudi tam nekje kaj dobrega in poceni pojedli, pice odpadejo, v poštev pridejo kakšni lignji, ribe, solate,...

lpuser posted image

_____________________________

Sestrica Maruša je dobila bratca Marcela
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Poceni hrana v centru LJ
21.7.2008 21:44:10   
alička
Zdajle mi ne pade noben lokal na misel. Ampak če boste v centru, se sprehodite po nabrežju in si izberite lokal. Mogoče bi v poštev prišel Romeo, ne vem koliko je pa poceni, ker že dolgo nisem bila tam.

(odgovor članu jasnika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Poceni hrana v centru LJ
21.7.2008 21:47:56   
Anonimen
Kaj pa Mehiska, Joe Penas (ce se še tako rece?). Samo ni pa prav poceni, pa prav draga tudi ne, se mi zdi. Neka srednja varianta. Lahko se pa motim.


(odgovor članu jasnika)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Poceni hrana v centru LJ
21.7.2008 21:51:39   
Lianna
Picerija Trta-Trnovo. Najboljše pice.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Poceni hrana v centru LJ
21.7.2008 22:00:30   
scubadiver
Kebab in McDonalds na Čopovi (pa ne me napast goreče zagovornice zdrave prehrane), sicer pa je s poceni oštarijami v centru bolj kriza, oz se vsaj jaz zdele ne spomnim prav nobene..

O, sem se spomnila ene variante.. Operna klet pri Operi. Dost poceni pa imajo dobre kalamare in ribice..


< Sporočilo je popravil scubadiver -- 21.7.2008 22:01:16 >


_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Poceni hrana v centru LJ
21.7.2008 22:02:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

Kebab in McDonalds na Čopovi (pa ne me napast goreče zagovornice zdrave prehrane), sicer pa je s poceni oštarijami v centru bolj kriza, oz se vsaj jaz zdele ne spomnim prav nobene.. 


Ves da te bomo user posted image .

Nic pametnega (za lgnje, ribe in solato) se ne morem spomnit, razen tega Joe-a, pa se ta ima samo solate.

(odgovor članu scubadiver)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Poceni hrana v centru LJ
21.7.2008 22:03:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: scubadiver

O, sem se spomnila ene variante.. Operna klet pri Operi. Dost poceni pa imajo dobre kalamare in ribice..


Ali pa Emonska klet? Samo za cene ne vem...

(odgovor članu scubadiver)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Poceni hrana v centru LJ
21.7.2008 22:06:40   
alička
Aja na frišne ribice, greste lahko tudi v lokal zraven ribarnice pod Tromostovjem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Poceni hrana v centru LJ
21.7.2008 22:09:14   
alfa
Poceni ribice (lignji, sardele, girice, ipd) imaš skoraj direkt pod tromostovjem v smeri proti tržnici. Ne moreš zgrešiti, je ob Ljubljanici in "en štuk" nižje, če stojiš na tromostovju. Odprto je čez dan, kdaj točno pa ne vem...pa ob sobotah je velika gneča. Je pa to taka fast food varianta ampak meni je všeč, ko sem bila noseča in sem imela čas sem hodila tja na girice.

Drugače je pa tudi kiosk varianta na drugem koncu tržnice, že skoraj pri zmajske mostu. Ful dobre girice in lignje imajo.

Lp.

(odgovor članu jasnika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Poceni hrana v centru LJ
21.7.2008 22:14:54   
jasnika
o to pa je bilo hitro, ja pol bomo pa res šli na girice pri tromostovju

lp

_____________________________

Sestrica Maruša je dobila bratca Marcela

(odgovor članu alfa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Poceni hrana v centru LJ
21.7.2008 22:46:05   
Spark
Mani je fajn, Gostilna Julči, pa imajo fajn hrano in spejemljive cene. 

(odgovor članu jasnika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Poceni hrana v centru LJ
22.7.2008 8:31:40   
scubadiver
IZVIRNO SPOROČILO: alička

Aja na frišne ribice, greste lahko tudi v lokal zraven ribarnice pod Tromostovjem.


Točno, na tele ribice pod tromostovjem se pa nisem spomnila, odlična ideja user posted image

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Poceni hrana v centru LJ
22.7.2008 8:49:51   
skokica01
Gostilna Sokol (pri Robovem vodnjaku), Mehiška restavracija zraven Asa (se ne spomnim imena), Romeo (ful dobre solate in palačinke).

< Sporočilo je popravil skokica01 -- 22.7.2008 8:50:07 >

(odgovor članu jasnika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Poceni hrana v centru LJ
22.7.2008 12:45:28   
KIKI****
Jaz vemsamo to da je Hotel Mons proti ZOO svinjsko drag, drugje pa ni nekaj pretirano drago, je po sloveniji skor prbližn enako. Jurman ma čist štajerske cene. Če greš pa nekaj kjer je poceni pa ni gužve je pa kvaliteta že vprašljiva. Raje plačam več (pa si  vsaj mislim da je o.k.)

(odgovor članu skokica01)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Poceni hrana v centru LJ
22.7.2008 15:35:19   
helloKitty
Zlata ribica, Sokol, Vodnikov hram, Šestica, Figovec, Picikato, Ajdovo zrno (samopostrežna).

_____________________________

Đoli:)


(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?