|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pakiranje - plan al "prosto po Prešenu&q...
21.7.2008 13:20:56   
puncica
Zdej so časi dopustov na morju, v gorah v toplicah,... a ko se spravlate pakirat planirate vse kaj vzet s sabo, kaj se bo kuhal, katere obleke boste vzel s sabo al to prepustite čist občutku, ker sama sem taka da si pred morjem napišem seznam, kaj vse moram vzeti s seboj in potem samo črtam, da česa ne pozabim (itak se pol še najde kaj ko pozabim) in pol pride moj preljubi zraven in se samo drži za glavo, ker je seznam tumač obsežen in popolnoma brez vezen in pravi da sem usekana, ker si dam tolk opravit s tem in pol črtam kar sem že dala v potovalke, v avto, skratka preden gremo na morje se mormo še zarad tega skregat user posted image user posted image

Zdej pa ne vem al je res tako narobe če si vse napišeš, da potem česa ne pozabiš, da si za vsak dan napišem kaj bomo/bi naj jedli za kosilo (sej potem se ne izide čist tako) al kr mečete noter v potovalke kar vam pride pod roke?

< Sporočilo je popravil puncica -- 21.7.2008 13:21:22 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pakiranje - plan al "prosto po Preše...
21.7.2008 13:27:31   
April
seznama nimam...edino par dni prej gruntam, kaj je treba vzet. Ampak to so samo take nujne stvari, kot so zdravila, ključi, osebne.. Ostalo leti v kufre čist po trenutnem navdihu.

pa še skor vsak se skrega, ko se pakira.user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pakiranje - plan al "prosto po Preše...
21.7.2008 13:30:44   
mojcaziga
Ko sva bila še sama je blo po Prešernu, odkar pa imamo malega, pa si naredim seznam stvari, ampak res nujnih, ki jih v časovni stiski ne bi bilo dobro pozabit. Ko je najnujnejše spakirano se lotim seznama B, kjer so stvari, ki bi jih bilo fajn imeti s seboj itn...
Aja, če se ni razbralo iz posta, sem seznamo-frikuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , moj pa user posted image user posted image zraven

lp, Mojca

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pakiranje - plan al "prosto po Preše...
21.7.2008 13:38:21   
silvya
Če gremo za dalj časa in da sami kuhamo, pol je definitvno seznam.

Pri pakiranju se nič ne kregamo, ker to opravim sama. user posted image Ponavadi so tudi nakupi v zvezi s tem na mojih plečih. Moj cele dneve dela in če sem že jaz doma, oz. več doma, pač te zadeve jaz rešim.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pakiranje - plan al "prosto po Preše...
21.7.2008 13:44:59   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: silvya

Pri pakiranju se nič ne kregamo, ker to opravim sama.


Tudi pri nas je tako. Nakupim in spakiram vse sama, ampak v avto pa nosi in zlaga moj, ker dobi čuda v prtljažnik user posted image user posted image . Če bi v prtljažnik zlagala jaz, bi pol robe ostalo na dvoriščuuser posted image user posted image

"Skregava" pa se še vedno - moč navade očitno.

lp, Mojca

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pakiranje - plan al "prosto po Preše...
21.7.2008 13:47:22   
silvya
Saj tudi moj pol nosi v avto. Včasih edino s preveliko brzino in ga moram haltati, če treba še kje kaj noter spakirat. Ker on bi kar nosil. user posted image

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pakiranje - plan al "prosto po Preše...
21.7.2008 13:48:51   
sazi
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: silvya

Pri pakiranju se nič ne kregamo, ker to opravim sama.


Tudi pri nas je tako. Nakupim in spakiram vse sama, ampak v avto pa nosi in zlaga moj, ker dobi čuda v prtljažnik user posted image user posted image .


