|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dohodnina - stotič ampak je aktualen mesec :)
28.2.2005 17:37:26   
Anonimen
Najprej opravičilo - sem šnofala z brsklanikom, pa nisem našla... Potem pa sem še s Kepico razglabljala, pa ona tudi ne ve... in sem se ojunačila in zdaj reskiram da me kera nadere :ups:

Torej: na koncu prejemanja porodniške sem od CSD dobila izračun na starševska nadomstila (povzetek obračuna dohodkov).

KAM SE TO VPIŠE NA OBRAZEC ZA DOHODNINO?

Še enkrat sori, če smo to že obdelali... :ups:
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Dohodnina - stotič ampak je aktualen mesec :)
28.2.2005 17:50:48   
Sibil_
Sej je številka spredaj na tem obvestilu, pa v tisti stolpec napišeš.
Pišeš v vrstico z oznako 15(nadomestila), pol imaš pa navzdol te stolpce znesek, prispevki...tako kot je na obrazcu.
Simpl ko pasulj.;)
Pa LP in srečno pri izpolnjevanju!
Sibil

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Dohodnina - stotič ampak je aktualen mesec :)
28.2.2005 18:03:33   
india
No pa še moje vprašanje....glede na to da od CSD ja nisem dobila nobenega obračuna, a se starševski dodatek (39.210) kam vpiše???Kam???

Hvala!:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Dohodnina - stotič ampak je aktualen mesec :)
28.2.2005 18:21:44   
Anonimen
Miška, če se ne motim, sem nekje na RR zasledila, da se st. dodatka ne vpisuje na dohodnino... 8)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Dohodnina - stotič ampak je aktualen mesec :)
28.2.2005 18:22:41   
Gina
A ni starševski dodatek tisti minimum, ki ga dobiš od države, če nisi zaposlen? Če je tako in če tvoji dohodki niso 11% povprečne plače zaposlenih v RS za leto 2004, potem se to ne vpisuje, po moje, nikamor. Sicer pa vidiš to po tem, če si plačevala od njih sproti davek - piše na listu. Če ga nisi, potem nikamor ne vpisuješ.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Dohodnina - stotič ampak je aktualen mesec :)
28.2.2005 18:23:06   
Anonimen
Aha, Sibil, verjetno je to tista št. 15 potem... nimam še obrazca pa se ne morem prepričat... Najlepša ti hvala, sem vedela da mora bit nekaj simpl kot pasulj :)-

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Dohodnina - stotič ampak je aktualen mesec :)
28.2.2005 19:07:04   
KIRA
to je čist enostavno, piše na izpisku CSD. stoplpec 15.

jaz sem se spraševala za otroški dodatek, pa za pomoč ob rojstvu otroka, pa so mi punce razložile, da se to ne vpisuje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Dohodnina - stotič ampak je aktualen mesec :)
28.2.2005 20:26:55   
kepica
O,Meta! Si vprašala že namesto mene. Super. Hvala.:)

Zdej mi je vse jasno in bom čimprej oddala tole nebodigatreba,da mam pol mir.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?