|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Maddie-mislim da je res
8.8.2008 7:15:59   
Blejka26
  Gerry in Kate McCann nenehno kritizirata delo portugalske policije. (Foto: Reuters) Starša izginule deklice Maddie McCann sta znova ogorčena nad delom portugalske policije. Po objavi policijskih dokumentov o primeru McCann sta namreč izvedela o pričanju prodajalke na eni od bencinskih črpalk v Amsterdamu, ki je policiji povedala, da se je maja lani pogovarjala z deklico, ki je dejala, da ji je ime Maddie in da so jo odnesli s počitnic. Prav tako je imela policija posnetke nadzorne kamere iz bližine letovišča Praia da Luz, od koder je Maddie izginila, na katerih je moč videti neznano žensko s svetlolaso deklico Maddiejinih let, ki bi lahko bila prav ona.Gerry in Kate McCann sta jezna, ker ju o tem niso obvestili, predvsem pa obžalujeta, ker policija tudi po teh dokazih ni odkrila ničesar. Prepričana sta, da bi imeli njuni zasebni detektivi veliko več uspeha, če bi imeli te podatke. Zaradi zgrešeno vodene preiskave – o tem sta McCannova prepričana – še vedno premišljujeta tudi o tožbi portugalske policije, če bi se izkazalo, da je bilo zaradi njihove nesposobnosti ogroženo iskanje Madeleine.  'Nizozemska' Maddie naj bi bila po besedah trgovke močno podobna Madeleine McCann, le da je imela temne lase. (Foto: Reuters) Zdaj starša najbolj muči prav dokaz z Nizozemske. Kot je povedala prodajalka, je bila deklica v trgovini z moškim in žensko ter še dvema starejšima otrokoma. Imela naj bi temno rjave lase spete v čop, bled obraz, ki ni kazal nobenih čustev, in velike zeleno-rjave oči. "Deklica je stala pred menoj in me v angleščini vprašala: 'Ali veste, kje je moja mamica?' Odgovorila sem ji, da je v zadnjem delu trgovine, ona pa je odvrnila: 'To ni moja mamica. To je tujka, ki me je odpeljala od mamice,'” je nizozemski policiji povedala v svoji izjavi trgovka.Ženska, s katero je bila deklica, je bila stara med 35 in 40 let, svetlolasa, govorila pa je angleško s francoskim naglasom. Moški, ki je bil zraven, 'ni bil videti preveč prijazen', govoril pa je portugalsko ali brazilsko portugalščino. Ženska naj bi trgovki povedala, da imajo manjši cirkus v Franciji, in plačala več sto evrov za veliko črnsko lasuljo, obleke za klovna in grozljive maske. Trgovka se je oglasila na policiji, potem ko je na internetu prebrala o izginotju Madeleine.

< Sporočilo je popravil Pikec RR -- 8.8.2008 7:23:56 >


_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Maddie-mislim da je res
8.8.2008 7:22:58   
Anonimen
samo, da bi bila živa si želim.

(odgovor članu Blejka26)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?