Tako nekako je tudi pri nas. Pakiram pa brez napisanega seznama - recimo, da ga imam v glavi. Nisem ravno tip za pisanje - komaj kaj preberem za sabouser posted image . Včasih kaj pozabim, včasih ne. Vedno pa 2x razmislim, če je vse nujno spakirano.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pakiranje - plan al "prosto po Preše...
21.7.2008 13:51:05   
BarbaraE
Kar nas je več, delam sezname in sicer seznam za otroka, zase, za hrano, za kozmetiko+zdravila. Možu seznama ne delam, ker domnevam, da bo sam pripravil. user posted image  Aja, pa še seznam za tiste stvari, ki so skupne - recimo za na plažo itd. In potem na dopustu ugotovim, da sem največ stvari vzela za otroka (itak se izkaže, da vseeno premalo, ker sta naša dva pa ravno na dopustu rada user posted image ), zase pa itak premalo, ampak me to prav nič ne gane. In letos je bil ornk podvig - šli smo za 14 dni. Smo preživeli. user posted image

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pakiranje - plan al "prosto po Preše...
21.7.2008 13:51:20   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: silvya
Včasih edino s preveliko brzino in ga moram haltati, če treba še kje kaj noter spakirat. Ker on bi kar nosil. user posted image


No, zdaj si me pa spomnila na lani. Običajno stvari pripravim v hodnik in potem on nosi dol. Zraven sem seveda ob stran dala smeti kar sem mu 3x povedala. KO se končno odpravimo tam po enih parih km začnem nekaj smrdeti po avtu - a rabim posebej poudarjat kaj? Verjetno ne! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

No, glavno, da je priden, čeprav bi mu v tistem trenutku najrajši user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

lp, mojca

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pakiranje - plan al "prosto po Preše...
21.7.2008 13:52:14   
hmm...
Tako nekako je tudi pri nas. Pakiram pa brez napisanega seznama - recimo, da ga imam v glavi. Nisem ravno tip za pisanje - komaj kaj preberem za sabo . Včasih kaj pozabim, včasih ne. Vedno pa 2x razmislim, če je vse nujno spakirano.


Enako.

Edino včasih si napišem za dokumente ostalo pa ne.

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pakiranje - plan al "prosto po Preše...
21.7.2008 13:53:27   
silvya
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pakiranje - plan al "prosto po Preše...
21.7.2008 13:53:43   
Ženkica
Bog ne daj da bi moj dragi možek kaj pakiral; najbrž bi imeli s seboj 10 parov štumfov in 1 spodnje hlače (karikiram) user posted image ; zato se teh zadev lotevam sama. Čisto po občutku, še vedno mi je pa uspelo vzeti s seboj preveč stvari, predvsem oblačil, pač, za vsak slučaj si vedno rečem. Je pa tudi res, da ponavadi uspem vse ta nujno s sabo vzet. Seznamov pa ne rabim delat - je vse v glavi. 

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pakiranje - plan al "prosto po Preše...
21.7.2008 13:55:08   
Pikec
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: silvya
Včasih edino s preveliko brzino in ga moram haltati, če treba še kje kaj noter spakirat. Ker on bi kar nosil. user posted image


No, zdaj si me pa spomnila na lani. Običajno stvari pripravim v hodnik in potem on nosi dol. Zraven sem seveda ob stran dala smeti kar sem mu 3x povedala. KO se končno odpravimo tam po enih parih km začnem nekaj smrdeti po avtu - a rabim posebej poudarjat kaj? Verjetno ne! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

No, glavno, da je priden, čeprav bi mu v tistem trenutku najrajši user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

lp, mojca



user posted image user posted image

Še dobr da ni otroka pozabil na mizi v kuhni. Poznam primer k se je to zgodilo.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pakiranje - plan al "prosto po Preše...
21.7.2008 13:56:29   
kristinaj
tudi moj se je za glavo prijemal.... naštimam kovček zame in za tamalo, pa še potovalko, pa igrače, kozmetiko, voziček marelo, športni smo peljali že teden prej dol, pa še za dva dni v lonc, da ne šibam takoj v merkator....... in on to nosi.... bolj kot je nosil, več sem naštimala in je komaj vse šlo v avto.... pride gor in reče avto je poln, ne gre več noter, jaz pa na hodniku še tri torbe.... še to mi nekam zbasi in je..... potem pa ugotovim, da prostor v prtljažniku zavzema njegova torba za tenis in škatla z orodjem.. kar bi komot dol pustil in bi jaz imela več prostora.....user posted image

ponavadi malo zračunam kaj bom rabila ampak je potem toliko če-jev.... toliko če-jev toliko več... na koncu rabiš eno in isto in je... večina cunj pride domov tako, kot sem jih v kufr zložila......

