|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   plača zadnjih 12 mesecev pred nastop.porod-os...
1.3.2005 20:57:15   
cat
Pozdravljene punce, mene pa nekaj zanima.
Ali se pri oddaji obrazca na CSD, iz katerga je razvidna tvoja plača (od katere so bili seveda obračunani prisp.za porodniško)zadnjih 12 mesecev lahko upošteva še trinajsta plača?
S tem sem mislila, da bi mi v zadnji mesec pred oddajo vloge za porodniško, delodajalec obračunal še plačo za naslednji mesec, in bi tako imela v zadnje mesecu na obrazcu za porodniško v bistvu dve plači.
Ali to lahko naredimo? Načeloma mislim, da s tem ni nič narobe, če mi gre delodajalec tako na roko in za zadnji mesec prej izplača plačo. Sej itak odvede prispevke.
Kaj pa ve mislite? Ima katera izkušnje s tem?
:muca:&:duda:(20t)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   plača zadnjih 12 mesecev pred nastop.porod-os...
2.3.2005 9:20:52   
Tasika
Naj ti za zadnji mesec izplača 1 višjo plačo, to gre, pri trinajsti (2 plači) pa komplicirajo. Mojemu so jo za očetovski dopust sicer priznali, ampak smo se moral ornk skregat.


LP

(odgovor članu cat)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   plača zadnjih 12 mesecev pred nastop.porod-os...
2.3.2005 11:12:32   
Udb
Se bom kar zraven prislinila! ;) A katera ve, kako je z nadurami - a gredo v osnovo za porodniško?

(odgovor članu cat)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   plača zadnjih 12 mesecev pred nastop.porod-os...
2.3.2005 13:29:18   
Tasika
Do 20 nadur mesečno, kolikor jih dovoljuje zakon. Plus vsi dodatki od katerih so bili plačani prispevki za starševsko varstvo.


LP

(odgovor članu cat)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   plača zadnjih 12 mesecev pred nastop.porod-os...
2.3.2005 13:34:07   
cat
Hvala za odgovore, pa še nekaj me zanima.
Če imam PDP 21.7.2005, do katerega meseca se mi upoštevajo osebni prejemki? Ali glede na izpalačilo ali glede na obračun( aprila dobimo plačo za marec-kateri mesec se upošteva v obračun porodniške-ali se gleda po datumu izplačila ali po datumu, na katerega se obračun nanaša, torej za nazaj).
Sej vem, da sem mal zakomplicirala, pa vseeno...

(odgovor članu cat)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   plača zadnjih 12 mesecev pred nastop.porod-os...
2.3.2005 17:43:34   
Tasika
Če boš prvič obiskala CSOD junija, bo to mesec oddaje vloge. Upoštevajo se prejemki do meseca pred oddajo vloge, torej je zadnja plača za maj. Ob pogoju da bo do takrat ko ti bodo v službi izpolnjevali papirje plača že obračunana. Skrajni rok za dopolnitev vloge je 30 dni pred PDP, torej 21.6. Vlogo za paket oz. denar pa oddaj že na začetku meseca, jaz sem jo izpolnila pri prvem obisku centra.

LP

(odgovor članu cat)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?