|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Fejsbuk
4.8.2008 5:53:48   
Anonimen
Nisem glih preveč računalniško razgledana, ampak glede na to, da sem preko maila dobila lepo število "invite-ov" na Face Book, sem se šla logirat. Mislim, ne morem bit edina, ki nima pojma kaj je to zaeno novodobno čudo....Ok, mi je ratal, pa mi je ratal logirat, pa tut "profile" uredit, pa par slikc gor dat, pa na "wall-u" sporočilo dat,...Vse lepo in prav, mogoče mi manjka kilometrine...Ampak v čem je point facebooka? 
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Fejsbuk
4.8.2008 8:05:59   
Naja31
V vzdrževanju stikov s starimi prijatelji, ne da bi moral vsakomur pisati in v spoznavanju novih.

Jaz sem na facebooku našla prijatelje iz preteklosti, pa par sorodnikov raztresenih po svetu. Meni je zelo všeč. Sem se pa tudi na začetku jaz komaj znašla tam gor.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Fejsbuk
4.8.2008 8:08:15   
Nuna
Kaj niso za vzdrževanje stikov boljši maili?

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Fejsbuk
4.8.2008 9:13:54   
amaya
al pa telefoni, obiski,....

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Nuna)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Fejsbuk
4.8.2008 9:29:00   
r1ta
Najlepše je res obdaržati stike osebno ali pa po telefonu, ampak včasih se naše življenske poti tako na hitro razidejo, da pozabimo na izmenjavo telefonov, naslovov... In takrat je tu facebook, ki nam pomaga najti stare prijatelje. Jaz sem pred 14 dnevi tam našla prijateljico iz otroštva, s katero se nisva videli že 17 let, saj se je preselila v tujino. Hkrati s tem sem pa pred 3 leti tudi sama odjadrala na tuje in s pomočjo facebooka obdržala ali pa ponovno vspostavila zvezo s starimi znanci, prijatelji.

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Fejsbuk
4.8.2008 9:30:55   
Nuna
Za stike s tistimi, ki so predaleč za redne obiske ali telefonske klice, ki bi bili predragi, so še vedno boljši Skype, MSN ali maili.

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Fejsbuk
4.8.2008 9:39:31   
Anonimen
Mene so na facebooku najdle bivše sošolke, sumim da se drugač nikoli nebi najdl. Tudi jaz sem našla par ljudi. Men je fajnuser posted image

(odgovor članu Nuna)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Fejsbuk
4.8.2008 9:40:15   
Nuna
Sem šla okvirno pogledat ta Facebook. Kako pa se na njem išče ljudi?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Fejsbuk
4.8.2008 9:48:53   
Anonimen
Ko imaš ustvarjen profil maš gor išči. Iščeš lahko po imenu, po priimku, po podjetju, po šoli, po kraju....

(odgovor članu Nuna)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Fejsbuk
4.8.2008 9:50:42   
Nuna
Vidim, da lahko iščem samo, če sem logirana.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Fejsbuk
4.8.2008 9:54:36   
Anonimen
Ja.

(odgovor članu Nuna)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Fejsbuk
4.8.2008 11:50:16   
Freycha
sem veliko na facebooku, ampak roko na srce, večino časa porabim za bedarije pošiljati, sprejemati, itd...... sem našla sicer ogromno ljudi, s katerimi se ne bi sicer našli, pa vseeno.. na začetku smo še malo počvekal o naših življenjih, sedaj si pa samo še take in drugačne aplikacije (in bedarije) pošiljamo. Samo meni je vseeno cool........ edino odvaditi sem se mogla, da sem zvečer na njem visela, sedaj raje kako knjigo preberem user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?