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pakiranje - plan al "prosto po Preše...
21.7.2008 14:01:44   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: Pikec RR
Še dobr da ni otroka pozabil na mizi v kuhni. Poznam primer k se je to zgodilo.


Za pomembne stvari poskrbim kr sama. Mi gre še najmanj živcev.

lp, mojca

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pakiranje - plan al "prosto po Preše...
21.7.2008 14:02:13   
abc100
Jest nimam nobenga plana. Zmeri pa ko nekaj nafilam nesem v en kot in je tam, dokler nimam vsega spakiran. Ko moj odnese vso kramo v avto, grem še parkrat čez stanovanje, da pregledam, če sem kaj pozabila.

Neki let nazaj, ko še nisva skupaqj živela, me je prišel iskat preden sva šla na morje. Sem začela ven iz baqjte nosit kufer, pol pa še vrečko s čevli, pa špostelnina, brisače,... Na koncu pa prnesem ven še šest torbic. Takrat je pa moj vn padu in mi reku, da lahko samo 2 uzamem, ostale moram pa doma pustit. Vsa jezna odnesem 4 noter, dve dam pa v avto. Na morju sva bla 14 dni in v tem času niti enkrat nisem rabila torbice.user posted image

_____________________________

28.8.2007 je zajokal najin sinko Janez


(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Pakiranje - plan al "prosto po Preše...
21.7.2008 14:03:30   
Nika v službi
Očitno smo mi čisto popolni.user posted image  Pakirava skupaj z možem, jaz naredim seznam zase in za ta malo, potem njega vprašam, kaj bo vzel s sabo, malo se posvetujeva (da sva tudi malce barvno in stilsko usklajena), potem njegove stvari napišem na seznam in pakiranje se lahko začne. V kovčke zlagam sama, on mi samo kupček naredi, pomaga pri zlaganju... Stvari, ki jih spakiram, prečrtam na seznamu. user posted image  Kozmetiko in zdravila običajno pripravim sama, tu bi po moje moj pregorel na celi črti.user posted image  On spakira obutev (po predhodnem skupnem posvetu - oba sva velika frika za čevlje) in igrače za ta malo, znosi prtljago dol in v avto. Krega je zelo malo ali nič, ravno zaradi dobre in praviloma pravočasne organizacije pakiranja se nam še ni zgodilo, da bi kaj vitalnega pozabili. Pa da ne bo pomote, veliko potujemo, tako zasebno kot službeno.
Ker hodimo v hotele, seznam za kuhanje odpade. Če bi šla v apartma, bi najbrž prav tako naredila seznam po dnevih in tudi pripravila okvirni jedilnik. Recimo. Še bolj verjetno je, da bi hodili ven jest.user posted image  Pač nisem gospodinjski tip. Logistika mi pa leži.user posted image

(odgovor članu Pikec)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Pakiranje - plan al "prosto po Preše...
21.7.2008 14:07:52   
Maxica
Tudi jaz pakiram po spisku. Pa morda dodam še kakšno stvar za vsak slučaj.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Pakiranje - plan al "prosto po Preše...
21.7.2008 14:12:47   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi
Krega je zelo malo ali nič, ravno zaradi dobre in praviloma pravočasne organizacije pakiranja se nam še ni zgodilo, da bi kaj vitalnega pozabili. 


Tudi nam se še ni zgodilo, da bi kaj pomembega pozabili. Je pa res, da gre meni od rok bolj organizacija in logistika, on je pač dober drugje, tudi pri zlaganju v prtljažnik. Suma sumarum, delava vsak pol pol. Kar se pa "krega" tiče, moram jaz seveda vrtet jezik on pač malo robanti čez babe in njihovo pakkiranje user posted image user posted image user posted image user posted image , ampak to je bolj na izi, da vemo, dase je dopust pričel. Ja, drugače se še kregat nimava časa.user posted image user posted image

lp, Mojca

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Pakiranje - plan al "prosto po Preše...
21.7.2008 14:29:27   
nuala
Ker mi kar naprej nekam gremo ali se selimo seznama že nekaj let ne potrebujem.
Za nas 4 in psa lahko spakiram za 14 dni dopusta v manjk kot 10 minutah.
Hvalabogu se mož v to ne meša, tudi kadar on sam kam gre mu spakiram jaz. Mi pa navadno odnese potavalke v avto.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Pakiranje - plan al "prosto po Preše...
21.7.2008 14:30:25   
hmm...
Aja. Pa jaz full rada cote pakiram. Še katera? user posted image user posted image

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu nuala)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Pakiranje - plan al "prosto po Preše...
21.7.2008 14:31:16   
skokica01
Kombiniramo. Seznam ponavadi delamo za razne pripomočke kot je: baby phone, Raid za vtičnico, polnilec za fotoaparat, ipd. Obleke pa pakiramo po občutku.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Pakiranje - plan al "prosto po Preše...
21.7.2008 14:48:13   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: BarbaraE

Kar nas je več, delam sezname in sicer seznam za otroka, zase, za hrano, za kozmetiko+zdravila. Možu seznama ne delam, ker domnevam, da bo sam pripravil. user posted image  Aja, pa še seznam za tiste stvari, ki so skupne - recimo za na plažo itd.


No točno tako naredim jaz, seznam zase, za otroka, za plažo, kozmetika, zdravila, pa še plan kaj v grobem bomo jedli, moj si naredi seznam sam user posted image ampak še vedno je imel tu mač za povedat, ker pol jaz hodim s tem seznamom po bajti in pakiram in črtam kaj je že kje spakiran, on pa se za glavo drži, mah sej se mi zdi da že kr pretiravam ampak sem pač perfekcionistka in hočem met vse po reglcihuser posted image kar verjamem da je lahko tu mač obremenjujoče. Preživimo pa itak vedno in še vedno smo kaj pozabili doma al je bilo česa premal ali preveč ampak to vzamem v zakup in seznam naslednje leto popravim. Je pa res da tudi sama vse nakupim in spakiram, razen oblačila za mojga, moj pa pol to noter nosi in zavija z očmi zakaj hudiča rabi otrok tolk in tolk majc, dolge hlače in dvojne zokne, če gremo na morje, jaz pa pol vedno odgovorim kaj pa če....user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu BarbaraE)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Pakiranje - plan al "prosto po Preše...
21.7.2008 14:51:16   
Dream
Pakiram sama in ne več po seznamu kot nekoč. Enostavno grem od omare do omare in ven zložim tisto,kar imam namen vzeit, potem pa samo zložim v kovčke. Moj seveda tudi znosi v avto in se mu too much prehitro mudi, tako da ga moram malce "haltat", včasih se pa zgodi, da še za njim letim in kaj nesem v kovček, ko je že ta v avtu.
Morda bo drugo leto drugače, ko bomo trije - mogoče bo seznam res potreben...

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Pakiranje - plan al "prosto po Preše...
21.7.2008 14:54:10   
puncica
A ja pa še to zakaj delam seznam zato ker se mi zdi da bi drugače imel trikrat preveč cot, če bi kr iz omar ven metala in bi sigurno več stvari pozabila kot drugače. In ja ravnokar delam seznam user posted image user posted image ker grem jutri po nakupih porabit pike v mercator in popust TOuser posted image user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Dream)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?